• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi - to vypadá zajímavě :slight_smile: a nemotají se do toho vlasy??
22. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
jj my jsme kupovali brachovi a jeho pritelkyni k vánocům zásobu kondomů a v nějakém dárkovém balení bylo i tohle, Žaneta si ho chválí
22. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
jaspi znám... taky jsem to zkoušela ale mě to fakt vadí... jsem divná...
já usnu jedině, když ležíme na motorku... pan manžel řídí a já za ním... jinak neusnu....

chersi, my taky koupili strojek ale po dvou stříháních, kdy jsem si vyslechla, že tam má anténky, tak ho posílám ke kadeřnici, nemám to zapotřebí... tam mu udělají masáž, dají mu tam balzám a on je spokojen a já taky.... :grinning:
22. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
ty jo já ho stříhám každý měsíc a spokojeníi jsme oba - já si ho ostříhám jak se mi to líbí - a on nic nenamítá -takže dobrý.

Holky, vím že předbíhám, ale jak dlouho bude nejlepší čekat s testem, když tetka nepřijde??? Může to být klidně jen zpoždění, tak nechci ničit testy
22. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
cheris - mamatest prý funguje už od data očekávané MS, jinak já si zadávám hodnoty do WK a graf ukazuje, že jistý výsledek těhutestu je 18 den po ovulce :wink:
22. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
chersi - omlouvám se za zkomolení jména u předešlého příspěvku :pensive: :wink:
ve veldejší diskuzi, kam chodím, tak holky co testily těch 18DPO (cca 34DC), tak už tam prý měly fakt dálnici :wink: :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
kup si těhotenský test Rapid Clear... má citlivost 10 a mamatest má 20 nebo dokonce 25. Běžně bývá v lékárnách a je už použitelný od pátého dne od oplodnění... :wink: stojí asi 50 kč
22. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
jj, Zuzi má pravdu, Mamatest je až od 25
22. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
copa - v pořádku(to zkomolení) nic se neděje.

tak já počkám do pátka, když teta nedorazí a pak testnu.
Moc vám děkuju
22. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
Vlasy se do toho nemotají vůbec a je to šíleně příjemné! Strašně z toho mrazí..
22. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
copak jste meli dnes dobrého k obědu?
22. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
teď jsem se vrátila z obídku, sestra vařila špenát a neteř mě jím nahodila, takže jsem se jela převlíct, pak jsem jela do práce, kde jsem zjistila, že nemám telefon, takže zase domů... kupila jsem si magnuma, tak teď baším... :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: povedený oběd
22. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
zuzi - s Laduškou je veselo, viď :wink:
já už jsem také po obědě, dneska nic moc :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
jaspi, tak tu metličku teda neznám... :wink:

chersi, tak to můj manžel chodí ke kadeřnici pořád. Má takový účesy, který bych já doma rozhodně nezvládla. Teď je u něj in takovej trošku Marešovskej účes a mně se v tom moc líbí! :dizzy_face: No a někdy mu dělá i melíry... Jinak chodil vždycky ke známé, která je kadeřnice, jenže co jsme se odstěhovali, tak je to za ní daleko, tak chodí se mnou no. :slight_smile:

Já jsem měla k obědu čevábo a bylo docela dobrý. V lednici mám na odpoledne melounka, tak se těším! :grinning: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
No co se vrátila z nemocbnice, tak je na pěst... rozmazlenec jeden... všichni kolem ní lítáme jak otroci... to je tak když je to jediné malé dítě v rodině. :wink:
22. črc 2009 ve 12:45  • Odpověz
Zuzi - zrovna jsme o tom mluvily nedávno s kamarádkou, u nich v rodině je také malé dítko, 3,5roku, je to neteř té kamarádky a ta holčičky je fakt megarozmazlená a zvyklá na neustálou pozornost a přitomnost svojí mámy, ani s babičkou nevydrží, když tam není máma, a jen všechny komanduje a všichni dělají, co ona poručí, jinak by byla hysterická scéna... :rolling_eyes:
já mám teda v plánu své dítko vychovat tak, aby bylo v pohodě a třeba i s tou babičkou v klídku vydrželo
já byla od 2 let na necelý rok s babičkou a dědou - přes den, protože mamka musela nastoupit do práce a byla to prý pohoda, děda mě vzal na zahradu kouknout na slepičky a králíky, mezitím rodiče odjeli a já za pár minut ani nevěděla, že by mi měli chybět :sunglasses:
22. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
ona je zvyklá na nás na všechny, jde s kýmkoliv, problém je, že je až moc chytrá, protože s každým dělá něco jiného a přestože jí jsou teprve 2,5 roku, tak je na úrovni 4 letého dítěte. S evou je ráno, s mojí makou vpoledne, pak jde spát, pak přijdu já, pak její otec a pak dědeček. Každý den má plán kam se pojede aby se děvče nenudilo.... no náročný., ale jsme na ni zároveň všichni pyšní, co si budemem nalhávat... Jsem našim řákala, že ostatní děti budou oproti ní blbci... :wink:
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
Zuzi - no tak to je jiná :wink: je jasný, že na ní jste pyšní :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Teda, my tu máme pěkněj pařák! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se těším, až odtud ve 4 hodiny vypadnu... :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
u nas bude asi hodne brzy prset, a manzel je v práci na motorce :astonished:
22. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
na moravě je jasno... asi bude bouřka večer.... alespoň se vyspím...
22. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
tady je zatím taky jasno... ale ve 4 může už klidně pršet... uvidíme...

Nechci vám dělat chutě, ale vychlazenej meloun = to je slast!!! :grinning:
22. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
anoli - mě teda chutě děláš :wink: :grinning: já tu mám akorát nevychlazenou okurku :sunglasses:

u nás už je zataženo...
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Ježiš holky, možná to bude znít hnusně, ale mě už ta těhotná tady v práci (s prominutím) se..! Furt si jen na něco stěžuje! Včera jsem slyšela, když přicházela z oběda, jak říká kolegyni, že nevěděla, jak si má lehnout - že na břicho samozřejmě nemůže!, tak že se musela podložit polštářem nebo co mektala... teď tady zase mektala, že už přibrala kilo a půl a že bude muset asi přestat jíst! Jako těma svejma kecama mě přivádí k šílenství!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Tak si to měla pořádně rozmyslet, jestli chce být těhu a nemusí si teď na všechno stěžovat!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :angry:

Ona není špatná, ale já už na ní mám alergii delší dobu - je to jedna z těch chytraček, co všechno znají, všude byli, všechno viděli, musí mít všechno nejlepší, nejdražší... ježiš, tak tydle lidi úplně nesnáším!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry:
22. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
anoli - jak já tě chápu, její věrnou kopii mám taky v kanceláři :angry: :confounded:
22. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
copa, to jsem ráda, že nejsem sama, kdo to musí trpět! :wink: Jako někdy to nevnímám, ale někdy mě to naštve, protože může bejt ráda, že je těhu a ne si jen furt stěžovat!!! Co by za to jiný dali, že jo??? :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
my tu naštěstí žádnou těhuli nemáme, oni ttiž všichni sazí na mě, a to jen protože mám ráda děti - nechápu.

Nám dneska přijde ale těhotná návštěva - Deni má termín v polovine září, tak to budem zase probírat, už se těším
22. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
anoli - jj, ta naše kolegyně si stěžuje třeba na to, že si chudinka nemůže dojít na melíry, protože je TĚHOTNÁ :rolling_eyes:
já se taky snažím tohle neslyšet, ale někdy to opravdu nejde :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
copa, přesně, já se taky snažím ty její kecy neslyšet ale vždycky jako na just něco zachytím, aniž bych chtěla! :angry:
Já se snažím bejt v pohodě, ale tohle mě fakt dostává... já na to nechci myslet, stresovat se, připouštět si to, proto se snažím zabavit a pak slyším jí a všechno se vrátí a zase na to myslím a to nechci!!! Musím se nějak obrnit, ale čím???
22. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.