• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Teď jsem se vrátila z pošty a jsem úplně hin! :rolling_eyes: To je vedro, to je strašný - lepší sedět někde v bazénu než v práci! :unamused:
jaspi, měj se a hezký víkend! :wink:
Já tu budu ještě tak hoďku... už se těším domů, třeští mě hlava, prášek si brát nechci... asi si doma normálně lehnu... a to jsem měla v plánu uklízet. :confounded:
17. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Co máte v plánu dělat vy po příchodu dom?
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
já končím ve tři, pojedu se domů převléct, pak zajedu pro prázdný flašky na stavbu a pojedu koupit plný a nějaký jídlo a večer udělám salát, pak třeba půjdeme s panem manželem na pivo a pak bude třeba sexík... :grinning:
17. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Zuzi :grinning: Taky máme dneska v plánu snaženíčko :grinning: Včera jsme byli unavení, už se nám nechtělo. Dneska má manža šestnáctku, tak jsem zvědavá, jak bude utahanej, ale říkal, že to zvládne, tak jsem na něj zvědavá! :grinning:
17. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jo :grinning: , mě včera manža říkal, že můžu být ráda, že je teď relativně bez stresu, jinak by to sexování asi nezvládal a hlavně by ho to nebavilo... ale vzhledem k tomu, že dnes odjížděl v pět do Prahy a bude asi unavenej, tak ho budu muset znásilnit... :grinning:
17. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
No to my jsme včera šli spát tím stilem - s tebou nic není - s tebou taky - mlask - dobrou noc :grinning:
17. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Zuzi :grinning:
chersi, taky dobrý! :grinning:

Holky, mějte se hezky, pěknej víkend, já pomalu valím dom. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
chersi, to u nás probíhá taky, ale já mu ještě předtím stačím říct, že si najdu milence, načež mi řekne, ať je alespoň šikovný, aby nám pomohl na domku :grinning: a pak se většinou urazím a ráno mám na telefonu sms, že mě miluje.... no na pěst... teď mu každý večer připomínám, jaký si dal pro tento měsíc úkol a že když mu nevyjde, tak ať se pak nediví..
17. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Krásný víkend Anoli, já taky za chvíli odcházím... jupííí
17. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
tak pááá a mějte krásný víkend.. :slight_smile:
17. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
pekny víkend všem :grinning:
17. črc 2009 v 15:46  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
u nás ten víkend pěkně zamračený a od včerejška ještě nepřestalo pršet :angry:
18. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahojda dlouho jsem tu nebyla. My se vrátili z Karlových Varů a samozřejmě jsme nevydrželi šestinedělí tak snad na to doktor nepřijde. Jinak příští týden jdu na KO a pak už asi konečně do práce a pak konečně snaženíčko :grinning:
18. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky,
jsem totálně k.o. :frowning2: byla u nás dlouho očekávaná zábava srkla jsem si trošku piva a už mi bylo zle, byla to myslivecká zábava a všude byl smrad z řízků což už na mě bylo moc(jindy mi řízky voní), bylo mi děsně špatně,tak jsem si dala limošku a chviku tančila ale začlo mě píchat v podbřišku tak jsem chodila tančit jen ploužáky :frowning2: A to jsem se na tu zábavu tak těšila :angry: Chjo snad bude líp,dnes jen ležím a odpočívám
19. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
ahoj holky konecne vas tu vidim :grinning: tersi a nie si uz tehu?ked aj rezne smrdia???
no aj mne neni najlepsie zas ma zacina bolit ten nestastny lavy vajecnik :cry: :cry: :cry: :cry: ja sa asi zblaznim
19. črc 2009 v 16:02  •  1 dítě  • Odpověz
chersi ako sa mas????
19. črc 2009 v 16:03  •  1 dítě  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:
20. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko všem holčiny.

treisy , to je pravdu divný - že ti řízky smrží , no ale i když přepálený tuk opravdu nic moc.

Nathali - já se mám dobře, tchánovci odleteli na dovcu tak mam kuchyn pro sebe
20. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
20. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Taky tak nemáte rádi pondělí? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Dobré ránko holčiny... :slight_smile:
20. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Tak dneska jsem 4DC a mrcha chvilkama slábne, tak jsm zvědavá...Akorát my je hrozně...Chce se mi pořád zvracet!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
20. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
K nám se má dostavit červená lhota zítra tak uvidíme, jestli se uráčí dostavit. Občasně mě bolela prsa, ale vždy jen chvilkově.
20. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Dobré ráno!!!
Po dlouhé době...
U nás už je po partnerské bouřce, nebe zase bez mráčku :slight_smile: každopádně HA tento měsíc ještě beru ale až pujdu na gyndu tak už si nenechám recept napsat :wink:
miláček dostal prostě trochu strach, ale miminko chceme oba jen ještě nějaký měsíc chce miláček počkat...takže to necháme bejt a uvidíme asi si bude dávat třeba ještě chvíli pozor bez HA a nebo tomu necháme volnej průběh:slight_smile: každopádně teď o miminku mluví víc on než já protože já jsem trochu přestala :grinning:
no takže to jen tak abyste věděly jak se mám:slight_smile:
co u vás nového?
20. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
v pátek si chtěl pan manžel od snažilkování odpočinout, tak jsem mu ukázala ovu test, který byl ještě trochu pozitivní a řekla, že si dal nějaký cíl, tak ať se pak nediví, když žádný mimís nebude... samozřejmě, že se mu to rozleželo v hlavě... v sobotu chtěl zase on a včera byl konečně zasloužený odpočinek.... :grinning:
20. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj Bajoch :slight_smile: hlavně že se bouřka přehnala.. Já jsem poslední dobou šíleně unavená z těch hormonů co beru a taky jsem zjistila, že mám šílené stavy, co se týká nálady.. Buď jsem rozmrzelá nebo se mi chce bulit - ale i když není proč - vždycky jsem se smála u filmů, kde těhule bulily kvůli kravinám a já ani těhule nejsem a mám to stejné.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
jaspi, já pondělky úplně nesnáším!!! Jsem půl dne jak zpomalenej film... :grinning:

A jak to vypadá s naším aktálním přehledem?? Kdopak bude nejrychlejší??? :grinning: :wink:
20. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
já ne, ty dneska už to musím udělat - jinak nevím.

:angry: Jinak se naštvu sama na sebe :rolling_eyes:
20. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
ale ne, chersi, já jsem nemyslela tabulku, jen ten jednoduchý přehled. :wink:
20. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
copa 25DC - 8DPO
chersi 28DC
jaspina 11DC
anoli 13DC
dlouhovlasa.evzenie 24 DC
20. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.