• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Holky jak jsem si furt myslela, jak jsem nad věcí a na miminko nemyslím, tak po návštěvě té kamarádky už zdaleka ne :grinning:
7. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
no já se přiznám, že už na to embrijko nemyslím, jsem teď relativně zaměstnaná něčím jiným
7. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky, dnes Vás asi stíhat nebudu... je to tu na pos... pořád někdo něco chce. :sunglasses:

No jinak, já mám neteř, takže si užívám jí.... tak na mimčo moc nemyslím, teda nemám žádné hysterické záchvaty, že nemám dítě. Když ji chci, tak si jí půjčím. Včera jsme s ní byli plavat a řádila jak tajfun... už umí plavat s rukávkama, ale po půl hodině byla chuderka nadřená jak bulhar... :grinning:

No jinak si představte, že pana manžela tak chytl ten golf, že si chce jet v sobotu zase zahrát, no já myslela, že padnu. Tak jsem mu řekla, jestli se v práci bez něj obejdou??? a prý, že si přece musí odpočinout a hlavně, že budeme spolu... no chlapec mě zase jednou dostal. Já mu řekla, až budu sedět v autě, tak mu uvěřím.. :wink: tak se uvidí....
7. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak to já nějaké záchvaty šílenství taky nemám - teda asi jo, ale ne kvůli dítěti :grinning: Spíš se najednou tak nějak víc těším..
7. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Tak jsem se vrátila z obídku... dala jsem si čočku s párkem a zelnej salátek... bylo to dobrý, pochutnala jsem si :slight_smile:
Copak jste měli vy?
7. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
no tak to já jsem měla cornflaky s mlékem. jo holt na nas dosedla bída.

pred chvilkou mi pro manžela prisla helma, me je, tak doufám že bude i jemu, protoze je objednávaná pres internet
7. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
taky jsem zpět z obídku, měla jsem kuřecí rizoto, klasika....

teď se tu potím a už se těším domů.... :sunglasses:
7. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
já už jsem taky po obědě, měla jsme kuře na houbách

holky, já už si vsugerovala příznaky ovulky, teď mě párkrát píchlo vlevo v podřišku a já za tím hned vidím ovulku... doufám, že si za pár týdnů nevsugeruju i ranní nevolnosti :grinning:
7. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
já tento měsíc zkouším ten ovulační mikroskop...
7. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
zuzi - ovulační mikroskop? :fearful: to mi zní už moc vědecky :sunglasses:
7. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
vypadá to jak rtěnka a každý ráno dáš na něj sliny a podle too co tam vydáš, tak buď máš nebo nemáš plodné dny... napiš si to do vyhledávače na net, a koukni se. Já to vyfasovala po ségře, ta už to nepotřebuje.. :wink:
7. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Zuzi - já koukla na net, stojí to asi 600Kč, to docela pálka, navíc já bych v tom určitě nic nepoznala :sunglasses:
my se teď prostě budeme ob den snažit a uvidíme :wink:
7. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
jo, my se taky budeme snažit ob den, taky bych si to nekoupila, ale když jsem to dostala, tak to zkusím... a poznáš to, je to fakt hooodně dobře vidět. Ale jaké jsou úspěchy, fakt nevím. :unamused:
7. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
Zuzi - to je jasné, že když je to k dispozici, proč to nevyzkoušet :wink:
já jen četla nějaký popis, že buď je tam cosi ve tvaru jakoby kapradí, nebo čehosi úplně jiného... prostě nic pro mě :grinning:
já budu měřit teplotu a budume se kolem ovulky snažit ob den :dizzy_face: počítám tak od 10DC po 20/25DC a to by bylo, aby z toho konečně něco nebylo :dizzy_face:
7. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
já byla včera 13 den cyklu, tak jsme s i přes pálená ramena snažili - a prý se ted budem snazit. jejda jak já budu trpět :astonished:
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
Ani nevíte, jak vám závidím pravidelnou ms... :frowning2: Já jsem si naivně myslela, že když přišla "první" ms, tak že bude vše O.K. a bude chodit dál pravidelně... :unamused: MS měla přijít 29.6. ..., furt nic... test byl v pátek negativní... tak jsem si myslela že snad dnes, když mě bolelo ráno trochu břicho a ono pořád nic, tak nevím, co se děje... :cry: Pořád doufám, že se to ještě rozjede, ale nevím, co mám dělat, když ne a hlavně nevím, jak dlouho mám čekat, popř. po jaké době se mám objednat k doktorce na vyvolávačku? Poraďte, kdo máte zkušenosti, prosím...
7. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
anoli - já s tím zkušenost nemám, MS teda už nijak pravidelnou nemám :unamused: chodí v intervalu 27-33dní, ale naštěstí zatím vždy přišla sama, tak alespoň tak
zkus zavolat dr., uvidíš, co ti řekne :wink:
7. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
anol, já si myslím, že když ti bude týden meškat a test negativní já už bych šla k Dr. A když ti nepřijde ani po vyvolávačce - je jasno
7. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
No, já právě nevím ... bojím se, abych neplašila moc brzo anebo naopak, abych třeba něco nezanedbala...

Tak já ještě počkám... a pokud to do neděle nedostanu, zkusím pro jistotu ještě jeden test a když bude negativní, tak v pondělí k doktorce zavolám... :unamused:

copa, já to myslela v tom smyslu, že ji dostanete, i když třeba není pravidelná, ale JE a to je důležitý. :wink:

Tak zítra pa pa
7. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
papa zítra holky ,a ne že vás zase najdu na 6 stránce :wink:
7. črc 2009 v 16:43  • Odpověz
dobré ráno :wink:
8. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Krásné ráno - i když u nás teda deštivé.. :angry:
Anoli, jak se to blíží ke 40DC. tak vyraž na injekci..
8. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko :wink:
8. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:
8. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
včara přišla manželovi helma na motorku, tak jsme se dneska mohla i vyspat:slight_smile:

A dneska jdu kupovat setobox - tak doufám že koupím dobře. Od tšch bouřek nám vůbec nejde televize v ložnici, někdy ano, někdy ne. Tak jsu zase utracet korunky :angry:
8. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
jaspi, no tak to se pomalu blíží... :frowning2: Udělám to tak, jak jsem psala včera. :wink:
8. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
uvidíš anioli, máš před sebou ještě pár dní. Já měla včera výtok, takový ten táhlý jak bílek u vejce, ale snaženíčko nebyla - ja už usínala ve stoje :frowning2:
8. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
vždyť jo, chersi, ještě počkám a uvidím, co bude - nekácím se z toho... :wink: Beru to tak, jak to je... :slight_smile:
8. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Ale stejně mám divnej pocit uvnitř, když vidím kolegyni, jak si tady vyšlapuje s břichem... :sweat_smile: :frowning2: - ona byla totiž týden doma, takže jsem jí od té "novinky" neviděla... už jsem se s tím asi smířila, že tu na ní budu muset koukat, tak z toho už nejsem tak rozhozená... :unamused:
8. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.