• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
to je dobře Eli - já zrovinka dneska ne :frowning2:
22. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
zuzi - ještě nedorazila, asi ani špinění . A dneska mi nic není - drobet mě bolí záda, ale to ničemu nepřikládám.

jen mám děsný hlad a to jsem včera večeřela v 9 večer. Hrůza :confounded:
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
já mám taky celkem dobrou náladu, uvidíme, jestli mi jí v práci nezkazí :sunglasses:
22. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
chersi: Tak to mě mrzí... :unamused: Ale určitě se Ti nálada zvedne neboj :wink: :sunglasses:
22. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Zuzi já si to taky říkám, ale stejně jsem taková otrávená ze všeho.. a nálada na bodu mrazu. Už bych chtěla aspoň příští týden, abych od doktorky věděla co bude dál a nebo příští měsíc, abych věděla, jestli to bude lepší.. Nesnáším takovéhle čekání v nejistotě..
22. črc 2009 v 08:37  • Odpověz
jaspi - to čekání je blbé, ale uvidíš, že doktoři ti určitě pomůžou :wink:
22. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
já taky nemám ráda nejistotu... když bych věděla, že budu těhotná třeba za dva roky, tak mi to nevadí, ale budu vědět, že někdy budu... :wink:
22. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Zuzi - přesně! Kdyby mi někdo řekl, že se to podaří a do kdy, tak se s tou myšlenkou srovnám.. Ale pro mě je nejhorší, že nevím co se bude dít dál - když zvednou dávku, jestli to bude k něčemu, co by se pak dělalo dál, jestli když nerostou folíky a tím se nedělají vajíčka, tak kdybych musela na IVF, asi bych musela mít dárkyni.. A když jsem nad tím přemýšlela, tak by se mi s tím srovnávalo fakt těžko.. :unamused:
22. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
To bude ok holky- já zřeba ted chodím kažkou půl hodinku na záchod, taky nejistota a ono pořád nic :sweat_smile:
22. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
ahojte holky

Jaspi nesmutni vše se v dobré obrátí a za hlavy se to dostane, holt pro mimi všechno :wink:

já mám taky dobrou náladu, byla jsem povýšena, dneska to jdem slavit se skoro manželem :grinning:
prášky ještě beru ale teď už fakt poslední platíčko:wink: už to doufám nezměníme ať to naše mimi na houbách není zmatený jestli ho teda chceme nebo ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
skoro manža o tom už taky mluví jako o hotové věci, dostanu přece přidáno a stím souvisí i vyšší mateřské ta :grinning: kže se uklidnil že penízky budou, přesto trval na dobrání té HA i když je to "jen" měsíc, kterej sice nic neřeší, ale potřebuje to ještě na svou předotcovskou adaptaci :grinning:
22. črc 2009 v 09:01  • Odpověz
tak to mě taky s dárkyní, zkousla bych asi jedině sestru... ale kdyby t měl být někdo jiný, tak bych do toho asi nikdy nešla. Moje kadeřnice má heslo, z někoho je dobrá matka, ze mě je ta nejskvělejší teta...
22. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
to je hezké evži :wink:
22. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
bajoch - gratuluju k povýšení :slight_smile:

já teda o dárkyni naštěstí zatím nepřemýšlela, ale sestru nemám... :confounded:
22. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
dobré ráno :wink: :slight_smile:

jaspi, nesmutni... vím, že je to těžké a někdy depka pěkně zaútočí a nechce se jí odejít, ale musíš věřit, že to bude dobrý! Vždyť si určitě čteš alba holek. Mnoho z nich mělo velké problémy, než se jim podařilo otěhotnět, ale taky to zvládli. Neboj, určitě si s tebou doktorka poradí. :wink: Všichni ti držíme pěsti, tak se to prostě MUSÍ podařit!!!

chersi, přeju ti, aby ms nepřišla a tys to tady konečně prolomila a byla TĚHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :grinning:

Přesně, jak píšete. V nejistotě jsme všechny a pořád... já taky furt nevím, jestli čajík pomůže a cyklus se aspoň trochu zkrátí... možná bude ještě delší... já nevím...
22. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
moje mamka dnes má za úkol zjistit, od její kamarádky co se¨zabývá věštění, kdy budu těhotná... jsem zvědavá co řekne...to ja ta co říkala, že se nemá pod postelí uklízet, aby tam byla energie na těhu... já už neuklízím... :grinning:
22. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
já si vždycky myslela, že máme blbou postel, protože je taková polstrovaná a boky má až na zem, takže úklid jen kdyby se odtáhla a to zase není moc kam - a ona je to vlastně výhoda :grinning: :sunglasses:
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Já tam ani uklízet nemůžu máme tam šuplata, které nejdou vytáhnout úplně :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
holky koukám že je potřeba sem vnést trochu optimismu :wink: Neblázněte a nepřemýšlejte zbytečně moc dopředu...
musíme se upnout na něco jiného ne jen na těhotenství
Vím mě se to kecá, co asi budu vykládat za půl roku, to budete zase sršet optimismem vy a budete uklidňovat mě :dizzy_face:
Miminka si k nám cetsu najdou...nebojte ať už ta cesta bude jakákoliv...
22. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
jj, bajoch má pravdu i když je hořká :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
já momentálně nijak nesmutním, ale chci už mít na sebou tu prohlídku u dr, protože věřím, že jak se tohle vyřeší, // mě neminou :dizzy_face:
22. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
já jsem pozitivní... depky nemám...

včera se pan manžel ptal, tak jak jsme na tom? tak jsem mu řekla že nevím a že to bude třeba delé trvat... švagrovi taky trvalo 4 měsíce než se jim to povedlo a to sexovali každý den a někdy i dvakrát... tak pan mažel na to řekl, že to v brožůře nebylo... :grinning:
22. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
mě se ptal manžel naposledy dneska ráno, jestli už vím, jestli se zadařilo a kdy to teda budu vědět... :grinning: :grinning:
tak takový informace bych taky ráda měla :sunglasses:
22. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
me se manžel taky včera plat, tak mu říkám že meškám a on na to no to je dobrý tak to dneska můžem hupsnout pod peřinu:slight_smile:
22. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Já jsem zatím taky v pohodě a snažím se soustředit na něco jiného než na mimčo... snad to pomůže. :wink: :slight_smile:
bajoch, naprosto s tebou souhlasím - miminka si nás najdou sami! :grinning: Dřív nebo později... :dizzy_face:

Holky, dneska jdu ke kadeřnici, tak se těším. Miluju, když se mi hrabe někdo ve vlasech... :sweat_smile: :grinning:
22. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
anoli, já to nesnáším.. hlavně na krku, pan manžel to má zakázaný... :wink:
22. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
To já to mám taky ráda, ale kadeřnici jsem zrušila - minule mi to obarvila nejak divne za týden se mi batva vymyla, takže to to tedka obarvím sama :astonished:
22. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Zuzi, fakt? To mě manžel takhle uspává... :grinning: Nebo když sedíme u televize, tak mu řeknu, aby mě drbkal ve vláskách a to mám pak i někd husí kůži!!! :grinning:
chersi, já chodím jen na melíry :wink: A manžílek se nechá trochu přistřihnout, nechá mě tam a pojede k našim. :wink:
22. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
ty jo to můj manža má kadeřnictví doma aještě za to neplatí - strojek vyřeší vlasy i vousy :grinning:

Když jsme byly nakupovat v praze bylo tam to kadeřnictví - a tam pánské služby - vlasy 200,- a vousy 140,-

Mě ten strojek stálel 250,- kč a mám ho napořád
22. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Anoli já jsem byla taky úplně v pohodě a včera jak mi to řekla, tak jak když utne - a depka :unamused: Ale už je mi malinko líp, budu se snažit myslet na jiné věci..
S tím škrabkáním v hlavě - já jsem na tom naprosto závislá a taky lechtání zad a masáže.. :dizzy_face: Od přítele jsem dostala na vánoce tu metličku do hlavy a je to naprosto boží! Dá se s tím i lechtat záda. Znáte to?
22. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.