• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tak před touhle maminkou smekám

(Zamčená)
9. června 2008 
Všechny mamči u mě mají obdiv! Takové ale ještě 1x takový :wink: :grinning:
31. kvě 2008 ve 13:40  • Odpověz
Tak tahle mamina nemá chybu :grinning: Má teda zlatý dítě, když jí vydrží u přebalování jen tak ležet :dizzy_face:
31. kvě 2008 ve 13:49  • Odpověz
Nemám slov... fakt skvěla :slight_smile:
31. kvě 2008 ve 20:42  • Odpověz
Tak tady jsem fakt měla otevřenou pusu :confused: obdivuju ji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je skvělá :sunglasses:
31. kvě 2008 ve 20:49  • Odpověz
Ja som mala tiež slzy v očiach. Naozaj, skvelá mačička.
31. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz
hmm..video som dostala mailom od kamosky, co je tiez na materskej..tato mama je uzasna, ale ma aj uzasne kludne dietatko..:slight_smile:
31. kvě 2008 ve 21:36  • Odpověz
fakt cumim :dizzy_face:
31. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz
jj, už jsem toto video viděla, je to super, ona je super. Napadlo mě - umíte si představit, jak ta ženská musí mít vymakané břišáky?? :sunglasses: Všechno vlastně táhne břišníma svalama že?
Je to úžasné!
31. kvě 2008 ve 23:40  • Odpověz
mám husinu po celém těle,je prostě skvělá!!! :slight_smile:
1. čer 2008 v 06:35  • Odpověz
no jasně ta maminka je opravdu moc šikovná já bych na to neměla odvahu. :slight_smile:
1. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
:wink: fajnová
1. čer 2008 v 10:12  • Odpověz
no, v prvom rade musi byt velmi zdrava zena,lebo inak by toto urcite nezvladla,tie vsetky veci-pohyby ,ja mam ruky a vela veci viem robit,ale keby som o nich prisla tak urcite toto nezvladnem ,co tato zena..ale ako pise minkak taky ludia vsetko robia nohami,uz som aj ja par takych videla v TV,ale musia to byt aj zdravi ludia ktory nemaju problemi zdravotne....napr.svalove s kostmi,s chrbticou,lebo inak by ich kazdy pohyb bolel....lebo pri kazdej cinnosti sa viac namahaju ako mi z rukmi/a to mozem povedat,ze mna uz boli cele telo aj tak...ale uz mam aj zdr.probl./ale aj tak vsetka cest im....
1. čer 2008 v 10:39  • Odpověz
kocky tak toto som fakt potrebovala vidiet. neviem kto to sem dal, ale vdaka mu. pat minut pred tym videom som sedela v slzach, kvoli depke ze som na marodke. ta zena je neskutocna. myslim ze sa naucila sa aj ucesat aj nalicit, ze takito ludia su samostatni vo vsetkom. klobuk dolu. kde sa hrabem so svojimi banalnymi starostami.
1. čer 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
Jo, člověk někdy fakt potřebuje vidět něco takovýho, aby pochopil, jak to i přes všechny starosti a problémy má vlastně jednoduchý :slight_smile:
1. čer 2008 v 11:50  • Odpověz
Tak, ona dokáže stihnúť oveľa viac ako ja? Ja neskutočne šikovná :slight_smile:
1. čer 2008 v 11:56  • Odpověz
no ono je to pre nás neuveriteľné a úžasné, že ako to dokáže, ale ona sa tak narodila, je to pre ňu prirodzené. Už som videla dokument o takomto chlapíkovi, čo bol záhradníkom, sadil stromy, sekal trávnik, dokonca aj používal motorovú pílu :confused: :grinning:
V inom dokumente bola zas jedna mamina, ktorá nemala skoro vôbec ruky, len také malé ale nepoužitelné a tá nemala ani nohy, teda tiež také zakrpatené, chodila veľmi obtiažne, ona tiež vychovávala dieťa. Tá používala len pusu.
My prísť o ruky, tak by sme nikdy nič takéto nedakázali.
1. čer 2008 ve 12:09  • Odpověz
Tak to je super žena :slight_smile:
1. čer 2008 ve 23:05  • Odpověz
tak teda to smekam, ja uz si odted nikdy nebudu stezovat, ze neco nezvladam, musim rict, ze mam muj nejvetsi obdiv za to jak je pozivitni a vsechno zvlada.. ja schvalne zkusila nohama male rozepnout bodycko a malem jsem se pocurala smichy, ze ani po peti minutach zadny uspech. :grinning: :sweat_smile:
4. čer 2008 v 18:32  • Odpověz
úžasná žena ...nemám slov ...aj slzičky mi vybehli :dizzy_face:
4. čer 2008 v 19:13  • Odpověz
Já jsem ji vyděla už kdysi někde na kabelovce je suprová,asi už si taky nebudu stěžovat
cairo to musela být podívaná já to ani neskouším dopadlo by to podobně :grinning:
4. čer 2008 v 19:30  • Odpověz
GENIALNA MAMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. čer 2008 v 11:34  • Odpověz
Tak to je mazec. Je úžasná. Klobouk dolu... :wink:
9. čer 2008 v 11:44  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.