• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
bajoch, uvidíš, že to bude dobrý a jak píše yps, nejdůležitější je nepřestat komunikovat. Uvidíš, že si o všem promluvíte a bude to zase dobrý. :wink:

yps, mně se taky moc líbila Červená Lhota, i ta stezka okolo... :wink: Tam jsme byli před cca 3 roky...
14. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Bajoch - možná se smísila předsvatební nervozita s otcovskou panikou :wink: Zas ho to pustí, jak se uklidní a nabyde jistotu.. určitě! Oni se všichni tváří jak velcí chlapácí, ale při tom jsou často ztracení a vyděšení jak malý kluci..
14. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Ale ver mi Bajoch, ze s chystanim svatby na to prestanes myslet, ja mela takovy fofry, manzel je zaneprazdnen, meli jsme svatbu 150km od mista kde ted bydlim, takze jsem toho mela k zarizovani az nad hlavu a na prcka jsem nestihla ani myslet. Ale ted..... Uz se taky radim k tem, co maji vsechny ty tehu priznaky. Curam, bolej me klouby a brnej, opozdila se me ms (i kdyz tomu spineni se ms neda ani rikat), bolej me prsa :slight_smile: To jsem zvedava co z toho bude :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
yps, třeba jsi těhu, ale test ti to ještě neukázal. :wink:
14. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
No zkusim si dnes koupit nejakej citlivejsi. Ale moc optimista nejsem. To by byla sakra nahoda.
14. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
To jo, ale může to tak být. :wink: Uvidíš...
14. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
yps a kup si mamatest, ten je spolehlivý. Ale já min. cyklus měla jako ty, taky jsem to nedostala, špinění...a nakonec ms dorazila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Držím pěsti, ať je to u tebe jiné :wink:
14. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
No ja koupila Mamatest, ten jak jsou tam dva. Ja mam cyklus prave pravidelny. HA jsem vysadila v listopadu a od tej doby zadnej problem nebyl.
14. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
No vidíš, tak to vypadá nadějně. :wink: Anebo to dopadne tak, jak píše consti... :unamused: Uvidíš... Hlavně nám napiš, jak dopadl testík, ju, :wink:
14. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jasnyyyyy :slight_smile:
14. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
koukám, že tady se testí :slight_smile: :dizzy_face:
ypsi - držím pěsti :wink: už by jsme tu jako vzpruhu pro nás ostatní ty // potřebovaly
14. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
copa, plně s tebou souhlasím! :wink: Už by to chtělo //, ať se pak nakazí ostatní a bude supééér!!! :grinning:
14. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tak to je dneska den...
po tom, co tady čtu, tak přišla sestra, která je těhotná, že se mimís přestal v šestým týdnu vyvýjet a musí jít na potrat... :frowning2: takže zítra nastupuje do nemocnice. Hlavně, že na to došel doktor teď, když je úplně na začátku, než potom, nebo by se narodilo postižené dítě. Řekl jí, že za tři měsíce může otěhotnět znovu.... :slight_smile: Hlavně teď byla moje neteř, její dcera hopitalizovaná v nemocnici a měla nějakou virózu, že se vyzvracela z podoby a měla 40 horečky, tak možná byla ségra vynervovaná a nebo toho vira dostala taky, ale přeneslo se to na toho mimíse... ale představte si, že ségra věděla, že není něco v pořádku... asi to fakt ta matka vycítí...
14. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz
Zuzi, to je mi moc líto, co se stalo, ale jak píšeš - je to lepší, když na to přišly teď než někdy dýl ... to by bylo asi horší... :pensive:

Ach jo, je to moc smutný, ale i takový věci se dějí... :pensive: Mýmu kolegovi např. v únoru zemřelo miminko ještě v bříšku v 6. měsíci těhotenství... :cry:
14. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
moje teta rodila v sedmým měsíci mrtvýho chlapečka a to nemohla tři roky otěhotnět, pak se zadařilo a takhle to dopadlo... teď mají zdravou holčičku, ale říkala, že rodit mrtvé dítě bylo hrozný....
No, ségra dělá hrdinku, že ví, že to tak je lepší... ale komu z nás by to nebylo líto...
14. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
No tak to chudák teta... to si neumím představit rodit mrtvé dítě!!! :astonished: To je strašný!!! :frowning2: To manželce mýho kolegy děťátko normálně vzali operativně, ale stejně to pro ně bylo a je hrozný. Ona už totiž potratila jednou, asi ve 3. měsíci... pak mají Tomáška (4 roky) a chtěli ještě jedno, ale zatím to asi vzdali... :frowning2:
To je jasný, že jí to vzalo nebo jí to možná ještě dojde... :pensive:
14. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Zuzi je mi líto.. Musí být hrozné, když je člověk šťastný a úplně v euforii, že čeká miminko a najednou taková hrozná zpráva :cry:
14. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
naštěstí ještě v takové té pořádné euforii nebyla, protože měla jakési tušení... tak hlavně, ať je to vše zítra v pohodě... prý teda počká na mě a budeme těhotné společně... :sunglasses:
14. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
No vidíš, to je fakt! :wink: :grinning:
14. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak co už snažilkujete, nebo pořád ještě máš doma tetu z Červené Lhoty?? :grinning:
14. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Zuzi, už u nás teta není! :grinning: :grinning: :grinning:
Víš co, manžílek má zase odpolední směnu, takže se vrací o půl 11, což já jsem úplně mrtvá... :unamused: Tak nevím, jestli tento týden dojde na snažení... chtěla bych dnes, tak uvidíme... :wink: - třeba se překonám... :grinning: :grinning: :grinning:

A jak jste na tom vy se snažením? A s tetou? :grinning:
14. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
teta naštěstí dojede až na konci měsíce, my sna žilkujem o sto šest... :grinning: teda víc než obvykle... :sunglasses: snažíme se ob den, ale někdy to fakt nejde... třeba v pátek jsem byla pařit, v sobotu, jsem se léčila a v neděli manžel dostal alergický záchvat... takže až včera... ale snaží se chlapec... prý ten malej řízek tento měsíc bude.. já tomu ale nevěřím...
14. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
Zuzi, tak to držím palečky! :wink:
My jsme se takhle ob den snažili minulej měsíc a mě už to pak ani nebavilo... :unamused: Tak jsem zvědavá, jak to půjde teď. :wink: Ale už jsem manželovi hlásila včera, že bych chtěla jen ob dva dny... :grinning:
14. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
no po pravdě, taky mě to moc nebere, ale alespoň tento měsíc to zkusím...
14. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
no teda jako, že dokopat se k tomu... pak už je to super... ale mě se občas tak nechce..
14. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
holky, my tento měsíc taky trháme rekordy :sunglasses: :grinning:
teta je ohlášená za 14dní, tak uvidíme - já jí poslední dobou nemůžu vystát :sunglasses:
14. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
mizím pá zítra
14. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
copa, to je dobře :wink: A ať vám to dlouho vydrží! :wink: :grinning: A třeba už teta nepřijede... co ty víš? :sunglasses:

My se začínáme ode dneška zase snažit, už se docela těším. :wink: :slight_smile:
14. črc 2009 v 18:49  • Odpověz
dobré ráno, kdepak jste??? :wink:

chersi, tak co, kolik jste jich nasbírali? :grinning:
15. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
tak to vypadá, že tu budu asi dneska sama... :frowning2:
15. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.