• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
u nás bude víkend záležet na počasí, v sobotu má hodně pršet, tak možná v neděli by jsme někam vyrazili, ale u nás se taky nic extra dopředu neplánuje
23. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
ale ty dalsi 3 víkendy budou stát za to , 3 pátky za sebou dovolená, jeden viken jedem na mistrovství evropy v rally, dalsí vikend¨pod stanem u reky a dalsi vikend jedem na slovensko.
23. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
tak to je dobře chersi, že to máte takhle nabitý, to nebudeš mít vůbec čas, přemýšlet o mimču a // přijdeou ani nebudeš vědět jak :wink:
23. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
No, jedině jsem premýšlela nad tím, jestli bych našla //(což si nemyslím) jestli bych na to slovensko jela, protoze mámk řídit a je to cca 6 hodin jízdy(bez zastávek)
23. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
my budeme o víkendu asi pracovat na zahradě - teda pokud na to bude počasí, jinak nevím... nic jinýho v plánu není... teda kromě snažilkování! :grinning:
23. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
chersi - cesta je to teda dlohá, ale nějakou zastávku si udělat můžete ne?
23. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
tak to já neplánuju, ale pan manžel je v tom přeborník... o víkendu než vstane, tak si musí celý den naplánovat a teprve potom vstává... z 99% to stejně dopadne jinak, ale on je prostě hlavní plánovač. :grinning:
23. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
my už pro tento měsíc skončili se snažením... zase na chvíli stačilo...
23. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
to jasne ze budem delat zastávky, bez nich by to neslo
23. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
chersi - aha, já to pochopila, že to musíte ujet bez přestávky :grinning:

zuzi - u nás by manžel naplánoval leda hokejový zápas, případně fotbal apod. :grinning:
23. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Zuzi, tak to máme stejný. U nás výlety taky plánuje manžel a to se vším všudy. :wink:

My jsme zase teď v plném snažení! :grinning: Dneska zkusím zase ten ovu-testík. :wink:

Jinak jsem zpět z oběda, měla jsem šunkafleky a byly moc dobrý! :dizzy_face: Copak jste měli vy?
23. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
chersi, ty jsi už 3 dny po plánované ms? Tý jo, to je napínavý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :wink:
23. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo ještě jsem vám chtěla říct tohle. Moje kolegyňka jela dneska k naší společné doktorce na gyndu, tak jsem jí poprosila, aby se mi zeptala, zda je normální, když mám po vysazení HA cyklus kolem 35 dní. Kolegyńka se mi zeptala a doktorka jí řekla, že je to normální... tak uvidíme, třeba mi to kontryhelový čajík srovná aspoň na 30 dní... to by mi stačilo. Ale jinak jsem už klidnější. :wink:
23. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
já měla obalený květák a zítra budu mít zapečené těstoviny se smetanou - jezis to si to musim uvarit dobroucky :grinning:
23. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
anoli, no právě pouze 3 dny, proto radši čekám, protože se mi nakrásně mohl ten cyklus zbláznit
23. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
chersi, já vím, že "jen" 3 dny, ale u tebe je to divný, protože ty jsi měla cyklus pravidelný, nebo se pletu? Ale jo, ještě vydrž a netestuj, protože víš, jak to potom dopadá... uvidíš, třeba se ms opozdila anebo už nepřijde! :dizzy_face: :grinning:
23. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
já měla čevabčici s horčicí a ceibulů... luxusní... jako za školních let... :grinning:
23. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
pravidelný byl, to máš pravdu. No "ale" je ale. Tady taky holčiny psali, že nejdřív dobrá pravidelný, a pak po dobu půj roku se to rozházelo.Ale kdyby nepřišla - ty jo až bych se sama divila
23. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
kdyby se to povedlo, tak by to bylo druhý nebo třetí měsíc snažení? Uvidíš, ale k testování tě já rozhodně přemlouvat nebudu. :wink:
23. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
no dejme tomu že snažení pořítám od června, takže by v podstatě proběhla jedna přírodní MS po 28 dnech, a ted má přijít ta druhá
23. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
no tak to by byl, chersi, pěknej výkon - ale ani se mi to nechce věřit, že by se vám zadařilo takhle brzo... i když bych ti to samozřejmě moc přála :wink:
23. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
chersi, teď jsem zkoukla tabulku... super! sice je malá, ale dá se to přečíst. :wink:
mám to zkusit nějak zvětšit??
23. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Klidně to zkus zuzi - my jsme to zkoušeli s ladenkou, ale když to zvětším, tak mi to zase nevezme koník, že soubor je moc velký.

Ale zkus to, třeba budeš úspěšnější - napiš mi tvůj mail do IP.
23. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
No to by výkon byl, až mocinky velkej. :grinning:

Jak říkám moc tomu neveřím - někde bude asi zkrat
23. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
máš to tam... dnes to ale asi nestihnu, pohraju si s tím asi až doma...
23. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
mas to na mailu, hraj si jak bude třeba :grinning:
23. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
takže se kouknětě do mého alba, větší už to být nemůže, ale je to o trochu větší než to bylo.

chersi, poslala jsem ti to do mailu, tak když budeš chtít tak ji nahraď nebo tam nechej tu co máš.... uvidíš, která bude lepší... :wink:
23. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Nechci otravovat, ale dá se v té tabulce opravovat? :sunglasses:
23. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Když bude v exelu a pak se dá znovu do teto podoby tak proc ne.

je vetsi - zuzík je sikulka
23. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
jasně, dá...co by jsi chtěla změnit??
23. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.