• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
denysek - ja jsem obchodni referenka, jojo obchod to bylo vzdycky moje, ale dnes mi to pripada ze si telefon radsi prilepim k ruce- porad zvoni, jojo holt sezona je tady
14. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
chersi - já bych chtěla taky v případě těhu pracovat dokud to půjde :wink:
Chersi, já jak kde (mám víc úvazků), určitě nebudu moct pracovat tak jako doteď, protože dělám se zářením.
i já jsem krysa:slight_smile:...shipping analyst:slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Tarasa : Můj názor je,že záleží na citlivosti testu....Ale mě se třeba jednou stalo,že jsem si dělala test (nebrala jsem 2 měsíce HAK kvůli zdrav.problémům) a ukázala se mi 2 čárka......Ale hned další den jsem "to" dostala......takže opravdu nevím!!! :confused:
14. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
holky, ja si normalne pisu denicek-zapisnicek, napisu si tam kolik vydelame a jake mame vydaje, fakt si to poctive zapisuju a docela mi to pomaha, aspon mam prehled o !projedenych" penezich, o tom, jestli jsme moc neprojezdili naftu, o tom, co kde utratime celkem zbytecne atd. ja jsem si na to navykla a delam to tak kazdy mesic...:slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
já bych taky chtěla pracovat co nejdéle, ale pokud by se vyskytl nějaký problém okamžitě odcházím na neschopenku, raději nechci nic riskovat se svým zdravotním stavem :frowning2:
Chersi-já bych chtěla pracovat pokud to půjde tak do cca 5 měsíce.
No a mě jednou těhu test ukázal // když jsem měla cystu :confounded:
Já už si ty odhady výdajů nosím v hlavě, je to pořád dokola stejné.. ale spíš jsem schopná ušetřit já než můj drahý :grinning:
14. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
kaczka85 - já si to chvíli taky zapisovala, ale jsem na to lempl :unamused: :sunglasses: navíc nad manželovýma útratama úplně dokonalý přehled nemám, ale vím, že tohle pomáhá najít "skryté rezervy" :wink:
14. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
ewulin, ja bych chtela taky tak do 5. mesice delat... pokud to teda pujde... :grinning: a nepozvracim sefa... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
eirin: ja jsem taky vic setriva nez pritel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chersi : taky budu pracovat dokud to půjde :sunglasses:
Jinak já jsem se domluvila, že na mateřské budu 3 roky,ale do práce budu chodit alespoň pondělí,středa a pátek na dopoledne hned po půl roce......Přítel má práci, kterou si může zorganizovat sám, takže jsme se takhle domluvili.... :wink:
kaczka: :grinning: :grinning: :grinning:
Přesně, toho se bojím nejvíc - že mi bude v práci blbě. KLidně budu dál pracovat, ale chci si vyjednat, že můžu z domu (alespoň něco).
14. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Den:tak to máte super.já se po mateřské určitě nechci vrátit zpátky na svoje místo...takže při mateřské nějaký kurz a pak hledání místa:frowning2:
14. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky já mám koleginy, která tu dělala až do konce(mimochodem byla doma 3 mesice po porodu a od te doby ma dite u sve matky a chodi do prace na plny uvazek 8-16:30). Bricho jako balon, za 14 dni mela termin . v patek tu byla posledni de a rikala nam ze v pondeli prijde odevzdat telefon a dalsi veci. no a v nedeli nam prisla sms ze malej je na svete :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Takový přístup se mi moc nelíbí,ale je to každého věc...já bych si chtěla mateřskou užít,vidět ty pokroky,které miminko dělá,být u všeho...
14. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Taky jsem si to ´2 měsíce zapisovala,ale nějak mě to přešlo.....měla jsem pocit,že snad ani nežiju a jen hlídám jestli si koupím žvýkačky za 10,- nebo 15,- :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak to já se hrozně těším, že právě budu doma a budu se moct naplno věnovat rodině.. protože doteď to byla jenom samá práce práce práce.
14. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Jako vždycky si na jídlo odděláváme 3000 Kč, ale někdy je to samozřejmě pak víc, to jako nepopírám... My uděláme vždycky velkej nákup (třeba v Globusu) na 14 dní a pak už kupuju ve městě jen pečivo a zeleninku. :wink: Navíc dělám oběma každý den sváči do práce a tím se taky hodně ušetří. Na večeře do restaurací jsme se dřív nachodili docela dost, ale dneska už jen při výročí... to radši udělám ňákou dobrou mňamku doma a někdy si pochutnáme víc, jak v restauraci. :wink:

Jo, taky sedím v kanclu. :slight_smile: A pokud nebudou žádný komplikace a vše bude O.K. klidně tu budu až do 8. měsíce - nevím přesně, kdy se chodí na mateřskou...
já jsem u nás taky ta spořivější :wink:
my máme teď v práci těhotnou asistentku, termín má koncem listopadu a už má bříško
já bych asi taky mohla pracovat z domova, ale to budu řešit až to bude aktuální :slight_smile: teď je výhoda, že se při mateřské může vydělávat, jen musí být postaráno o mimčo :wink:
copa:jo to je super,segra když byla na mateřské,tak švagr zrovna přišel o práci a na měsíc jim zůstavaly 3500 na jídlo a všechno kolem...ale zvládli to,sice si za ty tři roky nic nekoupila,ale malý nestrádal.
14. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
deny, tak to my takhle nezapisujeme, ale je fakt, že jsme to takto zapisovali, když já byla na škole a měla příjem 0 Kč a manžel byl na pracáku a měl 3000 Kč. Je fakt, že jsme bydleli u jeho prarodičů, auto bylo jen jedno a to stará Škodovka... No, byly to krušný časy, protože já jsem měsíčně ještě tak 1000 Kč projela busem... Jako docela nerada na to vzpomínám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Ale zvládli jsme to, manžel si pak přivydělával brigádou než si našel práci a to mě ujistilo v tom, že on se o nás dokáže vždycky postarat! :slight_smile: Takže k něčemu to dobrý bylo, to jako jo. :wink:
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky vy jste toho napovídaly! Já u toho zadávám věci pro pojišťovny do PC a vůbec nestíhám! Já jsem vedoucí prodejny ve zdravot. potřebách - dělám tady hlavně papíry, ale i prodávám, jednám s dodavatelama.. všechno co je potřeba. A kdybych byla těhu, tak to s prací zatím neřeším. Člověk si to naplánuje a pak je to jinak. Záleží na tom, jak by mi bylo.
14. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Já se na to taky strašně těším....až budu doma.....vidět všechno nové co moje dítě umí....hrát si,mazlinkovat, ale budoucí tatínek mi řekl, že chce taky tak se musíme podělit :grinning: Né, teď vážně.....o práci nechci přijít,takže jsem se takhle domluvili,v žádném případě nejsem žádná karieristka :grinning: , ale já se bojím opravdu moc těch peněz,a myslím si že 3 týdně 4 hodky zvládnou doma s přítelem..... :slight_smile:
14. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
deny: tak to mame stejne... taky budu po pul roce chodit na par dni v tydnu do prace na dopoledne.. :wink:
14. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
my budeme mít v nejhorším případě už v důchodu tchánovce, takže kdyby byla jó velká finanční krize, tak mimčo snad pohlídají oni (bydlí v místě) a my s manželem budem vydělávat, teda já alespoň na pár hodin
14. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
Kacka:nejak si říkam, že žijeme tak nějak stejně :wink: Vlastně i ten ročník jsme stejnej :sunglasses:
14. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.