• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jojo nejmladší - držím palečky
10. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
chersi tobě taky děkuju :wink:
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
nathalie já teda kolem 20 nemám :grinning: :wink: .
treisi to teda taky koukám :confused: . Já byla v 18 ještě děcko :grinning: . Ale pokud se na to cítíš a nechceš studovat VŠ atd. (i když i to se asi s dítětem dá), tak jděte do toho :wink: .
10. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Já už od 15let nejsem dítě,díky jedné nemoci jsem jinde než moji vrstevnící,netoužím po mega akcích atd... ale to pochopí ten kdo to zažil :frowning2: Ale jsem ráda, že si budu moc pokecat s Váma :wink:
10. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj holky jak dlouho se snažíte? My 2 měsíc a dneska to zas nevyšlo.... ráno jsem to dostala... :frowning2:
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
treisi a miminko můžeš mít i přesto, že jsi nemocná? Pokud ano a lékař doporučuje těhu teď , tak do toho jděte. Přecejen, kdybych byla těhu v 18. tak bych si mímo taky nechala :wink: .
10. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj treisi :slight_smile: držím palečky, ať vám zdraví mimnko co nejdřív dovolí a zadaří se :wink:

já taky už dávno nemám kolem 20 :grinning:
10. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
eimmy my už asi 7 měsíců, takže mi o zklamání něco povídej :grinning: :wink: . Ale neboj, ber to tak, že jednou to vyjde a dva měsíce jsou fakt kraťoučká doba! Já začala být nervozní az po půl roce a po roce to budu řešit s doktorem :wink: .
10. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
consti: čekáme na vyjádření,já jsem byla nemocná..ještě mám jeden vaječník tak to snad zvládnem..no uvidím nechci nic plánovat a a snažení rozjíždíme po potvrzení od doktorů :wink:
ahoj treisi

chlapi to asi nějak moc neřešej můj koelga čeká v září mimi a já se to dovídám těď :frowning2: :angry:
to ten můj to bude volat do celého světa
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kamarádka mi ted napsala email s malým tajemstvím že vysadila před 14 dny a to mi minulej měsíc říkala že mimi až tak za dva tři roky...jojo a je to tady :grinning:
consti: no já doufám že nebude potřeba to řešit s doktorem a hlavně doufám že nebudu čekat rok....
10. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
holky a kolik vám je mě je 26
10. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
neviem preco sa v dnesnej dobe pozera na to kolko ma zenska rokov ja som mala na strednej profesora co nam pori kazdej hodine vynadal ze sedim este v skole a nerodime v minulosti to bolo normalne a teraz?ked ma zenska 30tak kazdy vravi ze aka je stara na decko ze preco tak dlho cakala a ked ma 20 tak je zas mlada!tak ako vyhoviet kazdemu?myslim zen je jedno aky je vek hlvane je ze to mimco bude mat kompletnu rodinu a niekoho kto ho bude milovat
10. črc 2009 v 11:23  •  1 dítě  • Odpověz
eimmy to jsem doufala taky :sweat_smile: . Člověk míní a život mění :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Ale beru to tak, že hlavně, že jednou budeme mít zdravé mímo, ať už s pomocí doktorů nebo bez ní :wink: . Jinak mně je 27 :sunglasses: .
10. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
treisi i s jedním vaječníkem jsou velké šance a hlavně, když jsi taková mladinká. To se zadaří brzo :wink: .
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
consti: jj to je pravda... určitě to jednou vyjde :wink: :slight_smile: vodkud jsi? já jsem z Prahy
10. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
nathali souhlas :wink:. Jinak ty jsi ze Slovenska a žiješ v okrese Beroun?? :wink:
10. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
eimmy z Příbrami, takže to není daleko :wink: .
10. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
holky tak sa majte pekne ja musim bezat do prace aaach ako sa mi nechce papa
10. črc 2009 v 11:26  •  1 dítě  • Odpověz
consti: jj zjistila jsem,že to co jsem měla není dědičné tak je to o.k. Jinak to tady řeknu bez obalu ale nechci to rozebírat dál,ju? Měla jsem rakovinu vaječníku takže proto musím čekat na doktory. Ale máme čisté myšlenky tak snad bude vše v poho :wink: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Nick
Jméno
věk
Věk manžela/přítele
vymyšlená jména pro budoucí dětí

holky piště mi prosím do IP - už nás tu je opravdu dodně tak at o sobe víme víc, nez jen nicky
consti: jj to není daleko... :slight_smile:
yps, já vím, jsem hrozná, všechno strašně řeším a úplně zbytečně, protože vždycky se všechno vyřeší samo... :wink: :slight_smile:
já tu taky nepatřím k nejmladším - je mi 26...
treisi, obdivuju tě, protože já jsem byla v 18 ještě opravdu dítě! :grinning: Ale každý jsme jiný, takže tě chápu... :wink:
consti, to já bych si v 18 dítě určitě nenechala...

tý jo, já už se tu nějak v těch jménech ztrácím... :grinning:
10. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
consti hej presne tak :slight_smile: uz som tu tak 2,5 roka :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:27  •  1 dítě  • Odpověz
treisi to je teda hrozné, ta tvá nemoc a hlavně u tak mladé holky :pensive: . Chápu, že o tom dál nechceš mluvit, takže držím pěsti a hlavně, ať se ta mrcha nevrátí a ty brzo čekáš zdravé miminko :dizzy_face: !!!
10. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
teeeeeeeeeeeeeeeeda tady se to rojíždí
vůbec nestíhám a když něco napíšu tak uže je pak pozd
:frowning2: :grinning:
10. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
consti já Vám budu tady dělat společnost :grinning: snažit se určo budem od ledna ale teď tomu necháme volný průběh,jen chci někoho s kým o tom můžu mluvit :slight_smile:
10. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
treisi, přeju ti hodně štěstí a mimi co nejdřív - zasloužila by sis to :wink: A pozitivní myšlenky jsou hodně důležité, tak je dobře, že je máš :wink: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
bajoch, z toho si nic nedělej, jsem na tom podobně :grinning:
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
nathali já jsem zase z jižní Moravy a taky teď žiji ve středních Čechách. Ale chtěla bych se určo vrátit časem zase na Moravu :wink: . Jinak taky píšu mezi prací, tak kdybych najednou zmizela, tak řeším něco důležitého :grinning:
10. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.