• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já jsem včera měla z toho Clostilu břicho jak v 5tém měsíci a taky docela pobolívalo.. tak se tam asi něco děje.. :confused: :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Já jsem objednaná od května až na 9.9. je pravda, že žádný problém zatím nemám, ale stajně, čekat na preventivní prohlídku skoro 4 měsíce je mazec... já si včera dělala ovu test a zatím nic... tak uvidím ještě dnes..
16. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Zuzi - to máte teda hodně dlouhé objednací doby :fearful:
já se objednávala koncem června a měli volno až na srpen :unamused: ale vychází to tak, že bych k dr měla jít pár dní před MS, takže to špinění uvidí dr na vlastní oči :wink:
16. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
jaspi - já doufám, že to nebude nic závažného a že nám dr pomůže :wink:
16. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Kdybych měla problém, tak mě vezme hned, ale trefit se, abych neměla emčo a do jeho dovolené, taky nebylo nic jednoduchého, ale je to nejlepší doktor co znám, takže měnit asi nebudu... Ségře teď taky hodně psychicky pomohl...
16. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky, já jsem si dneska taky raději volala k mé Dr., jenže má zrovna dovolenou, tak mi sestra řekla, ať si zavolám příští středu... :unamused: Ale odkládat to nebudu. Chci se jí prostě jen zeptat, zda je cyklus 35, 37 dní v normě nebo ne. Chci mít jistotu. Pokud se jí to nebude zdát, tak mě prej bude chtít vidět, tak se objednám. U ní je to vždycky tak do měsíce. Tak uvidím no... :wink:
16. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
anoli - dr ti určitě pomůže :slight_smile: rozhodně tě buď uklidní, že to je OK, nebo to začně řešit :wink:
16. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
ještě že u nás se objednávat nemusím, prostě tam přijdu kdy se mi to hodí
16. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
chersi - tak to u nás jedině na objednání, ale zase nemusím ten den čekat, v danou hodinu jdu fakt na řadu :wink:
16. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak co plánujete na víkend, dámy???

My chtěli jet na golf do Olomouce, ale mají tam plno, tak asi pojedeme na stavbu.... :grinning: jinak řečeno na Maltu a do Bulharska zároveň... :grinning:
16. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
No já čekám max půl hodky, což se mi zdá dobrý. protoře chodím vždy v úterý to ona má až do 6 do večera právě pro lidí, kteří mají delší pracovní dobu, jako jsem já

:grinning:

My pojedem na nákup a pak vařit, protože tchánovci už zítra konečně odlétají na dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Zuzi - na golfu taky mívají plno? :fearful: jako aby tam nebylo moc lidí na hrišti, tak je to nějak omezené? to by mě ani nenapadlo, že se to musí takhle dopředu objednávat

chersi - moje dr má jen od 8 do 15h a já potřebuju vždycky hned ráno 8h, abych ještě stíhala do práce :wink:
16. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
No, my budeme tento víkend doma. Možná budeme mít návštěvu, buď naši nebo manželovi rodiče. Taky chceme zase makat na zahradě. Manžílek staví krb a dokončuje kamennou zídku, tak mu budu pomáhat. :wink:
16. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj holky ako sa mate vas tu vidim len malo co nove u vas :slight_smile:
ja cez vikend planiujem nic nerobenie :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
u nás pořád stejně nat, a co u tebe moc se tu neobjevuješ, tak nám něco řekni
16. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ahój nat! :wink: :slight_smile: U nás nic nového, bohužel... :rolling_eyes:
16. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
my budeme asi taky na zahradě, jinak relax :wink:
16. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
ja by som chodila aj castejsie ale neda sa a ked sa tu objavim tak je dost neskoro a to vy uz vsetky spite noo co sa tyka tehu tak teraz ani neviem lebo cakam ms prave dnes :slight_smile: noo ale ja mam taky pocit ze pride aj ked neskoro tak pride neviem preco mam taky pocit
a dnes je tak peekne vonku a ja musim do prace jooj tak sa mi tam nechce fnuk
16. črc 2009 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz
Copi, po deseti minutách tě vypouští na hřiště... my jsme chtěli, aby po nás nikdo nešel, ještě nejsme takový hvězdy, a to už neměli, měli jen volno až večer, a to už nemůžeme....
jinak v Olomouci je to veřejné hřiště, což znamená, že i ty by sis tam mohla jít zahrát a je to za 200,--Kč, když bys jela třeba do Kořence, tak musíš mít zelenou kartu aby tě tam pustili a zaplatíš 1.000,--Kč. Takže asi proto je tam plno...
16. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
aj ja by som sla na zahradu keby som nejaku mala lezat a oddychovat alebo grilovat jooj babenky je vam tak dobre :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:24  •  1 dítě  • Odpověz
kde ste vsetky?
16. črc 2009 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz
Tak to mi na zítra plánujem rodinný táborák a přes víkend bude přítel dodělávat podbití na střeše.. Ten další týden si domlouvám zaměřovače od různých firem na okna a taky mi má přijít týpek nacenit kuchyň - tak budu muset být doma..ale potom asi až na srpen si někdy vezmem dovču a pojedem se někam jen tak flákat. Pravděpodobně na Slovensko - prostě nabalíme věci do auta a pojedem kam nás cesta dovede a přespíme vždycky kde se nám to zalíbí.. Už se těším! :slight_smile:
16. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
dala bych si špekáček na ohni..... :slight_smile:
teď jdu na hermouše...
16. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
nat, já jsem tu, ale jsem kontrolována, tak jen tak po očku nakukuju. :grinning:

jaspi, koukám, že taky máte na baráku pořád co dělat, viď? :wink: My taky. Teď že je docela hezky, tak se snažíme zkulturnit zahradu, přes zimu zas budeme dělat v baráku. :wink: Brzy se asi vrhneme na pergolu. Na to se těším, jak budu pomáhat!! :grinning: Mě strašně baví něco natírat. :sunglasses:
16. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Jéé, Zuzi, ten bych si dala taky! :grinning:
16. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
evzen tak teraz som koli tebe dostala taku chut :slight_smile: jaaaj musim si nieco spravit jest inak asi zomriem jooj
16. črc 2009 v 11:31  •  1 dítě  • Odpověz
Anol - tak to bys mohla k nám na brigádu - natíralo se 80m2 palubek :wink:
Tam je pořád co na práci - je to starý dům a všechno udělané nekvalitně - takže jakmile se do něčeho drbne, opravuje se pak víc, než se počítalo.. Zatím se na hotovo udělala akorát ta střecha - ještě se dodělávají ty palubky a bude.. Než se domluvily hromosvody a všechno.. a drahé to bylo jako prase :angry: No a teď plánujem ten zbytek.. Chtěla bych mít hotové co nejdřív, kdyby se mimi zadařilo, ať přijde do pěkného :wink:
16. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojky holky.
Můžu se k Vám přidat?? S manželem se snažíme o mimíska už nás nebaví být jenom dva a chceme mít píďalku!!
Akorát se zatím nedaří!! :pensive:
16. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
vítej u nás eli, koukala jsem na tva albicka, jsou moc pekná, akorát se divim, pises tam ze se snazite od unora a ted objednás manzela na spermio? Není to brzy - po jednom pozitivním testu?
16. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
jaspi, to máte jako my, taky předěláváme starej barák a přesně jak píšeš. Někde se hrábne a pak je z toho oprava za tisíce... no ale dali jsme se do toho a už máme docela hezký bydlení... ale předělávat budeme furt něco asi celej život. :wink: Taky plánujeme vyměnit střechu, udělat fasádu... no ale to nespěchá, tak jsme rádi, že můžeme všechno postupně. :slight_smile:

ahoj eli, a jak dlouho se snažíte?

jo, holky, taky jsem si dneska koupila čaj na nepravidelnou ms a pak taky kontryhel - jsem zvědavá, jak mi to pomůže... jestli vůbec... :wink:
16. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.