• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
terjsi tobě a nám všem přeju at máme brzy zdravé mimi
10. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Po zatáhnutí za ocásek se ovečka začne třást a po zmáčknutí čumáku přehraje známou melodii z pohádky Shaun the Sheep......tohle tady bylo na kraji jako reklama,na co ovečku když to umí i chlap :grinning:
Taky vítám nové příchozí :wink: Už se v tom pomalu přestávám orientovat :grinning:
Treisi - je pravda, že nemoc ti úplně změní žebříček hodnot. Já jsem dřív nijak zvlášť po dítěti netoužila, ale jakmile přišly problémy z čípkem a já jsem zjistila, že člověk je dost blízko rakovině a jakmile se to zvrtne, tak žádné dítě být nemusí.. :frowning2: Hned jsem pocítila hroznou touhu ho mít! Teď je to už o.k, ale ta touha zůstala :slight_smile:
Jinak přítel taky dřív, když jsem zavedla řeč na mimi, tak jenom něco odpálil ve srandě,ale cítila jsem, že to ještě nijak moc nechce. A pak minulé vánoce pronesl přípitek, že ať se tam za rok sejdem už 3, ať už tam může být i miminko - aspoň v bříšku a od té doby to vzal v pohodě a sám o tom mluví, že mimi prostě bude. Akorát chlapy nemají rádi takové to mluvení o tom a velké plánování dopředu. Aspoň ten můj ne - bere to tak, že až to prostě přijde, tak to bude.
Holky jduna obidek, snad vás pak doctu
10. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ilčo ja vím že je to těžký, i mě se to kecá, ale nesmíme na to tak myslet. Stejně to většinou dopadne, když to člověk nejmíň čeká :slight_smile: Já mám v rodině dvě sestřenky a obě otěhotněly na první pokus a mají zdravé chlapečky. A vůbec poslední dobou kolem sebe vidím samé chlapečky. Až na moji kamarádku, čerstvou maminu co má princezničku.
10. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
jaspina: jj úplně s tebou souhlasím chlapi o tom neradi mluví.... tedy ten můj ... :wink: ale vím že to cítí tak jako já
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
treisi tak to jsi na správné adrese a volný průběhje fajn. Možná právě proto se vám zadaří :wink: . My k tomu taky tak přistupovali, ale zatím nic. No ale holky, je léto a to je doba dovolených a to by bylo aby nebylo :grinning:. Kam kdo vůbec jedete :sunglasses: :wink: ??
10. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
jaspina: Ahojky,děkuju...přítel je připravenej i na to,že to nebude lehký...je to úžasnej chlap,jediný co mu vrtá hlavou je kam dáme postýlku. Bez toho svýho zlata už bych nemohla být
10. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
costi: my už byli 15 dní v Egyptě před týdnem jsme se vrátili ale ještě chceme někam na víkend do čech
10. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
consti my jedem do turecka na svatební cetsu 15 září frrrrrrrrrrrrrrrrrr a budem plodit :grinning:
10. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
eimmy moře jeeee, hned bych jela :wink: . my tento rok jen dovča v Čechách a to jižních. vybrali sjme krásný romabntický penzionek a budeme si užívat :wink: . Bereme s sebou i kola a hlavně našeho pejska, tak bude sranda :grinning: :wink: .
10. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
bajoch, tak tam se bude plodit o 106 :grinning: . Jéé aty jsi z Brna, z mého rodného města :grinning: :dizzy_face: . A svatba je (byla) kdy?? :wink:
10. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
consti: jj moře bylo super :slight_smile: taky vezmeme na víkend psy máme howarda a bulíka
10. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
My jedem do háje, protože manžel je pracovně vytížený. Takže svat.cesta taky nikam :unamused:
10. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
consti my tak yjdem na víkend na kola i snaším pjsekm :slight_smile: na jižní moravu atk už tam si užiejem pohodičky a hlavně púředsvatebního stresu ale vycházej mi tam měsíčky takže snažení nebude :frowning2: no i když co ten můj cyklus vymylslí po vysazení že? uvidíme

co máte za pejska?
10. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
ypsilon a aspoň nějaký prodloužený víkend v Čechách :wink: .
eimmy s pejsky je sranda :wink:
10. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
my pojedem asi na víkend pod stan

my máme kavalír king charles španěla Travise Rubínový květ a máme tricoloru :grinning:
10. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
svatba bude 12.9.
10. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
bajoch máme jack russella teriera, měla bych ho mít v albu. Pokud mi ho admini nesmázli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já měla svatbu 17.4.
my máme svatbu 10.7.2010 teda pokud to klapne
10. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
tresi: jeeee to to máte takhle dopředu naplánované??? :slight_smile: my jsme si řekli koncem ledna a v půlce dubna byla svatba
10. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
my mámě kříženečka z útulku jsou mu dva roky a vypqadá jako malej labrador
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
emm:měla být v říjnu tohodle roku ale kvůli financím to neklaplo,tak se pláclo datum ale zatím mě to nechává chladnou,času je dost
10. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
tresi: jj tak to jo.... my měli celkem malou svatbu asi 26 lidí vč. nás
10. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
eim : my budeme mít tak kolem 40lidí,ale přestávám chtít některý lidi,nějak bych chtěla jen svatbu my a svědci,opouští mě představa mega svatby :pensive:
10. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
eimmy my jsme taky dlouho plánovali. Jen to teda máme za sebou už skoro tři roky :wink: . Album tady:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=12662&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D2%26vOffset%3D630
10. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
kdo chcete mrkněte na www.nahradnivozidla.cz/svatba tam je ná miláček psí, my, družička a tak no prostě jsme si vyhráli :grinning: třeba tam přibude těhu test a // :grinning:
tresi: jj já taky nechtěla velkou svatbu... nelákalo mě to... a kdybych mohla tak jsme meli ještě méně lidí
con krásná nevěsta :dizzy_face:
10. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.