• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ráno sluníčka -

jaspi, hlavně že už si v pohodě a dokror byl hodný.

ewul - dneska ráno mi teplotka drobet stoupla, a mam skoro mizivý špinění, ale to už jsem měla v úterý, proto jsem čekala že se MS rozjede. tak třeba přijde teďka.uvidíme.Ale každopádně budu ráda, že nemusím k Dr. na vyvolávačku. :wink:

Anoli - a dneska už je to dobrý? holky depky nechce doma.
Já měla včera v práci nudný den, přišla jsme domu a uvařila, manžílek mi to pochválil, jak je to výborný, že si přidá, tak jsme měla radost.
24. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Anoli - mluvíš mi z duše! Já měla včera depku jako hrom a měla jsem pocit, že se ze všech těch blbých emocí snad roztrhnu... Jak beru ty hormony, tak se mi chce kolikrát brečet a sama nevím proč.. jinak fakt nejsem brečící typ.. No ale byly ve mě pořád ty pocity zklamání z folikulometrie a včera napřed svitla naděje, že by jsme jeli k moři a já se začala hrozně těšit a na večer to padlo... Byla jsem hrozně nešťastná a probulela jsem celý večer. Přítel ze mě nechápal.. :slight_smile: Ale mě to pomáhalo nějak vyventilovat ty pocity..
24. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Anoli:já měla pokaždé MS přesně po 28 dnesch akorát tentokrát to bylo 31 dní....myslím,že to bylo všechno tím stresem-taky vypadám jak puberťák,všechno stres:frowning2:
24. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky,
chersi má pravdu - depky nechat doma, tady se budeme navzájem psychicky podporovat :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
no alespon nekdo me podporil
24. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Chersi, jestli teplota stoupla, tak se třeba mimísek zavrtává a proto to špinění.. Nebo jak se tam dějí nějaké změny.. Ještě dokud není MS je pořád šance :wink:
24. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
chersi - tak u tebe tento cyklus vypadá hodně nadějně :wink:
24. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Uvidíme, ale děkuju :wink:

Já si myslím že přijde, prsa mě už bolí mnohem méně. Já jsem opravdu spíš ráda že MS přijde sama os sebe.
24. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Jak člověk ty priority mění že? :wink: Já už taky nemám jako heslo dne:// ale ke štěstí mi momentálně budou stačit dostatečně velké folíky.. a před tím bylo, aby byla MS.. postupně no.. :wink:
24. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Jasně, už jsem vystřítlivěla z toho ted a hned :grinning:
Čas je naš přítel
24. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Mimochodem tabulka supr!
:grinning:
Písnu vám azse po nějaké době jak se mám.
:wink: Konečně trochu dýchatelný vzduch jak venku tak v kanclu
:sunglasses:
tchýně nám kazí i přípravy na svatbu i přípravy na snažení. Přišlo se jí na nevěru...po mě chce abych ji kryla....prostě děs....
:frowning2: :angry:
chersi držím pěstičky :wink:
24. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
jaspi, já taky nejsem brečící typ, spíš to v sobě dusím a pak vybuchnu... No, přiznám se, že jsem včera taky bulela, protože jsem to měla všechno v sobě a potřebovalo to ven, ale ono mi nešlo ani pořádně brečet!!! To byla hrůza! :frowning2: Jenže já se fakt snažím, abych tomu stresu nepodléhala, jenže jak se to nakupí, tak to pak nejde vydržet. Pak stačí maličkost a je to! :pensive:

chersi, copa, děkuju za povzbuzení :slight_smile: Dneska je to už trochu lepší. Přece jenom se mi ulevilo a když jsem se ráno podívala z okna a viděla jsem, že svítí sluníčko, tak to bylo ještě lepší! :dizzy_face: Musím se zase naučit radovat z maličkostí! :slight_smile:

chersi, kdy budeš testit? O víkendu? Nebo ještě počkáš?

Ewul, tak to máš ms ještě pěkně v normě. :wink: Já doufám, že mi pomůžou čajíky na srovnání... stačilo by mi třeba jen o 2, 3 dny kratší cyklus a byla bych spokojená. :wink:
24. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
bajoch ahoj, tvoje tchýně - to je teda hodně silná káva :rolling_eyes:
24. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Anoli, no vidíš i sluníčko ti pomůže k radosti a tak to má být.

Uvidíme jestli se to rozjede z toho mírného špinění - já předpokládám že jo, a když zase ustane tak to MOŽNÁ zkusím v neděli :grinning:
24. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
chersi, tak uvidíš, ještě vydrž a pokud se nerozjede tak to v neděli nebo v pondělí zkus. :wink: Bylo by to super, kdybys to tady prolomila! :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
jo jo to by se vám libilo, abych tady prskala že jo :grinning:
24. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
huuuuuuuuups já večra nevzala tabletku :slight_smile: no co už
Tomáš na to řekl tak já jdu vybírat kočárek s kotoučovýma brzdama :grinning:
u všech kolem se to povedlo HNED není tahle diskuse nějaká prokletá???? :grinning: já abych dyžtak zavčas vypadla :dizzy_face:
ne ted vážěn holky jsem rád aže vás mám aposílám všem spoustu pozitivní eńergie!!!!!!!!!! :grinning:
24. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Vsu de se to nepovedlo hned, zeptej se copa - u nich v diskuzi se to at ted zacina tehulkovatet
24. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
chersi - mě by se to teda hodně líbilo :grinning: já jsem už sice poprskaná, ale zatím se to míjí účinkem, teda poprskaná jsem vlastně teprve tento měsíc, takže kdo ví...
doufám, že nás nebudeš v pondělí moc napínat :wink:
24. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Nebudu neboj, ono z toho stejně nic nebude :angry:
24. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Anol - já to měla stejně. Myslela jsem, že mi to pomůže, ale taky mi to nešlo.. :angry: Poslední dobou si fakt někdy přijdu jak pako :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
holky břečet se co - no přeci nebu, jsme velký holky
24. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
jaspi, já si taky tak připadám :wink: :grinning:
bajoch, děkuju za tu pozitivní energii, fakt ji potřebuju!! :wink: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
chersi, vždyť my to víme, akorát to někdy prostě nejde ukočírovat... :sweat_smile:
24. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Jasně, já vás chápu, minule jsem taky bulela u filmu - ještě že nebyl Fanda doma :grinning:

Copa - občas juknu k vám do diskuze - holky tam tedka řeší mykozy a )hm jak to rict ( co delate pro otehotnení v postely) Docela zajímavé to číst
24. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
chersi - tam vedle se to těhu teď tak rozjelo :dizzy_face: jj, polštár pod zadek, pomoct prstíkama... co by jsme neudělali :grinning:
24. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Cher a co se teda dělá? Krom sexu teda :grinning:
24. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
jj rozjelo, přečetla jsem asi 6 stánek dozadu, krásně se tam rozrůstáte.

jaspi, mě spíš zarazilo to že holky po sexu, když vlastně leží a sperma zůstáva v nich, pak že mají mykózy
24. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
jaspi - polštář pod zadek, nohy nahoru... šak víme, ne :sunglasses:
24. črc 2009 v 10:10  • Odpověz
chersi, já k nim taky občas nakouknu, jestli zase nějaká těhulka nepřibyla. Zrovna dneska tam je nová, že copa? :slight_smile: Už by to chtělo i u nás... :wink:
24. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.