• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
pojďte dál.... :wink:
1. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tohle je nové téma nebo pokračování nějakého už zavedeného? :slight_smile:
1. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj můžu se přidat???? :slight_smile:
1. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz
ahoj chtěla bych se taky pridat do klubu snazilek :slight_smile:
1. kvě 2009 v 17:43  • Odpověz
Ahoj,ja bych se take pridala
1. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
To mi připomnělo: "Já bych si s dovolením také vzal" :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak to já taky, jen jsem nevěděla, jestli to není nějaká pokračovačka - abych někomu nelezla do už rozběhlé diskuse :wink:
1. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
a ja bych si z dovolením take vzal :grinning: :grinning: sice jedno odrosté miminko už mam, ale to se už snad ani nepočíta, takže příští rok bych už chtěla opravdove male :wink: miminko
1. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahoj všichni ,také by jsme v roce 2010 rádi ještě mimíska :wink:
2. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
:dizzy_face: Ahoj holky, můžu se přidat k vám? Rádi by jsme na konci léta-podzim taky počali malýho ďábla :wink:
2. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj holky tam mi už se snažíme od Listopadu a zatím se nám nezadařilo
2. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
:wink: tak to nás určitě brzy opustíš a přesuneš se do jiného tématu, čekáme miminko .... datum :grinning: Uvidíš, že ano
2. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
flosmanka--- tak snad se taky dočkáme přejit o každé znás :slight_smile:
2. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
:slight_smile: snad ano. A jak se jinak dnes máš? Já trčím v práci, tak jsem si dnes alespoň v klídku založila albíčko a doufám, že se brzy změní na realitu ..
2. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Flo ---já jsem dneska taky v práci abych mohla pak být doma od čtvrtka což mi pasuje tak jsem šla dnes.
A je tu klid nikdo mě tu neotravuje jen sem tam vrátný mě dojde zkontrolovat. Ale jinak v poho.
2. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
:grinning: tak to máme podobný, já tu jsem taky pouze pod dohledem kamer, jinak nic moc - žádný šrumec tu nemám.. Žádný zákazníci mi nejdou :unamused: A můžu se zeptat, jak dlouho se teda snažíte o miminko? Já mám totiž "možná bláhovou představu", že odjedeme na dovču a bude to :dizzy_face: Nebo tak nějak kolem toho podzimu .. Jinak já jsem Monika a věk už taky nej.. Mně je 29 a manžovi 32 :pensive:
2. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj já jsem Magda a snažíme se od Listopadu. Mě je 25 a přítli 32.
Uvidíš že se Vám to na dovči povede, tak je klid a hlavně budete mít hodně času na sebe.
No tak já zase ležím ve fakturách a počítám a počítám
2. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
:slight_smile: asi máš pravdu, teď bychom taky určitě neotěhotněli. Od podzima jsme měli starosti ohledně bytu, stěhování a všeho kolem zařizování. Teď nás potkal ještě větší stres - manžovi zemřela maminka :pensive: Je to hrozná ztráta, ale věříme, že prďola nám to vynahradí :slight_smile: Na dovolený jsme nebyli od svatby, tj. 3 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se fakt strašně moc těšíme a myslim si, že si to už zasloužíme. A alespoň snad budou myšlenky na sex i víc jak 1-2x za týden :grinning:
2. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Flo---to mě mrzí.
Ale určitě vám malí šmoula který se k vám chystá přinese nové světílko do života a věřím že jenem vám dvěma.
Mi jsme byli na dovči loni v Září -- pro mě to byla první dovolená u moře a byla nádherná.Letěli jsme na Djerbua jestli můžu doporučuji. Na odpočinek je to tam užásné.
Letos se nikam bohužel nedostaneme, protože máme moc práce kolem baráčku
2. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
To znám, sice néé kolem baráku, ale kolem bytu .. hi, přivezli mi pizzu, tak se jdu nabaštit :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz
Dobrou chuť já pujdu taky za chvilku :slight_smile:
2. kvě 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky já doufám, že na Vánoce už budeme mít všechny aspoň malá bříška s tím nejkrásnějším dárečkem :wink:
5. kvě 2009 v 08:01  • Odpověz
Jaspi, a kdy se chcete začít snažit?
5. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
Eirin, já jsem vysadila prášky minulý měsíc, ale nedostala jsem teď vůbec MS - těhu nejsem, mám nějaký bordel v hormonech, tak asi dnes půjdu na vyvolávací injekci a uvidím, jestli mi dá nějaké prášky nebo co.. 10 let jsem brala HA, tak to bylo v pohodě, ale předtím jsem taky musela brát prášky, aby MS přišla..
5. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
:slight_smile: ahoj.. Tak to já taky doufám, už se strašně moc těšíme, teda pak hlavně já. Včera jsme si stáhli ten program na to, jak tam dáš vaše fotečky a ono ti to ukáže jak by mohl ten váš prcek jednou vypadat. Je to fakt prča, hrozně jsme se u toho nasmáli :grinning: Moc tomu nevěřím, ale je to zajímavý.. Hlavně že kluk je víc po mně a holka po manžovi :slight_smile:) Jen ty kudrlinky, to nevím kde je vzali :astonished: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz
Jaspi, no to mi povídej, taky mi blbne cyklus (a to jsem HA brala jen rok). Tedy první tři cykly po vysazení vcelku dobré, ale teď jsem už sedmdesátý den a nic :frowning2:
Flos, taky jsme se u tohoto docela vyblbli, ale nejvtipnější na tom bylo to, že nekrásnější dítě vyšlo drahému s jeho psem a ne se mnou :grinning:
5. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz
Eirin tak jsem se vrátila z té injekce - doktorka říkala, že příští měsíc ještě zkusíme, jestli to nedostanu sama a když ne, tak zas injekce a pak by mi asi dala nějaké prášky na MS, ale že nějakou cílenou léčbu nezahajuje dřív než po 6ti měsících. Ty na to nic nebereš? Dřív jsi to dostávala normálně?
5. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojky můžu se přidat? myslím že k Vám do tématu patřím :wink:
6. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Jaspi: Zatím nic, nebyla jsem u doktorky a doufám, že je tohle jenom vyjímka. Počkám si na další cyklus a když i ten bude blbý, půjdu k doktorce. Po HA je to prvně, co mi to tak blbne (vysadila jsem vloni na podzim), dříve jsem taky měla tak řekněme jednou za dva roky cyklus přes 50 dní..
6. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
Eirin já jsem to tak právě měla vždycky, ale teď jsem byla na tu vyvolávačku u doktorky a ona říkala, že cokoli bude řešit až nejdřív za 6 měsíců - jako nějakou léčbu. To mě štvalo, protože já jsem bez léků MS nedostávala nikdy. Tak mi kamarádka doporučila svoji a já jsem jí dnes zavolala - byla hrozně milá a hlavně říkala, že to chce udělat horm. profil, že se podívá co dělá sliznice a že si myslí, že bez dodaných hormonů prostě menstruovat nebudu. Úplně jsem zírala, ta moje vůbec tohle neřeší - nikdy v životě mi horm. profil nedělala.. Tak už jsem objednaná k té nové.. Snad bude taková i osobně :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
ahoj holky pridam sa k vam mam strasny strach ze to dostanu :cry: v noci sa mi snivalo ze som mala brisko a rano vstanu a je fuc :frowning2:
7. kvě 2009 v 09:31  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.