• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jj anoli, dneska další těhulka :dizzy_face:
já tady u nás vkládam momentálně všechny naděje na prolomení do chersi :sunglasses:
24. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
no to vám tedy děkuji za vloženou důvěřu - nebo spíš do mého manžela :grinning: Ale fakt se na mě raději neupínejte jako na prolomitelku
24. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
A jak se jmenuje to téma? Já to mám opačně - neležet s nohama nahoru, ale ležet na břiše - mám zakloněnou dělohu
24. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
chersi - já jsem na tebe upnutá :grinning: a pokud se vám nezadaří teď, tak se upnu na Zuzku, pak na anoli, jaspi... :wink:

jaspi - to je "snažíme se od ledna a pořád nic :frowning2:"
24. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
No tak to já taky ležím na břiše a pokrčené koleno - ale já tak ležim vždycky když usínám :grinning:
24. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Čauky holky, tak já psala příspěvěk a on se tu nezobrazil... :angry:

takže znovu... dnes je to tu na pos... vůbec nestíhám. Ale co je důležité, tak jsem asi blbě vypočítala dny cyklu, podívala jsem se špatný řádek... takže teď jsem 26DC a pokud bude cyklus jako minulý měsíc 28 dní, tak MS dojde v něděli, ale pokud jako obvykle 30 dní, tak v úterý... a do mě bych moc nadějí nevkládala...
24. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
copa 29DC - 12DPO
chersi 32DC
jaspina 15DC
anoli 17DC
dlouhovlasa.evzenie 26DC
eliska_v 8DC

Opraveno :grinning:
24. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
já už od začátku vkládám největší naděje do chersi, takže u mě se to zatím nezměnilo :wink: :grinning:
24. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
jj, chersi je to na tobě :wink:
24. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
ještě se mi podařilo zvětšit tu tabulku... ale je to trochu zkřiva... :unamused:
chersi pošlu na mail :wink:
24. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Zuzi, jsi šikulka :wink:
24. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
holky, špiním z toho opravdu nic nebude :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
zuzi , uznávám jsi borec :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
asi se začnu červenat... :dizzy_face: pro Vás cokoliv...

já se teď vrátila z obídku od našich a měla jsem pečené brambory s tvarohovou pomazánkou... vynikající...

chersi, to je ten stav, který asi každá z nás nemá ráda... buď ať se to rozjede a ty víš na čem jsi, nebo ať nepřijde vůbec...
24. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Zuzi, přesně jsi ten stav popsala! Nejhorší je ta nejistota, co jako bude? Rozjede se to? Nebo ne? ... a pořád dokola to běhá v hlavě... aspoň já to takhle mám. :wink:

Já teď ob den testím ovu a zatím nic. Vždycky když nesnažilkujem, tak si udělám testík a když snažilkujem, tak ho nedělám. Dneska ho tudíž asi dělat nebudu, budeme snažilkovat. :grinning:
24. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Anoli - já taky pro jistotu testila - i když na UTZ bylo vidět, že z toho OVU nebude.. Takže zas jeden zbytečně zničený test.. Já chci taky jednou dojít k tomu, abych aspoň na tu mrchu blbou čekala s nadějí :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
my včera byly s kamarádkama na pivu a začly jsem rozebírat domácí test mužské plodnosti... naznaly jsme, že bychom je klidně taky vyzkoušely, akorát jsme nedošly na to jak to vysvětlit těm drahým polovičkám co to je za super hru a jak bychom to přenesly do té krabičky... :grinning: do toho tam přišel pan mažel a poslouchá naši diskuzi a říkal, že to je v poho, on byl kdysi na vejšce dávat sperma za peníze a že zase takvová hrůza, jak jsou z toho chlapi pos... není... :sunglasses: holky z něj byly vedle... :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Zuzi - vím o klukovi, který taky chtěl dávat, ale řekli mu, že je neplodný - tak začal chodit s holkou, která po nějakém zákroku taky byla prakticky bez šance na děti - a dnes čekají dvojčata :grinning: Přirozeně a náhodou..
Zázraky se dějí.. A ten test by mě asi taky lákal - i když bych nevěděla, jak moc mu věřit..ale nás předběhla doktorka s tím spermiogramem, takže už to nemusím řešit..
24. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak doufám, že jdete alespoň dnes brzy domů... já klasicky ve tři... :grinning:

zítra a neděli jdeme na stavbu, výlet do Zubří se odkládá až na příští týden, chceme se pak zastavit do Čeladné , kde je golfový turnaj, tak ať nejezdíme pořád tam a zpět... na stavbě už máme sádroše, tak už to tam vypadá, jako v domečku... :wink:
24. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zuzi, já půjdu taky dneska ve 3. Už aby to bylo!
24. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Zuzi - takže za chvíli stěhovačka :wink:
já jdu dneska taky brzy - v 16:15 :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
tak dneska mám hotovo - fa fakturace ta mě jednou zničí :grinning:
24. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
chersi, buď ráda, že máš práci :wink:

Holky, mějte se hezky, pěkný víkend a v pondělí zase pa pa :dizzy_face:

PS: chersi, jestli budeš v neděli testit, tak přeju hodně štěstí a ať tam najdeš //!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink:
24. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
já v pondělí písnu co a jak , neboj anoli :sweat_smile:

hezký víkend
24. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
chersi - držím pěsti

holky, hezký víkend :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
držím taky pěsti chersi... to bude npínavý víkend..
pááá
24. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
papapa :pensive:
24. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Dnešní tabulka: :dizzy_face: :dizzy_face:

copa 30DC - 13DPO
chersi 33DC
jaspina 16DC
anoli 18DC
dlouhovlasa.evzenie 27DC
eliska_v 9DC
25. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
A dnešní tabulka: :wink: :dizzy_face: :slight_smile:

copa 31DC - 14DPO
chersi 34DC
jaspina 17DC
anoli 19DC
dlouhovlasa.evzenie 28DC
eliska_v 10DC
26. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Teda holky, vy jste zlatíčka! :wink:

Já se picnu, ale podle testíků (teď zkouším ob den) jsem ještě ovulaci neměla!!! :frowning2: :rolling_eyes: :pensive: Tak jestli jí mám až ke konci cyklu... já fakt nevím... :unamused: No, zkouším dál, mám jich naštěstí hodně. :wink: Musím hlavně zůstat v klidu, ale je fakt, že mě to trochu znervózňuje... :confused:

Tak zítra pa pa a chersi držím pěsti. Ať aspoň někdo má štěstí...
26. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.