• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Mě přijde, že chlapi často sami neví, co chtějí... Nejlepší je, když je všechno hotová věc a nemusí se rozhodovat, to není nic pro ně.. Ze zásadních rozhodnutí mají strach.. Možná nevěří sám sobě, že vás třeba nedokáže uživit - děsí ho, že pak na to bude sám a co když to nepůjde..
14. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
holky díky!

nehodlám nijak tlačit a přemlouvat, prostě to necháme vyhnít
a myslím že se tomu tématu budu nějakou dobu vyhýbat, ale nikdy jsem neměli problém s komunikací
no doufám že nebude chtít odpískat i svatbu
:sweat_smile:
a já aspoň nemusím rušit všechny svoje taneční plány na příští rok (orient, flirt dance) pěkně si budu dál netěhotně tančit :grinning:
14. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Wau, tanec je na tehu blahodarnej :slight_smile: No, nebudu nutit :slight_smile: Joooo, se svatbou to bylo u nas taky takove vachrlate, az jsem to chtela odlozit ja, ale manzel se netvaril, tak jsme to spachali. Ale o ruku jsem byla pozadana dva tydny pred svatbou, to byla sranda. Ale stalo to za to. Vsechna cekani s nim stala za to.
14. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
no některé orientální prvky se v těhu nedoporučují
ale jnka pohyb v těotenství samozřejmě jako jo když ženská nemá problémy, no já mám nízkej tlak a pozátěžové kolapsové stavy takže bych to asi neriskovala v těhu:slight_smile:
14. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
copa, tak to jsme na tom stejně - manžel začal taky jako první mluvit o mimi. :wink: A se svatbou to bylo tak, že jsme byli na svatbě našich známých a po ní jsme si řekli, proč bychom se taky nevzali, když jsme spolu 6 let a jsme šťastní? A skoro do roka a do dne byla svatba... :grinning:
14. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
anoli - u nás byla svatba manželův nápad :sunglasses: já o ní nikdy nijak zvlášť nemluvila, jednou jsme se chtěla určitě vdát, to jo :slight_smile: byli jsme na několika svatbách, ale nikdy jsme to u nás nijak neřešili, až manžel jednou vytasil prstýnek :dizzy_face: nebyla sice do roka, ale vzali jsme se taky :wink:
14. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,já se s váma přišla rozloučit...stalo se něco co nejsem schopná jen tak rozdýchat...určitě sem někdy zajdu kouknout,které z vás už se kulatí bříško. Všem vám přeju ať jste co nejdříve těhu...třeba se časem k vám připojím.

Chersi:prosím nezařazuj mě do tabulky,děkuji.

Mějte se holky moc fajn!
14. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
No a když jsme u té svatby, tak my máme zrovna dneska 2-leté výročí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Pokud chcete, zavzpomínejte si se mnou: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=49226&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F :grinning: :grinning: :grinning:

Ach jo, toto letí...
14. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
ewul, máš IP :cry: :pensive:
14. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
anoli - máte super fotečky :dizzy_face: moc vám to slušelo, krásná výzdoba na autě, hezká kytička nevěsty :wink:
14. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
copa, děkuju :wink: Dneska si doma vezmu alba a budu nostalgicky vzpomínat... :grinning:
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Tak to vypadá, že chersi má asi dovču, že?
14. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
jj, chersi bude nejspíš na houbách :sunglasses:
14. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
se má :sunglasses:
14. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
anoli krásné šaty!

holky co myslíte mám tomu svýmu zavolat a dělat že nic? Nebo čekat jak se ke včerejšku vyjádří on? Usnuli jsme a nic si neřekli...takže mám pocit že jsme jakoby pohádaní...
14. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
No my meli v sobotu taky vyroci, uz celych 14 dni :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
bajoch ja po takovych sporech vzdycky delala jako ze nic, na chvili se to aspon uklidnilo :slight_smile:
14. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
yps :grinning:

bajoch, to je těžký radit... :unamused: Já bych mu asi nevolala, nechala bych ho trošku v nejistotě a až bych se s ním doma setkala, dělala bych, že se nic nestalo. :wink: Ale tohle si musí rozhodnout každej sám... :sunglasses:
14. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
bajoch - já jsem strašná palice, takže já první krok k usmíření dělám hodně težko :grinning: a přitom manžel po 5 minutách o ničem neví a já dělám strašně uraženou :sunglasses:
14. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Bajoch já jsem zas taková, že bych mu asi napsala sms, že mě mrzí, že to cítíme každý jinak, ale že nechci aby jsme se kvůli tomu hádali, tak by bylo dobré to spolu probrat a vyřešit.. On se třeba taky bojí, jestli se ty zlobíš a pak je mezi váma napětí..
14. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
jaspi cítím to stejně jako ty
14. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj kočky :dizzy_face: .
bajoch nic si z toho nedělej, já bych ti o chlapech a odsouvání míma mohla vykládat :grinning: . Je to těžké, ale opravdu asi netlač na pilu a zkus vyčkat. Ale zase abys nečekala třeba 5 let. Kolik je tobě a kolik manžovi? Jinak chlapi si prostě mnohem víc jak my uvědomují, že mimčo je také mimo jiné finanční zátěž a hrozně to řeší. Můj manža má podle mě taky obavy, jak to utáhneme z jednoho platu :sweat_smile: . A já si zase říkám, že nějak bylo a nějak bude. Takže chlapi jsou v tomto prostě zodpovědnější. Pokud jste mladí, tak bych chvilku počkala, půl roku, rok...a manžel určitě přijde k rozumu :grinning: .
ewulin tak snad bude co nejdříve vše v pořádku... :sweat_smile: :pensive:
14. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
anoli jaké to je v Blatné?? Možná se tam o víkendu vypravíme. Je tam co navštívit atd. :wink: ?
14. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
consti, v Blatné je hezký zámek, kde se natáčela pohádka Šíleně smutná princezna... :wink: U zámku je park a pase se tam asi 70 daňků... mně se tam líbilo, takový romantický mi to přišlo... :wink: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Holky ja jsem z toho jelen, uz vcera jsem to mela dostat a nic. Jen takovy jako spineni. Testy negativni. Nechapu.
14. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Me se strasne libila Cervena Lhota, zamek. Ale ten jsem dokonce videla i uvnitr :slight_smile: Taky jako vylet doporucuji vsem Tabor atd.
14. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
v říjnu nám bude 25(já) a 26(miláček)

jinak teda teď mi volal.....
bylo to takové smutné a divné....že se bojí že se to mezi náma pokazí, že chce aby to bylo dobrý a že si ještě potřebuje asi něco dokázat finančně ale že mimi chce :slight_smile:
tak jsem ho uklidňovala že je vše v poho aže si nic nenecháme pokazit, že nás čeká svatba a svtabení cesta a pak někdy mimi a že je vše v pořádku a že večer to ještě dyžtak proberem a nebo že to nécháme bejt
uvidíme
no tak snad dobrý :unamused: nevím no uvidíme
14. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
To bude dobry, hlavne nak komunikovat ale ne zbytecne rejpat a pitvat.
14. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Bajoch, třeba si jen potřeboval udělat v hlavě pořádek a zpanikařil.. Já jsem doma hodila na papír kolik jsou nutné položky na placení a jaký by jsme měli rozpočet s mimčem a mateřskou a tam jsme jasně viděli, že se to dá.. tak nás to uklidnilo. Je dobré si to zhruba spočítat, než se strachovat, jestli na konci měsíce zbudou nějaké peníze nebo pochybí..
14. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Jaspi to on má propočítané uplně všechno, furt dělá nějaké tabulky a výpočty :wink:
víme že to zvládnem finanačně nechápu co do něho vjelo
14. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.