• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já se taky citím lépe od té doby, co jsem přestala po každé návštěvě WC řešit špinění... :unamused: objednala jsem se k dr. a teď už to neřeším, spoléhám na ní a myšlenky se mi už toulají lepším směrem :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
copa, překvápko to není, ale manžel je takovej akční - výlet vymyslí, naplánuje a pak i uskuteční!!! :grinning:

jaspi, já vím, že nesmím smutnit, zakazuju si to a snažím se z té depky vyhrabat, ale tentokrát trvá nějak dlouho... asi víc problémů a je to hned, no...

začalo mě bolet břicho, tak doufám, že ta mrcha je na cestě, jinak mě z toho už klepne!!! :grinning:
8. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Právě že já mám od nejstaršího bráchy 2 synovce už velké - bydlí asi 25km od nás, pak od druhého bráchy synovečka 2letého - bydlí kousek od mé práce a od ségry neteř - taky už má 15, ale bydlí až na šumavě, tak jsem si ji vůbec neužila a co mám 4 kamarádky, co mají mimča, tak všecky kluky - jedna dokonce 2.. Takže mám asi deficit těch holčičích věcí :slight_smile: Dnes jsem tady chviličku hlídala 3letá dvojčata - holčičky co bydlí taky hned vedle mé práce a jsou parádní! Vypadají stejně a jmenují se Rea a Tea. Ale jak jsou ta jména přesně nevím.
já bych chtěla 2 kluky. Zlobidla. Ale když to bude holčička, tak bude.
Anol, ale zas víš, že něco není v pořádku a můžeš to řešit. Horší by bylo, kdyby třeba MS byla pravidelně, ale přitom byl někde skrytý jiný problém a ty bys na to neměla jak přijít, tak bys o něm nevěděla a netušila, proč se nedaří.. Ale třeba to ještě dostaneš, když tě bolí břicho..
8. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Normálně kamarádka teď dělala křtiny malému a dostala takový velký dudlík ze sametu - je to krabička na šperk a v ní zlatá placka - kolečko a na ní vyryté římské číslice jak u hodin a tam uprostřed vyryté jméno jejího chlapečka, datum a čas narození. Je to hrozně hezké..
8. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
jaspi má pravdu - hlavně nešil, anoli, ono to může být způsobené klidně i nervama
8. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
chersi, jo, tak to klidně může, protože já se teď nervuju skoro každej den :rolling_eyes:
jaspi, já vím, musím si říkat, že všechno zlé je k něčemu dobré... :wink:

jaspi, tak to může být fakt hezký :wink:

jo a konečně jsem se překonala a mluvila jsem s tou těhotnou kolegyňkou... ptala jsem se jí, jak dlouho se snažili, tak říkala, že 4 měsíce...
8. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
Anoli mě uklidňuje, když někde třeba čtu, že nějaká ženská jde do prvního dítěte a je jí třeba 35 - tak to si pak říkám, že snad mám přece jen náskok. A je fajn, že pokud ti MS bude haprovat, tak ti třeba nasadí podobnou léčbu jako mě a ta spoustě holek fakt zabere, že jsou těhu první nebo druhý měsíc užívání - že to tělo nastartuje :wink:
8. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Já pádím domů, už mám padla.. tak se mějte a zítra!
8. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
pa jaspi
8. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
holkýýý, teď jsem byla na wc a dostala jsem to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Ale stejně mám strach z toho, že mi to bude pořád takhle haprovat a stejně budu muset k doktorce nakonec jít... co myslíte? Nemáme se k ní stejně radši objednat? Protože, když si to tak vezmu, tak první ms přišla o týden dýl, druhá ms přišla o 10 dní dýl... není to zrovna ideální - pořád se to zpožďuje! :frowning2: Co byste dělali na mém místě vy?
8. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
no vidíš holka moje , :stuck_out_tongue_closed_eyes: zvládlo to tělo tvoje. Možná že ti dá nějaký vitamíny, nebo hormony, jak psala jaspi. Kzusila bych alspon zavolat k Dr.
8. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
anoli - no vidíš :sweat_smile:
o týdne nebo 10 dní dýl... podle mě se jako základ nedá brát pseudomenstruace při HA, kdy je cyklus dlouhý podle počtu pilulí
jestli to dobře chápu, tak tohle je tvoje 2.přírodní MS a rozdíl v cyklu je jen 3 dny, u někoho jsou ty cykly delší
8. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
taky pravda
8. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
No, já nevím, ale když beru, že správný cyklus má trvat 28 dní, tak při té první došlo ke zpoždění o 7 dní, teď u druhé o 10 dní (od těch 28 dní)...

Já chápu, že ms nebudu mít přesně jako když jsem brala HA, ale myslela jsem si, že je normální +- 5 dní. Ale že budu mít zpoždění 10 dní? To se mi zdá moc, tak právě nevím, zda jí mám aspoň zavolat nebo počkat, jestli se sama neupraví... to je asi blbost, že? :sweat_smile:
8. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
No když vidím, máš z toho nervičky- rdší zavolej dr. budeš klidnější :wink:
8. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Nebo to počítám blbě? :astonished: To snad ne...
8. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
no ono 38 dní je asi už dost :confused: anol tak radši dr fakt zavolej, za to nic nedáš :wink:
8. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
chersi, asi jo, radši jí zavolám, třeba mi na to něco dá... :wink:
8. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
copa, radši jo :wink:
8. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
anoli, mě má dorazit MS (dle 28 dnů) za 13 dní, tak jsme na to velice zvědavá :sunglasses:
8. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
mě naposledy přišla až 33den a na jendu stranu jsme byla ráda, že alespoň dorazila sama :unamused:
nevím, jestli v dlouhých cyklech může být problém, ale radši anoli zavolej a pak nám dej vědět :wink:
8. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
jasnacka.

Dneska už jdu domů - mějtě se krásně , nemyslete na mimíšky a večer příjemné snaženíčko.

papa zítra
8. črc 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahoj holky tak jen chci napsat, že se dneska narodilo další mimi v sanuskách. Mám alespon naději, že to vyjde.
8. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
ahoooj holky. teda nestíhám vás dočíst. mě se mrcha rozjela už v plné parádě a počkám ještě cyklus a pokud budu zase pár dní před špinit, tak bych si zašla alespoň na hormonální profil :wink:.
Jinak depky mívám taky a taky většinou z těch, co mi tvrdí, že ani neví jak, ale že byly těhu hned atd. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: .
Ale manžílek se na budoucí miminko těší a dokonce asi budeme kupovat autíčko s tím, že manža prohlásil, že až budu těhu, tak budu aspoň mobilní tak by bylo fajn ho koupit :dizzy_face: .
8. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Dobré ráno snažilky :wink:
9. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:
Anoli nevím před jakou dobou jsi vysadila HA - někdy tělo najede hned, někomu to trvá dýl a pro změnu někomu se rozjede, ale po pár měsíců začne blbnout.. Takže na tvém místě bych zavolala té doktorce a poradila se s ní.. Buď ti řekne ať ještě měsíc, dva počkáš, jestli se to srovná a nebo tě zrovna objedná a třeba udělá profil a z něj zjistí, proč ti to blbne. Ale volala bych co nejdřív, protože krev na profil se bere 2 nebo 3 den cyklu, takže když ti ji neveme dnes nebo zítra, tak zase budeš muset měsíc čekat.
Já teď taky čekám, jestli MS dorazí.. V úterý jsem měla poslední Utroš a teď bych to měla dostat, tak jsem fakt zvědavá.. Na druhou stranu tě těším, že jestli to dostanu, můžu najet na ten Clostil..
9. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj snažilky :slight_smile:
z nás bylo včera tulení :dizzy_face: snad jsme se strefili do ovulky, sice ani strefění se neznamená 100% úspěch, ale my už nic nenecháme náhodě

consti - já už se kvůli špinění objednala k dr :frowning2:

dablikolik - jasně, že to vyjde :wink: nám všem to vyjde :dizzy_face:
9. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,

včera jsem Vás stačila jsem prečíst. Přišla jsem z práce v osm a dnes už tu jsem od sedmi...:angry:
Včera jsem taky měla krásný kapradinky, ale tulení nebylo, páč manžel řekl,že se budeme snažit každý den ob den... no, věta jako blázen... a hlavně se mi ani nechtělo. :unamused:
9. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.