• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ještě to není úplně super,ale už je to lepší...manža se nakonec ukázal jako kádr...přiznal svojí chybu a postavil se za mně...teď je ve fázi žehlení,takže se mám jak na zámku, jen aby mu to vydrželo....
20. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
ahojky - hlavně že jste to vyřešili, to vám přeji :wink:
20. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Čauky Ewuli, tak už jsi zase mezi námi???
20. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahojky ewul!!! :slight_smile: To jsem ráda, že jsi zase zpátky! :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahooooj,mě bylo taaak smutno! no zítra by měla přijít MS,a potom ten další měsíc asi nebude žádné extrémní snažení přeci jen, jsem tak ještě trochu naštvaná a trucuju :wink:
20. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
máme luxusní sousedy, vypadl mi net zrovna když jsem psala kámošce na ICQ co tam je jedno za sto let...pátrala jsem co se děje,když je odstávka tak nám příjde den předem mail... až mě nakonec napadlo se podívat na anténu jestli s ní něco není...a bylo,soused řekl,že mu zavazela a tak ji otočil :angry: ještě,že máme technika ve stejné ulici
20. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak jsem zpátky z oběda. Měla jsem četnickou směs s rýží. Docela to šlo...

ewul, třeba ms nepřijde a konečně bude mezi námi těhule!!! :wink: :grinning:

treisi, tak ten soused je teda dobrej! :grinning:
20. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
Anoli:příjde,už dnes je mi nějak divně:frowning2:
20. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
ewul, třeba ne. :wink: Uvidíš, a když to nevyjde, tak to vyjde třeba příště. Hlavní je být v klííídku. :wink:
20. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
jsem tak ráda že jsme zase kompletní, ewul tak to jsme na tom s MS stejně :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
chersi, já taky. :wink: Ještě ladenka by k nám mohla zavítat častěji. Už jsem se docela bála, že se to tu začíná rozpadat. :frowning2:
20. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Už jsme se dostala na tabulku, taže předpokládám, když po mě v práci nebude nikdo nic chtít, tak ji sem dnes dám :confused:
20. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
ewul, mám tě tam napsat nebo ne?
20. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak yjsem zpět z obídku, měla jsem boloňské špagety.
Ovšem mě nasr.. kolgyně, protože my se z toho v práci může opupínkovat, kolik je tu lidí, do toho jednání a ona tam měla dvě hodiny sestru a vykládaly si... já myslela, že ji zabiju! Nebavím se s ní a doufám, že to poznala, že jsem na ni nasr... :angry:
20. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Co budete dneska vařit holky? U nás si manžel pro dnešek vybral hovězí guláš

Ted me tedy bolí prsa fest, ale ne bradavky, asi přijde MS, kurňa
20. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
chersi - ještě neházej flintu do žita :wink:
20. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
holky jak udělám z excelovský tabulky obrázek???
20. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
přesně, chersi, ještě neplaš! :wink: :grinning:

Jó holka, tak to se mě moc ptáš... já neumím udělat ani to, abych měla začátek věty na novém řádku... :sunglasses:
20. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Holky jestli to sem umíte některá vložit pošlu vám to na mail, protoze já nevim jak???? ale tabulka je hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
chersi - já jsem na tom s počítačovou gramotností stejně jako anoli :grinning:
20. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
tedy vy jste pomocnice - asi jsme na to už příšla, ale mám to moc velký, budu přemýšlet dále
20. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
chersi, co to vytisknout a pak naskenovat do PDF..
20. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
možná by to šlo i do JPG... jinak v exelu obrázek vytvořit fakt neumím...

chersi, ty jako budeš dělat v pondělí na večeři hověží guláš???? :fearful: :confused: ty bláho, můj muž dostal dnes po dvou měsících svačinu a včera po týdnu oběd... zaplať pán bůh, že mám doma takovýho chlapa... :sunglasses:
20. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
PDF mi to asi nevezme.jenom JPG.

No já varim ted 14 dni kdy jsou tchanovci na dobce jinak moc ne. A mame tam na to v mrazaku maso, tak mu ho udelam.

Já musím vzdy udelat neco k veceri a pak to máme i na druhý den (jinak to nejde delat, vzhledem k tomu, ýže chodim domu az v 5) :pensive:
20. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
po pravdě, mě by trefilo každý den vyvařovat.... mě stačí jet každý den na nákup vařit o víkendu, pokud nejsme u tchýně na obědě... muž chodí každý den na oběd já taky, a myslím, že jedno teplé jídlo mu stačí... i když mě už všichni znají pod tím, že nevařím a Martin je ten největší chudák pod sluncem... ale co on mi taky nevaří... :wink:
20. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
chersi, to jsi dobrá, že vaříš teplé večeře. :wink: To já ne, jenom občas. Spíš dělám pomazánky, zeleninové saláty, obložený talíř apod.
20. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
No my právě moc ty teplé obědy nemáme a proto musí být večeře.

Holky tabulka je na světě ale je malinká, takže tady ted nechám tuhle a postupně se budu snažit dát jí zvětšit
20. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
To už jste doma??? chersi, tak kdy má přijít ta tea, dne s nebo zítra??? Budu na tebe myslet, aby nedojela vůbec... mě už čeká poslední půl hodinka v práci a pak se jdu podívat na stavbu, kde nám dělají sádrokartony...
20. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Zuzi - já jsem ještě v práci a ještě tak hodinku budu :angry:
ale dala jsem si horkou čokoládu a hned je líp na světě :wink:
20. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
zítra podle mě. já mám ještě 1 hodinu v práci před sebou, ale to už je máček. taky nevim kam se všichni poděli
20. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.