• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já jsem tu :wink:
15. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
a ostatní jsou asi u vody, ne? :grinning:
15. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko všem :grinning:
15. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
dobré ráno holky :wink:
15. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Dobré ránko holky,
tak aby toho na včerejšek nebylo málo, tak se nám ještě vytopila půda na bytovce...
tak si tak s panem manželem užíváme, pohoda jahoda... pak že už půjdeme spát, a najednou bouřka. Tak jsme se šli podívat a na chodbě strašný rachot, tak jsme otevřeli a na chodbě lítají sousedky s kýblama a chytají vodu. Dělají nám totiž novou střechu a blbcum asi nedocvaklo, že by mohlo v červenci pršet :confounded: , takže tam něco nezakryli a vytopili tak čtyři byty. My naštěstí bydlíme v přízemí, ale šli jsem jim samozřejmě pomoct to uklízet a vynášet vodu. Slavnostně jsme šli spát o půlnoci úplně grogy.
15. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
hm tak to bal náročná noc :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
byla :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
anoli, co se deje s ewul???

Jinak holky houby rostou - hříbky.

Ale do 10 dopoledne jsem řešila pracovní problěmy, byla jsme na prášky.
15. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Zuzi - to jsou teda umělci ti řemeslníci :frowning2: :angry: zvlášť při současné předpovědi počasí
15. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
hned jsme jim volali a do pěti minut přijeli, a pak v té bouřce a blesky kolem nich, lezly na střechu a spravovali to... slíbili, že lidem zajistí vymalování, jo a taky, že nám udělají večírek s červeným vímen a slanými brambůrky... tak to už jsem nevěděla, jestli si ze mě dělají pr... nebo fakt o půlnoci umí dělat takový super vtípky...
15. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
No konečně jste tu! :wink:
Zuzi, tak to jste si teda užili! :confused:
chersi, písnu ti IP :pensive:
15. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Hádejte, jak jsme včera oslavili dvouleté výročí svatby? :grinning:
15. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
anoli - že by snažením ? :grinning:
15. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
copa, no jasně že tím! :wink: :grinning:
15. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Tý jo, holky, když tak pročítám ostatní snažilkovské diskuze, tak pořád někdo těhotný přibývá... Už by to chtělo taky někoho u nás, že jo? Už to musíme prolomit!!! :grinning:
15. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky, tak teta furt nedorazila, tak nevim co si o tom mam myslet. No jeste pockam do pristiho tydne.
15. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
a co testík?? Někdy je teta pěkná potvora, dojede klidně i neohlášeně a když na ni čekáš tak zase nepřijede... :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
anoli - no chtělo by to tady nějakou těhulku :slight_smile:
mě teď stoupá BT, takže snad ovulka byla a my se určitě strefili - nám tento měsíc nemohla uniknout, ale vím, že to ještě nic neznamená :frowning2: uvidíme za 14dní
15. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
já bych měla mít ovu dnes... tak uvidím, zkusím test, ale preventivně sexíkujeme co to jde, opak manžel říká, že se z něho stane kanec jako zamlada... :grinning:
15. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Yps, chtěla jsem se tě zeptat, odkud jsi?

Zuzi, přesně! :grinning: Já bych mohla o tetě vyprávět... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

copa, tak uvidíš, třeba budeš první!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
15. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Jsem z Liberce. No zajmavy, ze jsem to mela furt tak nak pravidelny, a nikdy se me nestalo, ze bych to nemela ubec.
15. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
yps, já jen, že jsem si včera hrála s našima fotkama v albech na beremese a modrý střeše a taky jsem zabrousila do mé staré diskuze Nevěsty z Ústí nad Orlicí a ty jsi tam byla... pak jsem našla i tvé album z příprav a četla jsem si, že jsi měla skoro všechno ve Vysokém Mýtě atd. ... Já pracuju v Mýtě... třeba se známe. :wink: :grinning:
15. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Jj, taky jsem koukala, ze jsi se vdavala v NH, manzel je z Vychodnich Cech, ale uz tam dlouho nebydli. Prohlizela jsem fotky a povedoma mi nepripadas :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
Ne ne, já jsem se vdávala v Litomyšli na zámku, pak jsme měli oběd na Polance a proto jsme vyfocený i v Nových Hradech. :wink: Aha, a odkud přesně je manžel - z VM? Já jen, že jste zařizovali téměř všechno ve VM... :wink: A svatbu jste měli teda nakonec kde? V Nových Hradech?
15. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
jé anoli ty jsi si změnila foto :wink:
Nové Hrady vypadají úžasně, tam se musíme s manžou určitě vypravit :slight_smile: a v Litomyšli jsme taky ještě nebyli

anoli - vůbec bych se nezlobila, kdybych tady to těhulkovství začala :grinning: :dizzy_face:
ale někde jsme četla, že i strefění se do ovulky znamená jen 40% šanci na úspěch v podobě // :confounded:
15. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
copa, hmm, tak to teda není moc % ... :confounded:
no jo, změnila jsem foto, abych nebyla moc k poznání! :grinning: Je to teď aktuální foto - s manžílkem na zřícenině hradu Dívčí kámen. :wink:
15. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
anoli - tak to je foto z toho vaše nedávného výletu, viď :wink:

teď jsem ještě brouzdila po netu a dočetla jsme se ještě horší statistiku na nesemiminko.cz :
Podle výzkumů v průměru jen jeden pár ze čtyř plodných párů počne dítě v daný měsíc, i když měli styk v „pravou“ chvíli. :confounded:
15. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
copa, nečti takový věci, jinak budeš naladěná pesimisticky a to nemůžeš!!! Musíš myslet pozitivně, jedině tak si k tobě najde mimi cestu. :wink:
Já takovýhle věci radši ani nečtu, abych se nenervovala. :sunglasses:
15. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
anoli - já už jsem zase naladěná pozitivně :slight_smile:
dovezli nám do domečku baterie a já je ještě neviděla, tak se nemůžu dočkat, až odsud vypadnu a zkouknu to :dizzy_face:
15. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
copa, no tak vidíš! :wink: Musíme myslet pozitivně, i když z vlastní zkušenosti vím, že je to někdy těžký...
15. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.