• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
já očekávám MS v úterý - ale každonně mě chvilinku bolí prsa, chvilku a pak zase nic. Takže v utery prijede teta. To bude manžel zase zklamaný :angry:
17. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Já mám dojem, že jak byla ve všech tématech kam chodím vlna // v únoru a březnu, tak teď je asi další - všude aspoň někdo hlásí // - tak snad i u nás je to na spadnutí. Jednou to přijít musí :wink:
17. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
já budu ráda když se podede po půl roka, bojím se jestli budu muset podstupovat ruzná vysetrení
17. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
holky, po měsíci snažení nečekejte zázraky, obzvlášť pokud, jste teď vysadily prášky. U některé to působí, jako když pohnojíš a u některé se cyklus musí upravit po delší době. Ale naděje umírá poslední... :wink:
17. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Cher tak já zas vyšetření jo, ale mám strach z IVF - té stimulace a všeho kolem bych se fakt bála. Stačí když vidím, co dělá s člověkem to co beru teď a to je proti tomu nic..
17. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Holky, já se taky bojím ňákých dalších vyšetření, ale pokud by mi to zase pomohlo k miminku, tak udělám cokoliv... :dizzy_face: :dizzy_face:
No, jo už se snažíme 5 měsíců a ňák mi to leze na mozek :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky,
jj, chtěla by to tady vzpruhu v podobě // :slight_smile: já to teda tento ani příští měsíc určitě nebudu, ale vám všem držím palce a čekám pozitivní zprávy :wink:
17. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
já se z toho picnu - napsala jsem sem a asi dřív vypla net a příspěvek tu není!!! :rolling_eyes:

Tak jsem psala, že se taky bojím ňákých vyšetření, ale když to bude nutné, tak se nebude dát nic jinýho dělat...
jaspi, já už chci tady taky ňákou těhuli, ať máme větší motivacííííí!!! :grinning:
17. črc 2009 v 09:15  • Odpověz
tak se snažte holčiny... pan manžel se včera ptal, kdy už mu skončí ten sexuální maraton... :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu řekla, že až se ty jeho "hvězdy" dostanou protnou cílovou pásku... :grinning:
17. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
my už to snažení od ovulky flákáme, taky se mi do toho nijka extra nechce, když špiním... :confounded:
17. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
copi, tak to by se mi taky nechtělo... je to nepříjemné.. jsem zvědavá co ti řekne Dr.
17. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Dobrý den :grinning:

Ještě čekáme na výsledky ze stěrů a ze vzorků z dělohy to budeme vědět 10.8. jinak jsem už o.k. i děloha je už v dobré poloze a pravej vaječník taky,jo dokonce i vejcovod co mi zůstal je zdravoučkej :dizzy_face: Musím ještě na plastiku břicha, protože mám břišní kýlu a pak se můžem snažit. Operace ale asi bude až příští rok, potřebuju ještě trošku zhubnout. Ale jinak máme pro snažení zelenou :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
jo a táta doufal,že mu vezeme fotku vnoučátka z ultrazvuku :grinning:
17. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Zuzi, tak aspoň že máš tu ovulku :wink: Já jsem zvědavá na sebe... budu testit ovulku poprvé tento měsíc. :wink:
Holky, taky jsem si včera koupila čajíky - na nepravidelnou ms a pak kontryhel. Myslíte, že by to mohlo pomoct?
copa, taky jsem zvědavá, co ti Dr. řekne.
17. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
anoli taky mi to Dr.doporučila,myslím čaje :wink:
17. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
Anoli, jsem taky zvědavá, jestli se ti ukáží dvě krásné čárky... kdy začínáš s testováním? Možná by jsi tento měsíc měla zkusït víc testíků... Jinak s čaji nemám zkušenost vůbec...
Treisi, držím pěsti, už je to na dobré cestě.... :wink:
17. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
treisi - taky držím pěsti, ať další vyšetření a operace dopadnou OK a ať se brzy můžete vrhnout na snažení :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
děkuju holky

včera jsem se bavila s doktorkou a ona řekla,že mi doporučuje max dvě děti a porod od 19 do 25 pak už by to tělo po tom všem těžko zvládalo. Potom mi řekla ať si nejdříve vše připravíme- bydlení,pomalu výbavičku, penízky atd a pak ať se začnem snažit. Má hodně párů co se snaží a při tom bydlí v malém bytě kde nemají ani kam dát postýlku, na kočárek a výbavu si musí půjčit nebo koupit to nejlevnější ikdyž to není třeba moc kvalitní a ani si třeba nemůžou dovolit kurzy, knížky, plavání atd. Řekla,že to nebude zastírat ale,že těhu je záhul jak na peněženku tak na zdravíčko a protože budu mít kvůli tomu všemu co bylo vysoké riziko je dobré mít klid a dopřávat si masáže,plavání,kurzy... Prostě si vše vychutnat a v těhu být v klidu a kupovat jen to co už chybí. Tak se tím budu řídit a Přema řekl,že pro to udělá úplně vše :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Zuzi a kdy mám tak asi testit? Já myslím, že jsem jí měla vždycky dýl než v půlce cyklu... teda nevím, jestli to bylo ono, ale myslím, že jó - pobolívání břicha jako kdybych to měla dostat... Zuzi, já jsem dnes 10 DC...

treisi, díky :wink: A taky ti držím palečky! :wink: :dizzy_face:

Holky, v jedné diskuzi (myslím, že tam chodí i copa) mají vždycky přehled jak na tom kdo je - myslím kolikátý den cyklu nebo po cyklu. Možná bysme mohli něco takového udělat i tady, co říkáte? Aspoň by v tom byl pořádek. :wink:
17. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
jj anoli - my tam takovou tabulku máme a je to dobré, alespoň máme přehled, kdo bude testit, komu držet palce :wink:
17. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
I my ji v jiné diskuzi máme.. a taky přehled jak se kdo jmenuje, kolik málet, fotku a co dělá pro otěhotnění - vitamíny atd.
Treisi - mám radost, že je vše jak má být! :wink:
17. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
jaspi, takovou tabulku o jaké píšeš nám slibuje chersi, ale já myslela jen takovou jednoduchou... mají ji každý den v diskuzi snažíme se od ledna 09... :wink:

Ale asi to nemá cenu, když jste stejně všichni z jiných diskuzí... :sweat_smile:
17. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Anoli - my tam máme obojí - jedno je jako tabulka - každý den nová, tak jsou ty DC a druhá je jako album - to je ta podrobnější s fotkama.
17. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
anoli - já sem chodím "jen" na 2 diskuze, víc bych ani nestíhala :wink:
navíc v té druhé holky strašně kecají i večer a to já na net nechodím, tak občas vůbec netuším o čem je řeč :sunglasses:

ale můžeme si jí tu klidně založit a kdo chce, ať se připojí :

copa - 22DC - 5DPO :wink:
17. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Chersi - 25 DC
17. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Tak jo: Copa 22DC - 5DPO
Chersi 25DC
Jaspina 8DC
17. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Takže zatím to je takhle...

copa - 22 DC - 5 DPO
chersi - 25 DC
anoli - 10 DC

kdo dál? :wink:
17. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
jaspi, tak to je dobrý, strefili jsme se obě, co? :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Anoli, já bych začala tak čtrnáctý den a pokračovala bych dokud bych neměla ty dvě čárky.... asi to tento měsíc bude trochu nákladnější, ale aslepoň budeš vědět, jestli ovu máš nebo ne, a taky v které dny budeš testovat příští měsíc. Mě už stačí dva testy na cyklus. Už vím, kdy dojde.
Ale dávej si pozor na to, abys tak dvě hodiny nepila, já nepiju tak tři hoďky, je to náročný, ale pokud máš zředěnou moč, tak se ti tam neukáže nic moc... a nejlepší je testovat až večer, až přes den se ti totiž zašne vylučovat LH hormon.
17. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
tak já jsem 21 DC - 1DPO asi ???
17. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.