• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ypsi - většina ti to ukáže až od 1dne vynechané MS,ale jsou i citlivější, které můžou zachytit zvýšenou hladinu HCG právě od toho 10 DPO - například test Galmed gold - výrobce a distributor je Pharmos. Zásobuje spoustu lékáren, tak se poptej nebo myslím, že ti ho i objednají. Není nijak drahý a buď jsou v balení ty 2 obyč testy - papírky nebo 1 ten plastový (dražší)
10. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
no právě expertky - jestli máš ypsilon nějaké příznaky, vyzkoušej to, a pak nám dej hlavně vedět :wink:
10. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
dobre ranko baby ako sa mate co nove nejake tehu :grinning:
10. črc 2009 v 10:27  •  1 dítě  • Odpověz
Priznaky zadny, pac je jeste brzo :slight_smile: Urco dam vedet. Taky mam jednu kamaradku, ktera se snazila 1,5roku a to nikdy zadnou HA nebrala :unamused:
10. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
noo niekomu to trva asi dlzsie a nemala ta kamaratka nejake problemy?
10. črc 2009 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky nathali - zádná novinka, žádná těhulka bohužel
10. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
¨no pekne :(
a ako sa mas ty?co mas nove :slight_smile:
10. črc 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj nathali :slight_smile:
zatím bohužel žádné // :frowning2: ale u mě je ještě brzy, jsem teprve 15DC
10. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Já jsem nakoupila kontryhelový čajík na růst sliznice, tak ho tady popíjím :wink:
10. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
no manžílek chýtá nějakou rýmu , včera zapojival setoxob (neuspešně) tak byl do toho ještě vzteklej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:astonished: No znáš to takový rodinný kolotoč :rolling_eyes:
10. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
noo ja ani neviem teraz budem cakat na mrchu ma prist 15-teho a ked nepride bude sa tesit ale minuli mes tiez neprisla tak teraz to uz berem s nahladom
10. črc 2009 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz
jaspi - já zrovna taky popíjím :slight_smile: a dokonce jsem si na bylinky koupila speciální hrneček - takový s porcelánovým sítkem a pokličkou :dizzy_face:
10. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
jaspi ja sa tiez chystam kupit ten cajik :slight_smile: vsetci si ho chvalia :slight_smile:a mas aj listovku?
10. črc 2009 v 10:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kočky :dizzy_face: . Teda nestíhám vás vůbec dočíst :sunglasses: .
Vím, že nejde nepočítat plodné a neplodné dny a nemyslet an mímo, ale raději se připravte na variantu, že to neú§jde hned. Nám trvá snažení už cca 7 cyklů a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ale necháváme tomu volný průběh. Bohužel znám dost holek, co to zkoušely třeba i celý měsíc obden a stejně nic, takže mímo si k vám cestu najde často opravdu aýž když to nečekáte.
K té připravenosti chlapů. Můj manža má 32 let a až teď bych řekla, že se na mímo pořádně těší. Předtím připravený nebyl a taky už v tomto věku uvažuje nad tím, jestli nás uživí atd. :wink: Ale u každého je to individuální. Sice malinko lituji, že jsme nezačali dřív, když vidím, že se jen tak nedaří, ale na druhou stranu na miminko musí být dva a teď mě to mnohem víc těší, když vím, že se těší i manžel :wink: .
10. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky jen pozor aby vám kontryhel nedělal zle. Já si ho kouoila a totálně mi rozhodil, ten měsíc, cio jsme ho pila, cyklus :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Doporučuje se hlavně při nepravidelném cyklu atd. Jinak kdybyste některá měla zájem, mám celé to balení, takl klidně předám v Příbrami :wink: .
10. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
consti - jj, já už taky četla, že některým holkám to cyklus rozhodilo :frowning2: ale já už ten můj trošek dopiju, mám ještě na pár hrníčků
10. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
copa většině to ale pomáhá, to bylo jen malé varování :wink: .
10. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
costi diky za info tak to by som ho mala kupit co najskor lebo mne ms nechodi pravidelne
s tou pripravenostou u chlapov mas pravdu ja ked som sa zacala rozpravat s priatelom o miminku tak bol taky vselijaky ale vcera sa mu asi snivalo o nas troch a este hovoril so sna :ze kde som nechalal malu nemozem ju nechat samu vonku este sa jej nieco stane joooj to bolo take mile a ked som mu povdedala ze mimco este nemame tak mi vynadal ze klamem :slight_smile: ale ked sa zobudil nepametal si to
10. črc 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz
když tady ten čajík tak chválíte, možná by v mém případě nebylo na škodu ho vyzkoušet, což? Když mám cyklus pořád delší... :wink:
10. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Můj manžel ještě do vánoc tvrdil, že mimi až po třicítce... a po novém roce se to v něm nějakým záhadným způsobem zlomilo a najednou začal víc a víc mluvit o mimi a pak už mi říkal, ať se na ty prášky vybodnu atd. No a pak když jsem objevila ještě to jedno plato HA, tak byl snad zklamanější než já... :grinning:
10. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Oni jsou ty chlapi všichni stejní - já to říkám pořád. ten můj přišel ze dne na den se svatbou, ted s dítetem, a pak teprva se mě zeptal co já na to. No a pak budte v klidu :grinning:
10. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky,
tak my máme taky přání v roce 2010 otěhotnět, ale kvůli zdravíčku čekáme na souhlas doktora. Jinak jsem mladá snažilka 18let a přítel bude mít příští rok v říjnu 30 tak jsem přemýšlela,že by mimčo byl pěknej dárek k narozkám :grinning: Jsme spolu 3 a půl roku a pokud vše výjde tak se za rok chceme vzít. :wink:
10. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
hej su divny najprv vravia ze niee a a potom hups na to :slight_smile: tak to bolo aj s tym mojim kamartka ma malu dceru a on sa s nou hravala potom mi raz povedal ze aj on chce take
10. črc 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
vítej treisy, musím uznat, že tě obdivuji, já bych to asi takhle brzy nedokázala, ve tém věku jsem byla ve tretaku na stredni, ale neodsuzuji to.
10. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
joooo nathali, u nás podobné, hlidali jsme 3 mesicniho prka, musela jsem ho nakrmit a manza pripravoval hahvicku no a den potí hups - založíme rodinu :grinning:
10. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
chersi já jdu taky do třeťáku,ale po miminku po tom všem trápení hrozně toužíme tak pokud nám dají zelenou tak jdem do toho :wink:
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
ahoooj treisi tak u nas vitaj :slight_smile: z veku si nic nerob aj mi sme mlade snazilky je nam okolo 20 :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz
My to meli dano jasne. Proste az po svatbe a pres to nejede vlak :unamused: Ilco ja myslim, ze Tvuj cyklus, na to ze jsi vysadila nedavno HA je hodne v pohode, zatim nad tim tak nedumej, uvidis jak se to bude vyvijet dal. Ja ho mela presnej na den, az ted posl. dobou me to hapruje +-2dny. Ale i za to jsem vdecna.
10. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Vitej TREISI, tak to jsi tady asi nejmladsi snazilka!!! :slight_smile: Tak preju hodne stesti!
10. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
nat a ypsi děkuju :wink:
10. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.