• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
my se dozvěděli, že manželův nejkamarád s manželkou čekají mimíse a to manžela nakoplo a teď se bude snažit určitě o 106
9. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
my jsme včera usnuli jako špalci - oba dva, takže tulenni nebylo :confounded:
Takže uvidíme, jakpak se nám zase bude chtít, myslím si že je to zase lepší, než se do sexíku nutit :pensive:
9. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
chersi - a ty máš teď kolem ovulky?
jasně, že je to lepší, než z sexíku udělat povinnost :wink:
9. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
no dle propočtů - mela být od 5.7 do cca 8.7 :grinning:
sexék jsme měli 6.7 - ale co nebudem to lámat před koleno, tedka toho máme oba dva hodně v práci, jsme utahaní
9. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
chersi - tak i kdyby to bylo 8.7 , tak to si ty spermíci u tebe na ovulku v pohodě počkali:wink:
9. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
no to tedy uvidíme - opravdu jak jde čas tak už asi nechci tolik tlačit na pilu. S manželem o tom sice mluvíme, alekdyž vidím jak usíná v sedě u televize :frowning2:

V uterý jsem měla vátok, jako kdyby to byl bílek u vajíčka- tak si myslím jestli tohle nebyla ovulka
9. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
já měla výtok včera, taky takový táhlý jako bílek a proběhlo i snažení, ale už vím, že ani ještě neznačí úspěch
// jsou prostě zázrak a až s mimísovi bude chtít k nám, tak si nás najde :dizzy_face:
9. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
souhlásím s tvými slovy
9. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
Mě dnes přijede každou chvilku šéf, tak dokud tu bude tvrdnout, nebudu moct na koníka :angry: To by se mělo zakázat! :wink:
9. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
jeste e já mam sefa az v polsku :grinning: a porád (je to polák) :confused:
9. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
já mám šéfa ve firmě pořád, ale nakounout sem občas můžu :sunglasses:
9. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
hlky máte někdo zkušenost se zapojením setoboxu?
9. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
chersi - to bohužel nemám, my si koupili TV se zabudovaným digitálním tunerem, ale jelikož tam ještě nikdo nebyl schopný zapojit anténu, tak slouží zatím jen jako monitor k PC :frowning2:
9. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
no manzel ho dneska koupil v praze, tam mu ho samozrejme vychválili, tak jsem zvedava jetli nám to bude fungovat
9. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
jojo, já mám. doma zapiojuju všechno... je to jednoduché....určitě to zvládnete...
9. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: , já to furt propočítávám a zjistila jsem, že jsem to možná fakt blbě počítala... :unamused: Teď jsem z toho tak zblblá, že už nevím, tak se chci jen ujistit - cyklus začíná prvním dnem ms, že je to tak? To by znamenalo, že podle mých výpočtů (teď už správných) jsem měla v květnu cyklus 35 dní a v červnu 36 dní. To není tak hrozný, že ne? Akorát jsem to asi špatně počítala... pokud to je tak, jak píšu... poraďte prosím... :wink:
9. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
anoli - jj cyklus začíná prvním dnes MS :wink:
9. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
copa, děkuju :slight_smile: Docela se mi ulevilo... a co si o tom myslíš, že to není tak špatný, jak jsem si myslela? Já jsem byla zvyklá na to mít ms pod 28 dnech a tak se mi to zdálo jako strašný zpoždění... ale 35 je ještě v normě, ne? Asi teda ještě vyčkám, co bude další měsíc a pokud se to bude pořád prodlužovat, bojednám se k Dr. :wink:
9. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
to je asi dobrý anoli - já jsem zvedavá na tento cyklus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
anoli, já myslím, že 35 dnů je opravdu v normě...
9. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Anol, tak to je dobré - po HA to bývá všelijaké. Prý trvá půl roku než se tělo dá dahromady a najede na "svůj" cyklus
9. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Já jsem teda fakt popleta :grinning: Ale co, chybama se člověk učí, ne? :grinning: Fakt se mi docela ulevilo, že je to teda celkem v normě. :wink:

Dneska ráno jsem měla na mobilu smsku od manžela mé kamarádky a zároveň bývalé spolužačky - včera ve 22:26 hodin se jim narodil Kryštůfek. Nepsal, kolik měřil, ale váhu měl 3,51 kg. Termín porodu měla 1.7. Když jsem se s ní bavila někdy na jaře, tak jsem se ptala, jak dlouho jim to trvalo a ona říkala, že 3 měsíce... :wink:
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
anoli - já bych taky řekla, že 35 je v normě :wink: já měla poslední cyklus 33dní, to už není takový rozdíl :sunglasses:
9. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
copa, tak to je dobrý... :wink:
Holky, já mažu pomalu na oběd... :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás prečetla a připojuji se k vám :wink: Vysadila jsem v dubnu a zatím nesnažilkujem..Počítáme tak v lednu 2010 začít. Trochu mám taky bobky že to nepůjde hned, tak uvidíme:wink: Manželovi je 26 a zatím ho to nijak zvlast nebere..myslim ze jeste neni moc pripraveny mit mimi. Jak jsou na tom vase drahe polovicky?
9. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Čauky charlott, vítám tě... :slight_smile:
mému manželovi je 32, takže na dítě je opravdu připraven... teď už jen, aby to vyšlo...
9. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
vítám charlott,
můj manžel je už taky připraven a miminko moc chce :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj charlott :wink:
můj manžel je taky připravenej na mimi a moc se těží - a taky mu je 26 :wink:
9. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj holky mam dotazek...nevite nektera nahodou kolik se doplaci na clomahexal??? kdyz ho predepise doktor?? snazime se uz dlouhoo a ja porad doufam ze to yvjde a stale nic... takze ted se odhodlavam zajit ke gynekologovi:slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj charlott
vítej mezi náma :wink:
no ten můj chlap se pochlubil dneska u oběda svému svědkovi (svědčit nám bude 12.9)že nás čeká vysazení HA a snažení.
řekl přímo že má nutkání a chuť rozmnožit se.
no a on nato prej jestli jste si jistí tak vám to moc přeju a ať to vyjde
a můj milovanej vtipálek na to že jistí si jsme, že občas mě chce sice zabít ale občas zase rozmnožit
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.