• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Krásné sluníčkové ráno všem ... :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
Dneska jsem si začala poctivě měřit BT, tak jsem zvědavá, jak mi tělo funguje... :dizzy_face: :dizzy_face: Snad dobře!! :wink:
Jinka Ms včera ještě byla, ale dnes už jenom lehce špiním, takže si myslím, že dneska večer už bude nácvik na snažílkování!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se těším! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 06:58  • Odpověz
Dobré ránko sluníčka moje, poctivě hlásím že teta zatím nikde. :grinning:

copa 28DC - 11DPO
chersi 31DC
jaspina 14DC
anoli 16DC
dlouhovlasa.evzenie 27DC
eliska_v 7DC
23. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
chersi: A zkoušela jsi testík?? :dizzy_face: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Chersi - závidím :slight_smile: Já nikdy ani nemůžu s napětím čekat, jestli MS přijde nebo ne, protože hned v půlce cyklu mi na folikulometrii řeknou, že je to bez šance, ovulka není a je po napětí.. Se těším, až si jednou užiju aspoň to napětí.. Jinak jsem si včera byla na hematologii pro výsledky (poslala mě tam gyndaka) a všechno dobré, akorát nějaké MTHFR - kdybych byla těhule, musím brát víc listovky, že je tam o něco vyšší riziko rozštěpu, ale jen o nějaké procenta..tak pro jistotu.
23. črc 2009 v 07:44  • Odpověz
jaspina: Tak listovku je to nejmenší... :wink: Teď už jenom to těhu viď??!! Já jsem taky zvědavá,kdy se nám zadaří??! :sweat_smile:
23. črc 2009 v 07:46  • Odpověz
dobré ránko :wink:
chersi, no tak super by bylo, kdyby už ani ms nedorazila, viď? Moc bych ti to přála!!! Konečně by tu byla těhule a pak by se s nimi určitě roztrhl pytel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Tak držím pěsti, ať ms nepřijde!!! :wink:

Jinak my jsme včera poctivě snažilkovali, tak si to jdu zapsat do ms-kalendáře! :sunglasses: No a dneska budu dělat ovu testík, včera to nešlo, byli jsme u našich a já je neměla s sebou...

Taky u vás včera sprchlo? U našich padaly dokonce kroupy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
Krásné ránko holky,
chersi, vidím, že jsi mě dnes předběhla... :wink:

u nás sprchlo a noc byla luxusní, protože pan manžel měl zase alergický a astmatický záchvat, ale mě to nechávalo chladnou, protože už sedm let ho nutím, aby šel k alergologovi, on tvrdí, že mu stačí to dýchátko a zyrtec. Dnes jsem mu řekla, že zajde k obvoďákovi, jinak se s ním nebude bavit ani klika od dveří... jsem zvědavá, dávám mu 5% že tam zajde, má klasicky moc práce....
23. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
Víte je to taková divná nejistota po samách pravidelných cyklem, takže bud telo blázní a nebo ne. každopádně si to nechci moc připouštet.

Včera u nás byly ti znímý, Deni má malé bříško a malej má zím mesic a půl pred porodem 1,6 kg.

Pokud nepřijde MS o vikendu tak to zkusím testnout. :fearful:
23. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
po pravdě, chersi, to já bych nevydržela...

k nám přijede teta až v neděli, tak jsem zvědavá...
23. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
já to radši vydržím, protože kromě bolení prsou a občasného píchnutí v bříše mi nic není :grinning:
23. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
ahoj holky,
k nám má přijít teta až v pondělí, ale už dneska mi klesla teplota, takže jí čekám dřív :angry:

jaspi - tak alespoň, že výsledky z hemato, že jsou OK, s tou listovkou je to podle mě v pohodě :wink:

chersi - držím palce, ať najdeš // :dizzy_face:
23. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Cher držím palečky, aby k testování došlo a byly // :wink:
23. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Holky, teď jsem byla na poště a už teď je tam pěkný dusno! Nevím, co budu říkat odpoledne!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
u nás bylo v 7:30 už 22°C, ale v práci máme dnes puštěnou klimošku celkem rozumně, takže ani nemusím mít svetr :grinning:
23. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
my máme v práci tak 30 stupňů, ale u sebe mám naštěstí větřák...jinak bych asi umřela..
23. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak to já mám dnes konečně v práci teplo - jinak je tu kosa k zbláznění.. A ráno mi sem pořád chodilo dovnitř černé koťátko - jak mám otevřené dveře. Tak jsem si ho aspoň poduchlala, když už mi přešlo přes cestu. Jsem si vybyla ty mateřské city :grinning:
23. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak to u nás máme celkem i zataženo - holčiny ještě jsem Vám zapoměla říct, že jsme zkoušela měřit i teplotu, jestli není vyšší ale už 3 dny je 36,4.

To ničemu nenasvědčuje
23. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
U nás v práci je asi tak 25 stupňů, možná víc, ale větrák tu nemám... :rolling_eyes: Když se nehýbu, tak to ještě jde, horší je to, když jdu nahoru po schodech do prvního a druhýho patra - to je pak maso!!! :grinning:
23. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
chersi, to je málo, při těhu by ti měla stoupat a překročit 37C... :unamused:
23. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
chersi - ta teplota je fakt nízká, ale kdo ví, taklhle podle pár dní měření se nedá nic poznat, nevíš, jak se pohybovala teplota v předchozích dnech, třeba byla ještě nižší
23. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
já jsem to právě přestala měřit, protože jsem vstávala pokaždé jinak
23. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
to já naštěstí vstávám pořád stejně a dokonce i o víkendu se sama bez budíku probudím kolem 6:30, změřím a spím dál :sunglasses:
23. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
No já občas vstávám v 5 , obcas i ve 3 ráno, to když jedu s manželem do práce, a vetsinou v 7 do své práce
23. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
chersi - tak ve 3 ráno bych já dobrovolně nevstala :grinning:
23. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
já taky ne :grinning:
23. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
copi, já taky vstávám o víkendu jak budík... 6:30-7:00 normálně ale po obědě chodím spát... :grinning:
23. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
když já s ním tím nákladákem jezdím ráda, když jde o víkendu do práce tak jdu s ním
23. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
no, to by mě mohlo ohrát.... :wink:

já si jdu dnes vybírat golfové hole... :wink: už se těším, pan manžel má půjčený, ale ženská kolem žádná není od které bych si je půjčila, tak prý si můžu vybrat jaké chci... a v pondělí jedeme hrát.. už se těším. :grinning:
23. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
co víkend, co máte v plánu??

My asi pojedeme do Zubří, kde je sestřenice pana manžela z Prahy a bude tam i s půl ročním Adolfem... :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Víkend - no to vlastně vůbec nevím, první bude uvařit, pak možná pujdem juknout na houby, tedy jestli manžel nepůjde do práce, sama bych se tam stratila :grinning:

jela bych někam na výlet - ještě uvidíme - u ná së to rozhoduje z dodiny na hodinu
23. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.