• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi - gratuluju k zelené kartě :wink: alespoň, že těch pár dní vydržel manžel bez práce
5. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky,
po dost dlouhé době vás zdravím. Nechodím sem nyní trochu záměrně. Za poslední dobu se stalo hodně věcí a já nevím, jestli teď mám myšlenky na snažilkování. :frowning2: Nějak se mi zkomplikoval citovej život. :sweat_smile:
Ale chtěla jsem se podívat, jak jste pokročily a jak se vám daří. Jsem ráda, že jste všechny v pohodě. :wink: Já snad budu brzo taky a zase si tady pokecáme. Mějte se všechny krásně.
5. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Čauky Ladi, copak se děje? Klidně sem můžeš chodit i když třeba nechces být snažilka... myslím, že se nebavíme jen o tom jednom a hlavně se dokážeme navzájem podpořit.... každopádně, určitě mluvím za všechny z nás, když říkám, že tě tu po delší době ráda vidím.... :slight_smile:

Jinak holky, koukněte na pár fotek z naší dovošky.....
http://rizci.rajce.idnes.cz/Rizci_na_golfu_v_Korenci_u_Boskovic/

pá pá
5. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Hezké fotky Zuzi. Hlavně, že jste si to užili a odpočinuli si.
Já se za vámi občas podívám a až si sama v sobě všechno srovnám, tak vám i napíšu, co všechno se stalo. Ale nejdřív se s tím musím sama poprat a vyrovnat.
5. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jasně Ladi,
já to chápu... vždycky si vše musíš první vyřešit sama.... a pak už ti jen někdo jen něco málo poradí.
Tak na tebe budu myslet, ať se tolik netrápíš a ať zase brzy za námi přijdeš.... ju??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Zdravím po prodlouženém víkendu
7. črc 2009 v 06:31  • Odpověz
7. črc 2009 v 06:56  • Odpověz
Dobré ránko,něco mi tady nefunguje... :cry:
7. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
copak ti nefunguje?
7. črc 2009 v 07:23  • Odpověz
Nejdou mi od pátku vkládat příspěvky,vždycky musím trefit správnou chvíli:frowning2:
7. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
ahojky
7. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
tak s tím nemám problém ewul,

Ahojky anoli? díky za SMS - a jak dnes už ti přišla MS?
7. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
chersi, zatím ne... :unamused: Ale trošku mě začíná pobolívat břicho, tak doufám, že dnes nebo zítra dorazí...

tak já frčím na poštu...
7. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
a jaký jste měli prodloužený víkend holčiny? já nejdčív dobrý pak nic moc a ještě mám spálená ramena
7. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Zdravím po dlouhé době...... :sweat_smile:
Omlouvám se, ale nebyl čas sem chodit........ Jak se máte? Něco nového? Už máme nějakou těhulku?
7. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Byli jsme na chatě,takže bylo super...sbírali jsme borůvky a prolezli jsem asi půl lesa,tak mě bolí svaly na nohách:slight_smile:.
ale jo, bylo to dobrý a mohlo by to být takto každý týden :grinning:

chersi, tak to jsme na tom podobně - já mám taky spálený ramena a ještě trochu záda... docela mě to v noci pálilo... :unamused: A to jsem se ani opalovat nechtěla. Pracovala jsem na zahradě a při tom se mi to stalo. :rolling_eyes:
ahojky baluu, bohužel nikdo netěhuluje :rolling_eyes:

Tak to jsi měla krásný víkend ewul - my trávili nechtěně s rodiči stanování, nehli se od nás na krok :angry:
7. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
autor
tak to je škoda, čekala jsem už nějaké dobré zprávy......
7. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Holky do mého seznamu (tabulky) mi ještě chybí Copa, Nathali, Jaspina, Baluu
7. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Krásné ráno po prodlouženém víkendu! Já jsem byla v něděli u kamarádky, která má 7mi měsíčního prcka a jsem z něj úplně unešená :slight_smile: Furt se chtěl nosit a má takové ty parádní dětské špíčky (přitom je jen kojený) ale vypadá jak mischelin :grinning: Fakt je parádní! Jinak dnes beru poslední den Utrogestan a pak budu čekat, jestli se MS uráčí dorazit. Potom nasazuju Clostilbegyt a půjdu na folikulomerii - tam zjistíme, jestli to dávkování stačí a kdyby jo, tak už je naděje, že by se mohlo zadařit :dizzy_face:
Ladi, písnu ti IP..
7. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobré ránko holčiny, je to mazec, pot týdnu do práce... hned bych se vrátila zpátky... :frowning2:
7. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Zuzi, já jsem zjistila, že jsem asi divná - sobotu a neděli jsem si užívala a včera jsem se nudila jako... Já snad neumím mít volno? Vždycky jsem si myslela, že kdybych byla těhule, tak by se mi líbilo zůstat brzo doma, ale asi ne.. Fakt bych se ukousala nudou!
7. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
chersi: jaká tabulka, kde ji najdu? u tebe už sem hledala... :sweat_smile:
7. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Baluuuu ahoooj:slight_smile:
Jaspi:MS určitě dorazí!!!
7. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po prodlouženém víkendu :wink:
ladi - držím palce, ať se to u tebe co nejdříve srovná a zase se zvesela můžeš věnovat snažilkování
Zuzi - hezké fotečky :wink:
chersi - hned jdu na tu tabulku
7. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
Nick
Jméno
Věk
Věk manžela/přítele
vymylešná jména pro budoucí dětí

A pak vytvořím tabulku nás snažilek
7. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
Takže Cher - Jaspina - Lenka
věk:27, Přítula 26, bydliště Zlín a snažení.. to je těžko - vysazeno od dubna? ale snažení jako takové bude probíhat asi až od teď s Clostilem a Utrošem - před tím sice bylo, ale bez šance. A jména fakt netuším :slight_smile:
7. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
chersi - viz IP :sunglasses:
7. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
děkuji
7. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.