• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
holky, můj manžel taky normálně nemusí mít sex ob den, stačilo mu tak 3 - 4x za měsíc :wink:
ale když on se teď poslední dobou často ptal, jestli už čekáme :sunglasses: a tak jsem mu řekla, že se asi musíme víc snažit a tak se snaží :grinning: je vidět, že to mimčo fakt chce :wink:
13. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak já hlásím, že jsem už zase v pohodě, bez depky... :wink: Jsem ráda. :slight_smile: Celý víkend jsme strávili v jižních Čechách a bylo to úžasný!!! Jsem ráda, že mě manžílek vytáhl pryč a že jsem si mohla vyčistit hlavu a nemyslet na starosti (práce, škola, mimi atd.). Už jsem to potřebovala. :sunglasses: A bylo fajn, že jsem nemyslela už ani na mimi... consti má naprostou pravdu - člověk se musí snažit na to nemyslet a zbytečně se nenervovat, stejně až mimi bude chtít, tak přijde... teď už to vidím taky a budu se tím řídit... doufám, že mi to půjde... protože jinak budeme muset asi pořád cestovat, abych na to nemyslela. :grinning:
13. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
ahoj anoli :slight_smile: tak hlavně, že výlet splnil svůj účel a že jsi opět v pohodě :slight_smile: však ono si nás to miminko najde :dizzy_face:
kde přesně jste byli na výletě?
13. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
anoli tak to je super, že jste tak výletovali. Já už se těším do jižních Čech na dovču. :wink: Kde jste tam byli??
copa tak to je hezké :wink:
13. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Ahojky, jojo, dovolena je nejlepsi terapie. Taky jsem manzela ukecala a zacatkem srpna snad odletime nekam hodne hodne daleko. Kde nebudou zvonit telefony. Jizni Cechy krasny. Jak vyslo pocasi?
13. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Nóóó, projeli jsme a viděli jsme toho hodně!!! :grinning: Jestli já si vůbec na všechno vzpomenu... :grinning: Tak v pátek jsme přijeli večer do Českýho Krumlova. Spali jsme v kempu, takže nejdřív jsme se ubytovali, odpočali si po dlouhý cestě a pak jsme vyrazili na noční procházku Krumlovem... bylo to romantický, všechno krásně nasvícený -prostě nádhera!!! :dizzy_face: :slight_smile:
V sobotu jsme vyjeli nejdříve lanovkou na Kleť, pak jsme si udělali procházku ke zřícenině hradu Dívčí kámen, pak jsme dojeli na Lipno a tam jsme podnikli projížďku lodí po Lipně. Taky jsme byli okouknout část Schwarzenberského kanálu... pak jsme se cestou stavili u zámku ve Strakonicích.
V neděli jsme byli na zámku v Blatné, pak následoval zámek Lnáře, poté cestou zámek Březnice... no a nakonec jsme se stavili na výšlap k rozhledně na vrchu Velký Blaník za blanickými rytíři. :grinning:

Snad jsem na nic nezapomněla... :grinning:
13. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
anoli no tak bezva že jste si užili
to je supr se opdreagovat od VŠEHO a VŠECH :grinning:
13. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
uauaaaaa
to bylo teda zážitků :wink:
13. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
anoli - to jste všechno stihli za 2 dny ?? :sweat_smile: měli jste pěkně nabitý program :wink:
13. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Jeeee, tolik zamku? To by ten muj asi umrel. Ted byl ochotnej v Lednickovaltickym arealu absolvovat zahrady a to jeste velmi rychle a to bylo tak vsechno. Jo a s donucenim jsem ho dokopala na Rabi. My tak drapat se do nakyho kopce, na nakou horu apod. Ale zamky..... Nekdy bych si nakej prosla. Ale je fakt ze to souravy tempo na zamcich me strasne unavuje :slight_smile: Ale kazdej je na neco jinyho. Vylet to byl asi velmi vydareny.
13. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojky holky, musím, vás docíst byla jsem vyslána sluzebním autem do prahy, ted jsem prijela
13. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
No tak my nebyli ve všech uvnitř - jen v Blatné a ve Lnářích... :wink:
A ještě moje hlava sklerotická zapomněla na Vyšší Brod, kde je nádhernej klášter a v něm muzeum poštovnictví -(to bylo taky moc zajímavý), Hoštice (tam je hrob M. Tučného, kam jeho milovníci vozí kamínky) a pak jsme si ještě udělali cestou krátkou zastávku v Třeboni a prošli si náměstí a hezounký uličky kolem něho. :wink:
Jo jo, stihli jsme to všechno za 2 dny... my jsme rychlíci! :grinning:
13. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
yps, počasí bylo suprový na cestování... žádný vedro, ale polojasno, teplota kolem 22 stupňů... nezmokli jsme ani jednou, i když se mraky honily... myslím, že počasí jsme docela vychytali. :wink: :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
anoli, to se vám to opravdu vyvedlo
13. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
jo jo, chersi :wink: A dneska se budu doma probírat fotkama, tak se už móc těším!!! :grinning:
13. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
já možná budu mít zítra dovolenou, tak jsem vymyslela, že půjdem na houby :grinning:
13. črc 2009 v 15:05  • Odpověz
chersi, ty se máš! :wink: Tak ať jich najdete co nejvíc! :wink:
13. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
jeste uvidime, ale mam toho v práci moc. Fan¨da jde pry do práce v noci tak presden bude mít volno, me to tedy v práci nepripadá, že je nejaká krize - je tady toho až do prde....
13. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
tak možná zítra koníkovky :wink:
13. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Čau holky, dnes jen narychlo nakukuju - měla jsem volno a byly jsme na výletě v Luhačovicích, takže docela hezký den..
13. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
chersi, to buď ráda :wink:
13. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak se po delší odmlce hlásím. Docela jste mi chyběly. :slight_smile: My byli o víkendu v Liberci v ZOO. Původně jsme chtěli na Sněžku, ale bylo tam hnusně.
S manžou jsme se dohodli, že mimi odsouváme, ale vzhledem k tomu, že stále sexíkujeme bez ochrany, se dá říct, že se nic neodsunulo. :grinning: :grinning: :grinning: Takže uvidíme. :wink: Bohužel nějak nestíhám se k vám přidat v práci. Máme jeden problém za druhým a do toho ještě zastupuju kolgyni na dovolené. Odjela na 14 dní, myslím, že to bude nejhorších 14 dní!!! Už aby se vrátila. Dneska jsem věřila, že je pátek 13., a to bylo pondělí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Koukám, že se k nám přidalo spousta dalších snažilek, tak je tímto vítám. I když consti znám ještě z beremka. :wink:
13. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj ladenka :slight_smile:
a proč jste mimi odložili? :fearful:
13. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Dobré ráno
Já už semka nepatřím, včera miláček couvnul, vůbec tomu nerozumím ajsem dost zklamaná......snažení přesouváme na AŽ NĚCO.....(až bude spalcený auto-miláčkovo firemní, až bude mít na firemním účtě finanční zásobu, až nebude cítit nůž na krku a až si bude jistej že nás uživí - jako podnikatel si nebude jistej nikdy)

ACH JO :frowning2: :frowning2: :frowning2: myslela jsem že se jedná o rozhodnutí nás obou ateď mám pocit že jsem to chtěla jen já nebo možná jsme to sice chtěli oba ale to zásadní rozhodnutí že teda JO jsem udělala jen já :unamused: jinak by přece nemohl ze dne na den změnit svůj postoj :confounded: no takže včera byl dost nepříjemnej večer a teď je mezi náma napětí, ještě že jsem už v práci:slight_smile: ale děsím se co bude až přijdu dom, hádka, pláč výčitky....nevím.
Nezlobte se že jsme to na vás tak vybalila ale komu jinýmu to mám říct....? :frowning2: :frowning2:
radši už si zakážu na koníka chodit asi tak na 3 roky aspoň až bude všechno TO AŽ hotové :rolling_eyes:
14. črc 2009 v 07:12  • Odpověz
Dobré ránko!
Bajoch třeba se to ještě nějak vystříbří..chlapi jsou prostě takový, že často na něco kývnou a pak se jim to začne honit hlavou.. a v panice couvnou. My jsme to měli taky - po tom, co jsem zrušila loni tu svatbu (to jsem taky měla pocit, že čím se blížila, tím větší on chytal hrůzu ze všech těch příprav a mého nadšení..) tak potom byl furt divný a když jsem to z něj začla páčit, tak nakonec si nebyl jistý, jestli může bydlet tam, co bydlíme (můj dům) že ho tam všechno dusí a on není šťastný.. Ze začátku jsem myslela, že se rozejdem - on byl ten, kdo do mě zezačátku hustil, ať tam bydlíme, když já chtěla do bytu.. ale prakticky po tom, co už jsem si tak nějak řekli, že konec, tak jsme si uvědomili, že spolu být chceme.. Pořešili jsme to, co mu vadí, s čeho má třeba obavy a šlo se dál. Do svatby se teď nijak nehrneme, ale tak nějak přirozeně to přišlo k tomu miminku. On byl loni o vánocích možná první, kdo o tom mluvil.. Určitě má taky někdy pochyby..ale to je přirozené. Zkuste to všechno v klidu probrat a třeba bude stačit chvilička a on to bude vidět jinak. Třeba si připadá, že je na něj teď moc změn a lekl se toho - chlap no :wink:
14. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Ladi, to je dobře, že jsi zase zpátky! :wink: Taky jsi nám chyběla. :dizzy_face:
bajoch, mrzí mě, co se stalo, ale jak píše jaspi, třeba se to ještě změní... popovídáte si o všem a uvidíš... čas ukáže, jak to bude, hlavně se nesmí nic lámat přes koleno. :wink: Uvidíš, že bude zase líp. Já ty chlapi fakt někdy nechápu! :rolling_eyes: Kdybych byla v tvé situaci, tak bych ho asi přestala do mimi tlačit a našla bych si jiný zájmy, čím bych se zabavila, abych se netrápila a na mimi nějaký čas zapomněla. Já jsem včera třeba uklízela. :grinning: On uvidí, že ti to problém nedělá a třeba za nějaký čas změní názor. :wink: Ale chápu, že je to pro tebe těžký... :pensive:
bajoch, a nepiš, že sem nepatříš, když sem patříš! :wink: Nikdo tě nevyhání a když si budeš chtít promluvit, klidně sem k nám zajdi. Vždyť i my tu pořád řešíme nějaké probémy. :wink:
14. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
anoli - souhlasím s tím, zaměstnat se jinak a netlačit na pilu - i když je to těžké.. Já jsem tehdy po zrušení napřed jen bulila a topila se v tom a pak jsem se vztekla a odjela s kámoškama na 10 dní k moři - přesně přes termín, kdy měla být svatba a v ten den jsme byly na výletě u nádherných vodopádů.. Myslela jsem, že si tam odpočinu a možná jsem chtěla udělat něco na truc.. ale nakonec jsem si uvědomila, že mi tam fakt chybí a že chci být s ním.. A ten den u vodopádů byl jeden z nejhezčích v životě - i když jinak, než měl být původně..
Když nám mine něco krásného a my jsme smutné - nikdy nevíme, jestli to není proto,aby nás mohlo potkat něco ještě hezčího :wink:
14. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahoj Bajoch, nezoufej. Ja ukecavala manzela 2 roky. Ale mel v hlave zasunuty asi nejaky graf, nejake mety a nechtel z toho ustoupit. Taky jsem se vztekala, brecela, ukecavala. Pak jsem o tom prestala mluvit a prisel den ty jeho mety a zlomilo se to. Je to tezky, ale zkuste to probrat a urcite se dobrete minimalne k nejakemu kompromisu!!! Hodne stesti.
14. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
ahoj holky,
bajoch - já si taky myslím, že stačí na chvilku o mimču přestat mluvit, neřešit to a on k tomu přítel/manžel sám dospěje :wink:

já naštěstí nic takového řešit nemusela, u nás chtěl mimčo dřív manžel jak já :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko holčiny,
jak vidím, kdyby to šlo asi by bylo lepší mít dítě s ženskou... :grinning: bez starostí a bez stresů... :wink:
14. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.