• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi - to mě mrzí, že léčba nevychází :frowning2:
21. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
jaspi, taky mě to moc mrzí... :frowning2: Ale nevěš hlavu, určitě bude zase líp. Řešení je a to je důležitý!! Kdyby nebylo, jak to řešit, tak teprve pak by to byl průser. :wink: A nic si nedělej z akné, já jsem po vysazení HA jako puberťák!!! :confounded:
21. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
No já právě doufám, že bude řešení... to se zatím neví. Zatím nereuguju jak mám :frowning2:
21. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Tak to je mi líto Jaspi, ale alespoň víš kde je problém a dokážou ti pomoci...asi to bude náročnější, ale co bys neudělala pro mimíse... :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
nat, v podstatě od června, ale to bylo jen tak... dalo by se říct, že pořádně až od července... to se do toho pan manžel pustil... :grinning: ale nevím jako těhotná se necítím...
21. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
ty jo to já po vysazení bedary nemám, tedka mi vyrojili asi 2 na zádech a to je vse :grinning:

jaspi, to je mi líto, ale hlavní že že ví jak to léčit
21. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
jaspi to mi je luto ale niekedy to trva dlhsie kym sa to podari ale uvidids podari sa to a budes na nas prskat tehu bacilky :slight_smile: ¨
no my sa snazime od května a tiez sa ako tehulka necitim asi podrebujeme viac casu
babyyyyyyyyyyyyyyy straaaaaaasne ma boliiiiiiiiiiiiiiii vajecniiiiiiiiiiiiiiiiik asi zomrieeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :(
21. črc 2009 v 10:11  •  1 dítě  • Odpověz
nathali - já bych si s tím zašla k dr :pensive:
21. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
holky tak ja bezim do prace uz teraz sa na vas tesim :slight_smile: papa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz
Cher - no oni ví jak léčit, ale zdá se, že to na mě nefunguje.. :frowning2: Tak uvidíme, jestli když toho bude víc, jestli to půjde. Kéž by..
21. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
dokroři jsou chytrý lidičky - oni na to přijdou, aby ti pomohli :sweat_smile:
21. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
copy pojdem buduci tyzden tento vobec nemam cas :( jooj ale uz vaaazne musim bezat pekny den prajem
jaspi netrap sa musis byt v psdychickej pohode aj ked sa mi to strasne lahko vravi ale vtedy lepsie otehotnies vela stastia a drzim palceky
21. črc 2009 v 10:18  •  1 dítě  • Odpověz
jaspi - alespoň se ten problém už řeší :wink: uvidíš, že všechno dobře dopadne :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
jaspi, neboj, určitě ti něco zabere! :wink: Hlavně se tomu nepoddávej a bojuj!!! :dizzy_face:
chersi, tak to ti závidím, že máš pleť o.k.

já už si taky nedělám iluze o tom, že to půjde hned... třeba to taky půl roku potrvá, než otěhotním... ale to neva, když to tak má být, tak to tak bude... :wink:
21. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Sluníčka moje, já jedu na oběd, protože mám šílený hlad, už tu hladovím hodinu :grinning: teěím se až Vás budu dočítat :grinning:
21. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
anoli - my už se půl roku snažíme... ale zatím to moc nehrotím, mám dost aktivit okolo a mimíse se snažím na tento a příští měsíc nepřipouštět, uvidím po prohlídce u dr - co zjistí :unamused:
21. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
chersi - já už mám hlad taky, ale zatím si musím vystačit jen s banánem, na oběd jdu až později, dneska dorazím domu až kolem 18h, tak chci na oběd co nejpozději, ať pak odpoledne vydržím :wink:
21. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Já vím, že musím být v pohodě.. já jsem se neupínala k tomu, že hned musí být mimís, ale spíš k tomu, že ta léčba zabere a budu mít aspoň ovulaci. Za chvíli se s tím smířím a budu v pohodě.. akorát jsem tomu dnešnímu UTZ věřila, tak mě to tak nějak zaskočilo a zklamalo..
21. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Jaspi, člověk je vždycky zklamaný, když jde o takové věci, ale bude to dobrý, uvidíš...

Copi a kde děláš, že tam budeš až do šesti? Já jedu dnes opět zkontrolovat řemeslníky a prý už budeme mít hotovou garáž... jsem zvědavá...

Anoli, zkoušela jsi včera ten test?
21. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Zuzi - to já nebudu tak dlouho v práci, ale jdu ke kosmetičce :wink:
a co řemeslníci, OK? spokojenost s jejich prací?
21. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
copa, já se snažím na to taky nemyslet a nepřipouštět si to, být v poho... jako, že se nic neděje. :wink:
jaspi, já vím, člověk je zklamanej, viď? Znám to moc dobře... :unamused:
21. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Zuzi, zkoušela, ale byl negativní. Ale zklamaná jsem nebyla, protože jsem to čekala. :wink: Když mám delší cykly, nemůžu mít přece ovulku 14 DC, že? :grinning: Uvidíme, budu to zkoušet... ale myslím, že ji poznám, tak uvidíme, je to takový napínavý... :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
vy se oproti mě snažíte všichni hodně krátce, ne?
já jsem tu se svým půlrokem už vysloužilá snažilka :wink: vlastně né půlrok, ale už 7 měsíců - bych se o jeden ošidila :grinning:
21. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Copi, tak to jooooo.... :wink: to já nechodím, byla jsem n¨dvakrát před svatbou a vždycky tam usla a pak se slyšela jak chrápu... no děs, ale paní kosmetička říkala, že je to tam běžné... :grinning:

řemeslníci jsou otřesní, to by tady na ty historky a zážitky nestačily ani stránky... ale mám manžela perfekcionalistu a on to ve své práci taky perfekcionalista, a tak to chce i po ostatních... a včera mi říkal, že až si budu hledat toho milence, tak ať si vyberu nějakého jiného než z těch blbců, co jsou u nás na stavbě... :grinning:
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Zuzi - já tam chodím jen na vosk :wink:
jj, s řemeslníkama je veselo :unamused: :rolling_eyes:
21. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
na vosk, jako nohou nebo i ruce, popř. i něco dál??? :wink:
21. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Zuzi - akorát horní ret, protože ten je vidět pořád, aˇje zima nebo léto... na ostatní částí těla jsem srab :grinning:
21. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
kamarádka chodí na nohy a ruce normálně a před dovolenou chodí i na třísla... jak bych umřela... :confounded: taky jsem srab...
21. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
to já ruce nechávám být, nohy holím, občas masochisticky epiluju
a třísla holím elektrickým strojkem, bych voskem určitě umřela :sunglasses:
21. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
letím na obídek... po jedné se připojím k diskusi... :wink:
21. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.