• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
deny, díkec, myslí mě to pomaleji, musím jít na oběd doplnit zásoby ať jsem plná energie a mozek pracuje na plný obrátky :wink:
14. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
ewuli, bydlela jsem v baráčku s našema 5km od Brna v pěkné vesnici, takže klídek a v centru jsem byla cobydup. Teď se teda stěhuji 20km od Brna do bytu..ale zase ta svoboda, jen sami dva, uáuá :grinning:
14. kvě 2009 v 11:03  • Odpověz
Já jsem ze Zlína - takže docela daleko od vás.. :unamused:
14. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Josi:20km taky není daleko:slight_smile: a být ve svém to je úplně nejlepší:slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
jaspina: ahoj, na začátku jsem četla, že jsi musela jít na vyvolávačku, já jsem dnes 40 DC, tak chci počkat do 50 DC a pak mě to asi čeká taky... :confounded: Kam se ta injekce dává? Normálně do zadku? :sweat_smile: A ještě...do kolika dnů jsi to prosim tě dostala?
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
Kači, já jsem šla na injekci kolem 41DC - píchá se to normálně do zadku. A dostala jsem to po ní 6tý den. Doktorka říkala, že MS bývá do 10ti dnů a kdyby nebyla do 14ti, že mám přijít - pak prý dávají silnější. Ale mě stačila tahle - bolela mě po těch hormonech hrozně hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dostala jsem to hrozně malinko - spíš jen takové špinění 3denní. Příští měsíc musím jít zas - kvůli hormon. profilu.
14. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Když jsem kdysi byla na vyvolávačce, MS přišla taky tak nějak do týdne.
14. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
mě naštěstí Ms zatím chodí sama; ale začínám přemýšlet o své dr, že ona vlastně v ničem neporadí, když jsem skončila po x letech s HA a řekla, že chceme mimčo, tak řekla jen nechat proběhnout 2 cykly a že jsem zdravá, že s otěhotněním by neměl být problém
ale že by třeba řekla, začněte brát listovku nebo jakoukoli jinou radu... :unamused: holky co vaši dr?
14. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
jaspina: díky za info, achjo, doufala jsem, že budu patřit k těm, co s tím nebudou mít po vysazení problém :frowning2: Když není MS tak není ani ovu? Co je to ten horm. profíl?

eirin: díky :wink:
14. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Jaspi-Zlín je 100km odemně takže to není až tak daleko :slight_smile:.

copa-můj dr.naprosto fantastický člověk!Poradí ve všem,myslela jsem,že se budu před chlapem stydět mluvit o některých věcech a můžu říct,že bych ho nevyměnila ani za nic.
14. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Já zatím se svojí doktorkou neměla potřebu cokoliv řešit, ale jdu k ní příští týden s tím, že se začínáme snažit, tak jsem zvědavá, zda mi nějaké info poskytne sama od sebe.
14. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak já jsem teď s doktorem taky maximálně spokojená....Vystřídala jsem už asi 6 doktoru a všichni byli právě docela dost laxní,měla jsem opravdu potíže a až tenhle můj současný mi pomohl a řeší se mnou vše úplně otevřeně....
14. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz
ewulin - tak to máš super, já právě čekala od mé dr asi víc :unamused:
eirin - já s ní taky dosud nic extra neřešila, problémy jsem neměla a chodila si jen pravidelně pro recept na HA... :unamused:
14. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
copa: tak moje doktorka má podobnej přístup jak ta tvá..Nkěde už jsem to tady vypisovala, poslední návštěva mě fakt vytočila. Když jsem jí řekla že už nechci předepsat antiko že máme v plánu se snažit tak se pomale začala smát..absolutně mě nic neporadila, nepředepsala, neřekla..a když jsem se jí zeptala jestli mám brát vitamíny nebo tu listovku tak prý že není potřeba nic..ale jako jde o ten přístup. Taky dlouho přemýšlím o změně ale zatím nevím kam jinam..

Holky kde se dá vytisknout ten ovulační kalendář kam si budu zapisovat ty teploty? Zatím na netu všude vidímjen v elektronické podobě, ale chtěla bych si to psát doma na papír..nebo jak? :confounded:
Deny, to je štěstí, viď, natrefit na nějakého takového schopného doktora. Takového já mám praktického a i když za ním jezdím přes celou Prahu, nevyměnila bych ho.
uf tak mám zase chvilku :slight_smile: já jsem tady se svojí doktorkou spokojená..... když jsem jí řekla, že se chceme začít snažit, tak jsem taky čekala nějakou radu a řekla mi jen, že jo.... že jsem zdravotně v pořádku :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Já jsem musela doktorku asi před 3 lety taky vyměnit, protože byla hodně laxní a navíc, když se tam člověk objednal, tak pak tam čekal půl dne a na to já opravdu nemám čas. :angry:
A teď jezdím k jedné, která se mi zdá o mnoho lepší a není to jen tím, že je mladší než ta předešlá, ale je moc milá, takže se jí nebojím na cokoli zeptat. Zatím se k ní nechystám, až jestli se zadaří. :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
To je fajn, ze máte dobré doktory, u mě bylo vždy vše v pořádku, tak doufám ze je i ted a asi k ni pujdu az budu mit podezreni na tehu
14. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
anoli: tak přeji, aby se zadařilo, aby jsi ji brzy navštíviti musela :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak holky kde jste? :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz
taraso, děkuji, taky doufám, že se zadaří co nejdříve, ale jak tady holky psali, tak by mi taky stačilo jen jedno. :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
anoli a jak dlouho se snažíte? :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já jsem si teď prohlížela albíčka. :grinning: Už se těším, až budu mít svoje. :wink:
14. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
já půjdu k dr taky až s podezřením na těhu anebo pokud se nezadaří do ledna, tak s tím, že se nedaří, protože od ledna se snažíme (s přestávkou na léčení zanětu)
14. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
My se ještě nesnažíme, protože jsem cca 14 dny dobrala HAK a teď čekám, jestli přijde MS. Pokud jo, po ní se hned začneme snažit. :wink:
14. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz
anoli : pred 14 dny jsi ji dobrala a jeste jsi nedostala MS??? to je nějak dlouho ne?
14. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz
No já to píšu jen tak zhruba, ale když to chceš teda přesně, tak MS mám psanou v kalendáři ještě podle prášků na 25.5. :wink:
14. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz
A na mezinárodní den dětí 1.6. na to můžeme vlítnout!!! :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
Mě to bylo divné protože mě vzdy MSchodila do 4 dnů po dobrání plata , proto mi to bylo divné, promin
14. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Teda pokud půjde vše, jak má... :unamused:
14. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.