• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
anoli - já tu mám 2 kolegyně s břichem a bohužel navíc s hloupými poznámkami :confounded:
8. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak já včera zkoušela ten ovu mikroskop a byly tam nádherný kapradinky... ukazovala jsem to panu manželovi a ten říkal, že na to plivne taky a uvidíme, kdo z nás je víc plodný... :grinning:
8. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
zuzi - a vyzkoušel ho manžel? :sweat_smile:
8. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
copa, tak to musí být moc příjemný, že? :frowning2:
8. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
neee, to musíš před tím, tak dvě hodiny nic nepít a nejíst, takže je to nejlepší ráno a ráno odjížděl v pět, takže nic.... ale o víkendu to vyzkoušíme.... :grinning: jsem zvědavává...
8. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
anoli - jj, fakt příjemný :unamused: poznámky typu - "...a vy se jako ještě nesnažíte ? nám se to povedlo napoprvé, já ani nemyslela, že to jde tak rychle..."
a navíc ještě poznámky ve smyslu : já a moje břicho = já jsem taková chudinka - já nemůžu tohle a tamhleto, bolí mě nohy, zadýchávám se do schodů, nemůžu si odbarvit vlasy, dře mě bezpečností pás v autě... :unamused:

Zuzi - tak pak napiš, jak manžel v testování dopadl :sunglasses:
8. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
copa, na to se vyprdni - to je jen takový šťouchání. Vůbec bych tomu nepřikládala váhu.
8. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
chersi - já na to kašlu, ale ta jedna si fakt stěžuje od rána do večera
8. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
copa, tak to by mě asi hodně štvalo anebo bych to pak už přestala poslouchat... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ono se to taky jinak poslouchá, když člověk nemá žádné problémy a jinak, když nějaké má... :pensive:
8. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
jsou to slepice.... :wink: buďte nad věcí.... :sunglasses:
8. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
copa - to jsme tedy tvedava, co budou delat az se ty deti porodí - to je bude asi porad bolet hlava :grinning:
8. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
chersi - takhle si stěžuje ta, co čeká první
ta druhá čeká 3. a je naprosto v pohodě :wink:
8. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
no to se nedivím
8. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky
ačkoliv nechcu nnikoho přivést k dpece a to ani sebe, musím napsat co jsem se právě dověděla
kamarádka nebop spíš známá je těhotná, nechtěla, je to naprostým omylem, navíc s chlapem, keterj se k tomu nehlásí a nehodlá hlásit :angry: debil strašnej pravděpodobně
navíc ta dotyčná má zdravotní komplikace odprující otěhotnění takže se stal zázrak, prej kdyby chtěla a snažila se tak se to nepovede
na potrat naštěstí nešla probrala to shora, sdola, zprava, zleva a nejde, bylo by to riskantní i pro ni, studuje, bydlí rodičů a není zrovna šťastná.
No takže i takové věci se stávají. a Další těhulě mezi náma:slight_smile:
jinak teda my už sěthujeme imaginárně nábytek a čím dál víc mluvíme o mimi jaký to bude a tak
:slight_smile: Miláček se k tomu staví skvěle už teď. Ach jo už aby to bylo :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
bojach - to my už se synem chodíme imaginárně na hokej, na fotbal... :grinning:
jinak k té tvé známé - holt cesty osudu jsou nevyzpytatelné
8. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
no to my taky budemít z dítěte řidiče - jo představy jsou krásné
8. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
no jo ale bude baletit a tnčit nebo hrát hokej a fotbal to je kámen úrazu
:grinning:

tom musí mít kluka aby si mohl koupit auto na dálkové ovládání jakože pro syna a le vlsatně pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
to švara taky řikal že koupí synovy (čekali holčičku - ale nevěděli to) autodráhu a bude si sním hrát. pak se narodila Eliška, tak žekl že si s ní můžou hrát o holky. pak samožřejmě přiznal, že bude pro něj
8. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
bajoch, já jsem poslední dobou v depce, takže mě to nemůže ublížit... :unamused: :pensive: Snažím se z toho dostat, ale moc mi to nejde... proto sem radši ani nelezu, jen si čtu vaše příspěvky a nemám ani chuť odpovídat... jsem hrozná, já vím... :rolling_eyes:

Na víkend manžílek plánuje výlet, tak doufám, že mi to pomůže a depce dám sbohem... :confused:
8. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
anoli - hlavu vzhůru :wink: s manžílkem si uděláte hezký výlet, vrhnete se na další snažení a za chvíli nám tu budeš hlásit // :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
anoli depky pryč!
a neobvinuj se nejsi hrozná!
užijte si výlet!!!
8. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Holky kdyby jste si mohly vybrat - chtěly by jste kluka nebo holku? Nebo obojí najednou? :slight_smile: :wink:
8. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
jaspi - já bych klidně brala i oboje najednou :sunglasses: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
jaspi, mně je to fakt jedno, co to napoprvé bude... možná malinko víc bych si přála kluka (pro manžílka)... :slight_smile:

copa, já se snažím myslet pozitivně, ale moc mi to nejde :unamused: Štve mě to, že budu muset k doktorce a díky těmto komplikacím se ani nebudeme moci snažit, což mě štve úplně nejvíc ze všeho... :confounded:

Ale nedá se nic dělat, musím to brát tak, jak to je... :rolling_eyes:
8. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
anoli - dr určitě zjistí, čím to je, že MS mešká, vyřeší to a je po problému :dizzy_face:
já nevím, čím to, ale já jsme nějak megapozitivně naladěná :slight_smile:
8. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
já bych chtěla holčičku i chlepčka ale naráz radši ne
:slight_smile:
chlapečka napřed ať pak brání svou mladší sestru :wink:
8. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
copa, tak to ti upřímně závidím... :sunglasses:

Já potřebuju asi pauzu... snad výlet dopadne a zabere... :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
anoli - a ten výlet, teda cíl výletu je překvápko? :slight_smile:
na to můj manžel bohužel není, já když výlet vymyslím, tak se zúčastní, ale aby sám aktivně něco zorganizoval...
8. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Tak to já bych chtěla asi první holčičku.. a druhé by mi bylo jedno.. a nebo i dvojčátka - ale to buď 2 holčičky a nebo páreček. 2 kluci mě trošku děsí :slight_smile: Bych chtěla dělat ty culíčky a kupovat ty růžové oblečky.. :grinning:
Anoli tak nesmutni - já jsem taky totálně bez MS a OVU - no a po tom, co jsem to s doktorkou začala řešit a dostala jsem ty hormony, tak jsem naladěná daleko víc pozitivně - že zkrátka něco děláme a že to snad vyjde.. :dizzy_face:
Ale napřed se mi po těch vyšetřeních vůbec běhat nechtělo..a teď jsem ráda, že je mám i když je mi po těch lékoch někdy blbě, mastí se mi pusa i vlasy, mám nafouklé břicho.. ale vím, že to dělám pro mimi a ten pocit mě uklidňuje.. :wink:
8. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
holky, já bych klidně brala i ty 2 raubíře :dizzy_face: i když culíčky a šatičky by mi chyběly a nevím, jestli bych po 2 synech přemluvila manžu na další pokus o holčičku :grinning:
8. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.