• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
bajoch - :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
vítám nově příchozí snažilky, mému manželovi je 25 let, a s otázkou dítěte přišel on- řekla bych že je připravený, ale bude trochu muset poupravit své večerníé programi
9. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
bajoch: tak to je dobry :grinning: To jsem zvedava jak to dopadne s nami :wink: on mužíček by třeba i chtěl ale prostě mám pocit že si není úplně jistý..Ale říká se, že ty tatínkové se cítí tatínky až když se to malé narodí :wink:
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
kat, já ti neporadím, možná jaspi by věděla... ale já být tebou, tak si radši k tomu gynekologovi zajdu, ať to začne nějak řešit... a jak dlouho se snažíte?
9. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz taky zapadam k vam do klubu, doufam, ze nam to vsem vyjde a brzo se zadari.
9. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
teda my se krásně rozrůstáme, vítám tě ypsilon
9. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
taky tě vítám ypsilon :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Trvalo mi, nez jsem manzela (cerstveho) ukecala, porad rikal "az po svatbe", tak snad to vyjde. :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
ypsilon - takže jste teprve na začátku snažení?
9. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Holčiny vidím,
že se nám to tu docela rozšiřuje... :slight_smile: Už v tom mám docela chaos... ale to zvládnem... chersi má přece "super tabulku"...

Jinak, zítra tu nebudu, jedu se dělat krásnou, mám náhradní volno, tak jedu ke kadeřnici a konečně na nehty... :sunglasses: takže se tu mějte krásně, užijte si víkend, pořádně snažilkujte a v pondělí se tu opět uvidíme... :grinning:
9. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Ano "copa", teprve na zacatku, vlastne ted behem vikendu se poprve uvidi jestli se zadarilo nebo ne :slight_smile: Juuuuuu, ke kadernici, tak si to poradne uzij!!!
9. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
jojo, třebas budu zase jednou krásná... :grinning:

páááá
9. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
ypsilon - tak to držím palečky, třeba nám do této diskuze přineseš hned // :dizzy_face: a pak se to tu rozjede :sunglasses:

zuzi - užij si zítřejší rozmazlovací den :slight_smile:
9. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tak konečně šéf odjel, jenže já už půjdu taky, tak dnes jsem si vás vůbec neužila :angry:
Katka - dívala jsem se na to do číselníku a pokud je to správně uvedeno, tak je tam nějakých 65,- úhrada a doplatek jen 5Kč. Takže s receptem 35,. Může se to někde trochu lišit.
9. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
copa, kéž by :wink: :grinning:
9. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Neznám moc lidí kterým se to povedlo na 1.pokus :unamused:
9. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
ypsilon - ale to neznamená, že neexistují :slight_smile: a třeba zrovna vy rozšíříte jejich řady :sunglasses:
9. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
no musim priznat, ze cestou na svatbu jsme na poli potkali 4 capy!!!!!!!!!!
9. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
já taky neznám nikoho, komu by se to povedlo na poprvé... kolegyně říkala, že se jim to povedlo za 4 měsíce a kamarádce za 3 měsíce... takže holky, ještě máme čas! :wink: :grinning:
9. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
anoli - tak to já už bych teda měla být asi v 3.měsíci, když se snažíme od ledna :pensive:
9. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
no jo, ale tak není to pravidlo, že jo? :wink: Říká se, že do roka je to v pohodě, pak už by se s tím mělo začít něco dělat, tak copa hlavu vzhůru! :wink: :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
anoli - v pohodě :wink: já jsem tenhle měsíc spokojená, pro mimíse jsme udělali, co šlo a pokud se nezadaří, v srpnu jsem stejně objednaná k dr. a alespoň požádám o spermio, aby jsme věděli, jaký máme spermíky a kdyžtak alespoň tohle řešili :wink:
9. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
asi tak jak říká anoli, hoky, hele manželově sestřenici stačilo že si jeden den nevzala prášek a švagrové se zadařilo po měsící.

Já budu ráda za jakýkoli termín, jen prosím do roka :grinning:
9. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
jinak pro nově příchozí - samozřejmě kdo bude chtít, robím tabulku

Nick
Jméno
Věk
Věk manžela/přítele
vymylešná jména pro budoucí dětí

Pište prosím do IP.

Díky
9. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
já taky prosím do roka! :grinning: ... nebo raději do půl... :grinning: :grinning: ... no prostě čím dřív tím líp no... :wink:
Já jsem ráda, že ms přišla a že se budeme moci zase od pondělí začít snažit!!! :dizzy_face: A navíc mám ty ovu testy, tak budu zkoušet i to a jsem na to zvědavá... :slight_smile:
9. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
No snad se zadaří - doufám že se "kousne a nepustí" jak říká miláček :grinning:
9. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
chersi - tak třeba už máme všechny zakousnuto :grinning:
9. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
ty jo no bych bylo suppppppppppppppppéééééééééééééééérrrrrrrrrrrrrrrr - ale moc tomu neveřím :unamused:
9. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Hoky moje koníkovský - zachvilku pádím domů, půjdem zkusit zapojit ten slavný setobox :grinning: třeba už budem večer koukat :grinning: papa a zítra kolem 8 ráno :sunglasses:
9. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
Dobré ránko všem, to mi to zase trvalo než jse nás našla :astonished:
10. črc 2009 v 06:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.