• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Krásné ránko! Konečně pátek :slight_smile: Jak jste se bavily o holkách, co se zadařilo na poprvé, tak já znám takových minimálně 5 a všechny mají kluky. Jo a taky hlásím, že Utrogestan funguje a MS dorazila včera večer (28den)
10. črc 2009 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno!
Vítám nově přichozí snažilky:slight_smile:
já znám holku, které se to povedlo na poprvé po 13 letech HA a jejich Nelinka mi jde v září za družičku :grinning:

no a my jsem se včera rozhodli že to poseldní platíčko HA si necháme hna památku :stuck_out_tongue_closed_eyes: že už se nemůžeme dočkat, sice měsíc nic neřeší, ale apson už semka budu fakt patřit a ne ještě měsíc se jen tak přiživovat vašimi zkušenostmi :slight_smile:
takže v pondělí beru poslední tabletku a jdeme do snažení :dizzy_face:
10. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Gratuluji k rozhodnutí bajoch :grinning: mě manžel pořád říkal, vyhod to plato, nejez to už - a já ho přeci jenom dobrala
10. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky :wink:
jaspi, gratuluju!!! :wink:
bajoch, taky gratuluju k vašemu rozhodnutí! :wink:
chersi, nic si z toho nedělej, já ho taky dobrala do poslední pilule... :grinning: A nejlepší bylo, že jsem si myslela už v březnu, že mám poslední plato. Tak jsem si slavnostně vyfotila na památku poslední tabletku a měla jsem z toho dobrý pocit... jenže pak si říkám a nemám náhodou ještě jedno plato??? :astonished: Tak se jdu podívat do krabičky, kam dáváme léky a ejhle!!! Jedno tam ještě bylo!!! To bylo zděšení!!! :grinning: :grinning: :grinning: A tak jsem ho poctivě dobrala... teď se mrzím... už jsem mohla být třeba těhu... no jo no, mělo to tak prostě být. :wink:
10. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
Jaspi, super že ti dorazila - to je super. ¨

anol - já toho ani nelituju, říkala jsem si kurňa když už jsem je zaplatila, tak až je to k něčemu :grinning: nelituji , jen ty manželovi naražky každé ráno,nebyly příjemné. :frowning2:

Ale co poslední prášek byl dobrán 10.5.

Kdyý by se námj zadařilo do cca října - bude to super :confused:
10. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
ahoj holky,
chersi - co setobox? :sunglasses:
jaspi - tak super, že Utroš funguje, změna dr byla fakt k lepšímu, viď :dizzy_face:
bajoch - gratuluju k super rozhodnutí :wink:
já HA taky dobrala do poslední pilule

holky, mě teplota zase klesla na 36,7 :unamused: :rolling_eyes: tenhle měsíc je to jak nahoupačce... pořád to kolísá mezi 36,9 a 36,7, ale měřila jsem včera jiným teploměrem, takže tento měsíc asi měřením zruším
a u rodičů jsem našla rtuťový teploměr, tak budu měřit od příště rtuťákem :wink:
10. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky, no jo, ja dobrala posledni piluli nekdy v rijnu, od te doby jsem porad tajne doufala, ze se bude chtit partner snazit taky. A nic, to jsem se jeste nacekala :slight_smile: Ale cyklus mam od zacatku pravidelny a naprosto v pohode.
10. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Já už teplotu neměřím - vstávám pokaždé jinak, jednou v 5 podruhé v pul 8. To to by to pak lítalo jako na houpačce :grinning:

copa - setobox nevyhledal kanály, protože nemáme na anteně zesilovač, což zjistil manžel včera cca v 9 věčer, když už byl fakt vzteklej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže ješte budem kupovat anténu a dáme ji na střechu :confounded:
10. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
No já jediný v čem jsem pokročila je zjištění, že mám prostě delší cyklus, cca 35 dní... a taky mám koupené ovu testy, tak to budu tento měsíc zkoušet! :grinning: Myslím si ale, že ovulku poznám... mám nafouklé břicho, trochu mě pobolívá, prsa jsou citlivější a ten hlen je taky takovej táhlej a hustej... je vidět, že jsem se za ty 2 měsíce už něco naučila, že? :grinning:
10. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Tak to mě zbyly skoro 3 plata :wink: Plánovala jsem vysazovat až tak o půl roku pozděj, jenže já brala pravidelně ještě jiné léky, co se musely vysadit postupně.. No a doktorka mi tehdy řekla, že po vysazení ještě 3 měsíce nesmíme, to mě naštvalo a začala jsem vysazovat hned - a pak mi doktorka řekla, že jsme se asi blbě pochopily, že ty 3 měsíce už čekat nemusíme - takže se to tím urychlilo a HA už jsem nedobírala.
Copa - s tou doktorkou přesně tak! Takhle si představuju, že se chová doktor, který má o pacienta zájem a není to pro nej jen práce a body navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
jaspi - já jsem zvědavá, jak bude fungovat moje stávající dr, poznám to srpnu na prohlídce

anoli - já si taky myslela, že jí poznám - píchání na pravé straně podbřišku, hlen... ale ta dnešní teplota mě zmátla, tak přestávám věřit digitálu (třeba má baterku v čoudu a měří blbě, co já vím :rolling_eyes: ) ale ten hlen jsem si nevymyslela, ten fakt byl, ten jsem si nevsugerovala :fearful: :grinning:
10. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak ja to teda poznam spolehlive, protoze takovy krece do bricha ten jeden den cca uprostred cyklu se nedaji splest. Overeno ovu testy.
10. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
No tak to podle toho, jak to popisujete po píchání v podbríšku, tak já měla ovu na Orlíku a to jsme nic nemohli, protže tam byly vedle nás tchánovci - kur......... :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
chersi, ono se to povede, uvidíš! :wink: Ale chápu, že tě to naštvalo... Ale neboj, já když jsem měla zase takovejhle den, tak jsem to ještě nevěděla, že to je ono a myslela jsem si, že už přichází ms, takže jsme taky nesexovali... teď už to vím a taky se podle toho zařídím! :grinning:
copa, já digi teploměru nevěřím... :frowning2: Naštěstí máme doma ještě i rtuťový, tak používáme ten. Jednou měl manžílek teplotu a já ho změřila digi a ten ukazoval, že teplotu nemá. Pak jsem ho změřila rtuťovým, protože čelo mu hořelo, a zjistili jsme, že teplotu má... :unamused:
10. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
anoli - já už digi taky nevěřím, manžel měl po prvním pípnutí 32°C :rolling_eyes:
ale já v lekárně nemohla rtuťák sehnat, teď jsem ho zabavila rodičům a budu měřit rtuťákem :slight_smile: akorát mi nejde moc sklepávat... :angry: není na to nějaký fígl ?? :fearful:
10. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Všechny digitály podměřují - fakt. Vím to, protože je u nás prodáváme, ale já je každému rozmluvím :grinning: I ty dětské čelní jsou na prd. Ještě tak ty ušní - fungují na jiném principu, ale jsou dražší - o dost. Ale pro dítě ho jednou budu chtít.
10. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
já si tedy na gigitální nemůžu stěžovat
10. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
jaspi - ty pracuješ v lekárně?
a jak teda sklepnout ten rtuťák? já si ráno málem zápěstí vykloubila... :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
jaspi a je pravda, že od června jsou rtuťáky zakázané? Prý kvůli EU... to jsou takový hovadiny, co zakazujou, fakt! :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Já pracuju ve zdravotnických potřebách. Někdy je to část lékárny, ale my to máme samostatnou výdejnu.
Copa - nevím že by na to byla finta. Klasicky sklepat ve vzduchu a nebo když tou rukou ve které držíš teploměr ještě klepeš třeba o druhou ruku, tak je to rychlej - ale klepat rukou o ruku - né teploměrem :grinning: Mě ho kdysi chtěl přítel sklepnout a on mu vyletěl z ruky přes celou místnost :grinning:
10. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Anol - jojo, zdá se, že už se nebudou prodávat. Přijde mi to stejná kravina jak s těma žárovkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
jaspi - klepat rukou o ruku - to mi nešlo nikdy, ale ve vzduchu jsem ho nakonec sklepla, holt kvůli takovým lidem asi vymysleli ty digitální :grinning: :grinning:

holky, u mě zatím v absurditě EU vedou ty křivé banány a okurky :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
holky kdy nejdrive si myslite ze je rozumny si delat test?
10. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
ypsilon - rozumné je to podle mě až po termínu očekávané MS, na některých testech píší, že fungují už ode dne očekávané MS, ale takový 4-5den po MS to už musí být tutovka :wink: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Prave ze kdyz kouknu do fotoalb tady na MK tak tam maji vetsinou holky 10.DPO, coz by u me bylo v nedeli....
10. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
ypsilon - ale ty jsi se ptala, kdy je to rozumné :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
zkusit to můžeš , maximálně tam nic vidět nebude a ty ho vyhodíš - to známe viď anoli :sweat_smile:
10. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
jo jo, chersi, na to jsme expertky, viď? :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ale zase lepší to zkusit, než to nechat být a žít v nejistotě! :wink: Já už teď plašit nebudu, už vím, že mám prostě cyklus delší než 28 dní... chybama se člověk učí. :wink: :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
No tak to ja uz jsem taky pokrocila, kdyz jsem cekala, jestli se neprihodila "chvilka nepozornosti" :grinning: O.K. tak ja budu zase cekat :slight_smile: To je na tom to nejhorsi, to cekani...
10. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.