• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Tak holky,já se na chvilinku loučím....jdu dělat, že něco dělám :grinning:
14. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Tak my oba máme rodiče daleko, což mě v tomto ohledu docela mrzí... že svoje vnoučata nebudou vídávat tak často.
14. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz
eirin - my je máme naštěstí blízko a z vnoučátka budou úplně blažení - bude to jejich i mojí mamky první :slight_smile: a pokud by se nám povedla holčička, tak mě snad i tchýně na rukou nosit bude :sunglasses:
14. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
no já mám mamku 60 km, tak to není problem, tchyne patro pod nama. Ale já osobně chci kluka, proste raubire. a manžel mi řekl ze prece vi co dela, to svara rikal taky a maji holcinu:slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
copa:tiše vlastně nahlas závidím...já bych mohla porodit 20 dětí a tchýně mě zřejmě nikdy nebud emít ráda :unamused:
14. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
ewulin - já mám naštěstí tchýni celkem v pohodě, každý máme nějaké své mouchy, ale jde to
já si i na jejího synáčku můžu postěžovat a bere to :sunglasses: sice nevím, co se jí zrovna honí hlavou, ale... :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz
jj, deny... :wink:
14. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
kampak jste se podeli, delate ze neco delate? já to dělam podobne i kdyz dnes skutecne pracuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
cher já právě taky - většinou se tvářím, že musím moc dělat - když je tu šéf. Ale dnes fakt i dělám :grinning:
14. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz
chersi, jo jo, taky dělám, že něco dělám :grinning: a taky se musím krýt, aby mě nikdo neviděl a ještě vás nestačím dočítat! :grinning:

moje tchýně je naštěstí v pohodě :dizzy_face: i když, jak to psala copa, každý má své mouchy... :sweat_smile: No a co se týče rodičů, tak ty máme od nás přibližně 30 km, ale moje mamka se už strašně těší na vnouče. Jinak snad bude hlídat i moje babička, se kterou bydlíme v jednom domě. :wink:
14. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
Skoda ze jsme od sebe tak daleko.
14. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Holky, vy jedete..to je super :wink: Jsem byla na školení, jinak jsem taky v kanclu..Dneska je tu docela klídek, zítra mám dovču takže paráda...sice tu dovču celou propracuji na bytečku ale aspon se zas něco udělá ať už máme konečně to svoje hnízdo:slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Joseline, rekonstruovali jste?
14. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
Tož a je tu také někdo z Moravy? :grinning:
14. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz
eirin: pořídili jsme si nový byt tak ještě než se do něj nastěhujeme tak se ho snažíme vylepšit :wink:
14. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
To máte super, my budeme rekonstruovat a zároveň v něm bydlet, tak to ještě moc nevím, jak půjde..
14. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
chersi, teď jsem si všimla, že jsi od Berouna... My máme poblíž (v Hořovicích) kamarády. Seznámili jsme se s nima před 5 lety na dovolený a od tý doby se kamarádíme... Sice to máme od sebe dost daleko, ale stejně se jednou za čas navštívíme, dokonce nám byly na svatbě a my jsme jim byli za svědky. :wink: Oni mají skoro roční holčičku a nedávno u nás byly zrovna na návštěvě. My jsme byli s manželem z malý úplně hotový. :grinning: Je nádherná!!! Nejvíc mě dostala, když přijeli a já je šla přivítat a malá mě viděla a natahovala ke mě ručičky, jako že chce vzít! :grinning: To bylo krásný a já měla v očích slzy! :dizzy_face: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz
Tak to vám moc nezávidím, mě to stačí už teď a to tam nebydlíme..pořád jenom uklízím a pořád jenom bordel..už se nemůžu dočkat až to všechno bude. Záleží co budete dělat? My děláme okna, podlahy, něco s elektrikou, malování..
14. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky, já jsem ráda, že už máme bydlení téměř hotové. Předělávali jsme horní patro v domku 3 roky a ještě jsme si dělali samostatný vchod a verandu... (mám album na modré střeše, kdyby se chtěl někdo mrknout) ... pořád je co dělat, ale teď spíš válčíme na zahradě :grinning:
14. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
eirin, tak to si taky neumím představit, ale když se chce - jde všechno! :wink:
14. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
ANoli: přesně vím o čem mluvíš.....Já mám neteřinku (2 roky) a má mě za takovou druhou mámu :dizzy_face: berem si jí občas na víkendy....Když mě vidí,tak se může po.... :wink: ale to je myslím oboustranńé :dizzy_face:
Holky, když odešlu odpověď tak mě to hodí zpět do témat, takže se zas musím proklikat znovu při každé odpovědi, existuje nějaký jednodušší řešení?
anoli :Hořovice jsou od nás 5 km, kousicek
14. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Joseli:Severní morava zde:slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
joseline když tě to hodí do témat,tak si najeď an poslední příspěvek je to ten poslední sloupec v pravo
14. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Jižní Morava zdraví Severní.. :wink:
14. kvě 2009 v 10:54  • Odpověz
dany, to jo, ale zas musím kliknout na téma a pak přejít na stranu že? Jako že nechápu proč při odeslání to nezůstane na té stejné stránce..
14. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
jo tak teď jsem došla na to že když kliknu na jméno kdo poslední přidal příspěvek tak že mě to hodí na tu stránku..nmebojte, já na to příjdu:slight_smile:)
14. kvě 2009 v 10:56  • Odpověz
joseline : :grinning: to jsem se ti snažila vysvětlit :sunglasses: ale to nic,me to taky chvilku dalo :grinning:
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Josi:ty jsi přímo z Brna?Tam je krásně,jeeee!
14. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.