• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ahoj holky :slight_smile:

bajoch - mi nikomu neoznamovali, že se začínáme snažit, takže neporadím
ale názory tchýně a babičky nechápu :unamused:
13. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Mimochodem my taky nikomu neoznamovali, ze se chystame snazit. A tajim to do ted, pred vsema. Utikam pred dotazy "a co vy, kdy planujete miminko? A uz se snazite? A jde vam to? Kdy to bude?", takze radsi mlzim. Vsem rikam, ze ne, ze nejdriv bydleni :slight_smile:
13. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
bajoch: u nás to bylo podobné, užijte si života, jezděte si na dovolené do zahraničí, s dítětem budete jen doma. a fanda jim odpovědel jednoduše, až budem chtít děti - "tebe se ptát nebudem", a byllo :grinning:

Jinak s tchýní vycházím celkem dobře, a ted odjíždí na dovolenou tak to bud úplně OK :grinning:

Holky za 8 dní mě čeká MS - tak já budu čekat - ale příznaky žádné, takže klid
13. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
no já jsem to totiž řekla mámě tak nějak když jsme se o tom bavily a nechtěla jsem mlžit a říct to jeho rodině chce tom protože to ví moje máma atk aby to bylo fér ale nebudu plašit předčasně uvidíme jak se k tomu postaví, jsem takové tlee že si vždycky všechno moc beru :frowning2:
13. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj po víkendu :grinning: .
No o našem snažení pár lidí ví,. Teda kamarádky a pak spíš moje rodina. No a vzhledem k tomu, že nám to nějak nejde, tak už nás moc nestresují a neptají se :wink:. Zato manželovi rodiče občas naznačí kdy už... :sweat_smile: a je to o to těžší, že všichni ostatní v rodině mimčo čekají (švagrová, synovec s manželkou, bratranec...) :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
13. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
No, manzel ma tri hodne dobry kamarady. Jedny maj miminko, a dalsi dva cekaj na srpen/zari. Chjo. Ale musim uznat ze jsou o nakej ten patek starsi nez ja. To cekani je priserny co?
13. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
včera u nás byla švagrová, no hrůůza. malá je super už začáná mumlat. Švagrová prohlásila, že se jí do práce nechce, tak si pořídí druhý. její manžel že ne, že by to ted neutáhli. Takže to vyznělo jako já prostěš chcí a ty mě nezajímáš.

Tu hoklu bych vám přála někdy chvilku poslouchat - katastrofa. malá tohle nemůže tam jsou Éčka, tohle nejí tohle nejí(a pak pěkně dlabe).......atd.

Fanda jí viděl 7 minut a pak byl rád že už je zase klid- já tu holku fakt nepochopim
13. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
no jo no každej je nějakej já se o víkendu setklaa s maminou která řekla druhé mamině a její holčičce je todle snad vaše panenka a kočárek?????? není tak an to nešahejte!!!!
a to spolu pořádali tu akci prase a bečka
no prstě je úzkostlvá kráva
13. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
takovy taky nechapu. Ja vcera cekala na autobus a tam stal par s kocarkem. Ona kourila on pil krabicovy vino, v kocarku krasnej tak rocni chlapecek, ale fakt nadhernej. No ale co bude mit za zivot? Me ukapla kroupa.
Btw:MS furt nikde.....
13. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
no bezva ypsi :wink:
13. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
ypsi a kolikátý dc jsi??
13. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
dnes 28, mivam 28-30
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak držím pěsti :wink:.
No, moc tomu neverim, vcera test negativni.
ypsi pozitivní může být i později, i když zase spoustě holkám ukazoval slabou čárku už třeba 11 dpo :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
No prave. Cekam spis MS. Chjo. Tak priste no.
13. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
ypsi ale vy se snažíte teprve krátce ne? :wink:
13. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Noooo, teprv by to byl prvni pokus :slight_smile: Nehazim flintu do zita, ale uplne jedno me to neni.
13. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
ypsi tak to bych byla vysmátá. Věř mi!!! a čím víc na to budeš myslet, tím spíš se to dařit nebude. Je těžké na to nemyslet, ale jde to :wink: .
13. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
no to se řekne nemyslet na to že?!
to jsou rady těch co to neprožívají
je to těžký
jsem zvědavá na sebe co bud dělat za měsíc těsně kolem (ne)očekávené MS
všem kolem mě se to povedlo na porvé
13. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
a bajoch jak dlouho to zkousite vy? No prave sestrenkam se to povedlo hned ale to jsou asi jediny, jinak ale zbytku vetsinou do pul roku.
13. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
bajoch neboj, jde to. Já třeba tento cyklus na mímo nemyslím, nevím kolikátý dc jsem, neuvažuji nad tím, jestlis e mohlo zadařit včera nebo dnes atd. Prostě to podle mě jde. Ale dospěješ k tomu až v té fázi, dky se fakt nedaří a ty rezignuješ. A to tě určitě nepotká a budeš těhu hned :wink:. Jinak kolem mě se skoro všem taky zadařilo hned a nebo pak po roce atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
ypsi já dnes teprv končím s HA :wink:
13. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
ypsilon do toho půlroku jsem taky byla docela v klidu, ale teď už mě to znepokojuje...Ale tak zase se nestrefujeme každý měsíc do plodných dní a nesnažíme se třeba obden atd. :grinning: .
13. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
my se snažíme od ledna a teprve tento měsíc se snažíme fakt poctivě od den, max. od dva :sunglasses:
jinak už taky věřím tomu, že jde na to nějak extra nemyslet, pokud bych si neměřila BT, tak taky ani nevím, kolikátý DC jsem, a až budu fakt v krizi, tak holt omezím koníka :grinning:
13. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
copa ale koník omezit nejde :grinning: . To už mám taky vyzkoušené :grinning: :sunglasses: :wink: .
13. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
copa nad měřením baz.teploty jsem taky uvažovala, ale zatím nevím nevím. Ovu testy jsi někdy dělala?? Já jednou a vyšly mi pozitivně 3 dny po sobě (9.-11.dc) obě čárky stejně tlusté a 4.den už slabší. Jsem asi exot. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
No ja si delala ovu testy spis jen tak ze zvedavosti, jestli na sobe poznam ovulaci i bez mereni teplot apod. K mereni teploty bych nerada dosla. Zatim to nehrotime, a spis se jeste nechavam prekvapit, jak to v tom mesici dopadne. Ob den? No to by me u manzela asi neproslo :slight_smile: Ja na nej musim spis takovou nenasilnou formou. Radsi se o tom nebavime, abychom nemeli z loznice tovarnu na deti, to bych fakt nerada. Ale prcka bychom uz chteli oba, to jo.
13. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
consti - já si myslím, že omezení koníka je stejně těžké, jak omezit myslení na mimíse :grinning: :sunglasses:
ovu testy jsem nikdy nezkoušela, zatím to ani nemám v plánu, já radši zůstanu u měření, mám takhle o svém těle celkem přehled :wink:
13. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
ypsilon tak to máme podobné chlapy. Taky bych na něj nemohla vybalit snažení obden. To by nás asi taky nebavilo, ale třeba k tomu taky dojdeme :grinning: .
13. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.