• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Abychom měly přehled dámy: :dizzy_face:

copa 32DC - 15DPO
chersi 35DC
jaspina 18DC
anoli 20DC
dlouhovlasa.evzenie 29DC
eliska_v 11DC

jedu snídat pak přijdu, ale u m zatím teta nedojela.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 v 06:42  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak dneska jsem si zkusila další ovu testík a je to ještě duch... Další si zkusím až 14 DC... :dizzy_face: :dizzy_face:
Akorát jsem šíleně nastydlá...Manžel ležel celý víkend a chytla jsem to od něj.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
27. črc 2009 v 06:48  • Odpověz
Dobré ránko! I když pondělní :unamused: Jsem dnes zvědavá na Chersi! :slight_smile: Jaký jste měly víkend? Mě nakonec přítel řekl ať tu dovolenou rozhodnu jak chci, že by teda jel i tím busem do Chorvatska..tak jsem se furt nemohla rozhodnut..Pro je jasné - moře a ta nádhera kolem..ale proti to, že mu v autobusu jako dítěti nebylo dobře (jako velký nikam dál busem nejezdil, tak teď nevím jak by to snášel) pak samozřejmě peníze a hlavně - loni jsem po návratu od moře půl roku trpěla na záněty močáku, ale takové ty fakt šílené, kdy jsem čurala krev a brečela bolestí.. a to kdyby se mi mělo vrátit... hlavně teď, když beru hormony, tak k tomu antibiotika..a bylo by po snažení. Tak jsem se nakonec rozhodla, že dáme jen někde tady nebo Slovensko.. a penízky dáme do domu.. Včera jsem tam měla kluka, který mi bude navrhovat a dělat kuchyň, tak už se hrozně těším!!!! :dizzy_face:
27. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: Taky jsem moc zvědavá na chersi... :wink:
27. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Dobré ránko holčiny moje

-

já vám říkala že do mě nemáte vkládat velké naděje. V sobotu teta přijela. Ale chodí
mi sama, což je dobrý.

Tudíž jsem dneska 3DC
27. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Holky ty ovulační testy fungují, přemýšlela jsem o nich?
27. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Mám dotaz na vás, které máte myčku.. Jak je to tam s vodou? Musí do ní být přívod teplé vody přímo, nebo jen studené a ona si ji ohřeje sama? Dík :wink:
27. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
chersi, to je mi líto... ale alespoň víš, že teta jezdí sama.. :wink:

jaspi, je to připojené jen na studenou vodu a uvnitř myčky - na spodku jsou spirály, které jsou buď viditelné a nebo jsou schované... přes techniku, mi to fakt jde... :wink: :grinning:
27. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
copa 32DC - 15DPO
chersi 3DC
jaspina 18DC
anoli 20DC
dlouhovlasa.evzenie 29DC
eliska_v 11DC

jen jsem to opravila, snad nevadí
27. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Zuzi dík, tos mi udělala radost - mi totiž v kuchyni nemáme teplou přes trubky, ale jen takový ten bojlerek na nádobí, takže by jsem to tak museli vysekat a to se mi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
podle mě nemuseli, ale někdy záleží na tom, jaký máš tlak vody... mi ho máme slabý a někdy nám to blbne.
A hlavně podkud si budeš kupovat tablety do myčky, tak pak si kupuj i sůl!!! mě a tetě tak odešla myčka, sůl která je obsažená v tabletách není dostačujíécí proto, aby se ti nezaneslo čerpadlo v myčce...
27. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
chersi, tak tomě mrzí, ale co, aspoň víš, že ti tělo funguje dobře a můžete se snažit dál. :wink: Stejně by to byl zázrak, kdyby se zadařilo už teď, viď? :slight_smile: Jinak ohledně těch testů, já teda nevím, zatím ti nemůžu potvrdit, jestli fungujou nebo ne, protože já jsem měla pokaždý jen negativní test... asi mám ovulaci až ke konci cyklu nebo nevím... teď budu zkoušet furt. Abych se pomalu začala modlit, aby teta přijela... :unamused: Ach jo... doufám, že sice třeba zase dýl, ale že přijede... :pensive:

Zuzi, tys jednou psala, že tvoje ségra má ovulaci taky dýl, ne? Tak snad je to normální... :confounded: Nechci se kvůli tomu stresovat, ale stejně jsem z toho trošku nervózní...

jaspi, tak ohledně myčky ti neporadím, páč ji zatím doma nemáme. Jako je v plánu, ale zatím na ní nedošlo. :wink: A vím, že tam máme nějaký přívod vody, ale ve zdi. Tak asi každý to má jinak...
27. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Anoli on ten přívod je ze zdi - ale potřebovala jsem vědět, jestli stačí studená :wink:
27. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
anoli, já jsem ráda první přírodní MS přišla po 28 dnech, tato druhá po 33 dnech. To je ok si myslím.

manžílek si už taky myslel, že je to zakouslý- apak malinko zklamaný.

V sobotu šel na pivo a já ne, to bylo hned není ti dobře, já přijdu brzo (návrat v 1 ráno:slight_smile:
27. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Já jsem byla včera u kamarádky, která bude v 6tém měsíci, tak mi ukazovala všechny ty pidivěcičky - no nádhera :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
No my jsme pozvání zase ke kindervajíčku (porod plánovaný na polovinu září) Denise tak budem povídat.

včera jsem si koupila už svůj 2 časopis Betinka - jsou tam celkem zajímavé články
27. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
kindervajíčko - :grinning: :grinning: :grinning:

jaspi, tak jsem to špatně pochopila. :grinning: Já myslím, že stačí. :wink:
27. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
jaspi - to bude asi to samí jako u pračky, tak jde taky jen a studená a pak se to ohřeje.

My tedy myčku máme ale jak to tam funguje to nevím.
27. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak teď je kdo na řadě? Jo, takže copa... a potom Zuzka :wink:
27. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
přesně tak :sweat_smile:
27. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím se trochu později, ale za to hlásím // :dizzy_face: :dizzy_face:
testila jsme už v sobotu ráno, to byla čárka slabá, dneska ráno byla už silnější, skoro jako kontrolní :dizzy_face: manžel to zatím neví, jelikož měla MS přijít dneska, tak jsem nechtěla zbytečně plašit, ale teplota se zatím drží nahoře a MS nikde... :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
copa- strašně mooooooooc ti gratuluji, skvělá zpráva, z tebe bude mamina. jo super :grinning:
27. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Copa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Gratulace největší! Snad tu tabulku tady konečně nastartuješ! Mám radost!!! :dizzy_face:
27. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
zuzi prosím změníš údaje v tabulce?
27. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
copa - // 25.7.
chersi 3DC
jaspina 18DC
anoli 20DC
dlouhovlasa.evzenie 29DC
eliska_v 11DC
27. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
copa, taky ti moc moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to super zpráva! Konečně máme první těhulku!!!!!!!! :dizzy_face: :grinning: :wink: Tý jo, nemůžu tomu uvěřit!!! :dizzy_face: Jak jsi psala o tom špinění, tak se asi mimi zahnízďovalo, viď? :grinning:

Holky, dneska jsem si koupila čaj z maliníku, tak snad mi pomůže. :wink:
27. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
holky děkuju, sama se tomu zatím trochu bojím uvěřit...
a teď se tu určitě spustí lavina, já jako služebně (snažilkově téměř a věkově rozhodně :grinning: ) nejstarší jsem s tím začala, až to bude od dr oficiálně potvrzené, tak vám pošlu mega těšhuprsk a to by bylo, aby jste mě všechny brzy nenásledovaly :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
anoli - já to nechápu s tím špiněním, proto se taky zatím bojím tomu uvěřit, doufám, že všechno bude OK :pensive:
vždyť já špinila už od ovulky, to se ještě nic nemohlo zahnízďovat :fearful:
27. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
to bude super pavli, a pořádnej prsk. A měla jsi příznaky, jak se cítíš?
27. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
copa: velká gratulace... :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.