• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copa, zasloužíš si to! :wink: Vždyť jste se snažili už půl roku, že jo? Moc bych to přála i dark - pořád jí tam, chuděru, někdo předhání... Snad máš pravdu a konečně se to rozjede i tady u nás! :grinning: Kdy jdeš k Dr.?
27. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Copa - já myslím že se právě zavrtávalo. Vždyť od ovulky logicky jo? Při ovulce vzniklo a pak se zavrtávalo ne? :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
příznaky nemám žádné, teda včera večer jsem měla citlivější prsa, ale to jen při mytí; špinění přestalo někdy čtvrtek/pátek, cítím se úplně super :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
je tak to ti závidím, já mám MS a prca cítím pořád už 14 dní :cry:
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
chersi, tak to já vůbec prsa necítím, jen když jsem vysadila HA, tak to bylo nepříjemný - asi hormonální změny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Já jsem je cítila jen při Clostilu, ale nic hrozného - když jsem brala HA, tak to bylo před MS horší - ale vždycky jen pravé.. :confused:
27. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
no já když jsem měla Ha tak jsme ¨mě nikdy nic nebolelo, MS potichu přišla atak i odešla :grinning:
27. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Copi, moooooooc gratuluju, je to ta nejlepší zpráva dnešního a možná i toho měsíce... :grinning: :dizzy_face: :grinning: Určitě ti to dojde až později, ale věřím, že ten pocit je nazapomenutelnej, obzvlášť, když si na něj tak dlouho čekala... :wink:

chersi, tabulku opravím po obědě, teď nějak nestíhám... :frowning2: jedna začne a doufám, že budu opravovat každou z Vás co nejdříve... :sunglasses:
27. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Copa: gratuluu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak dobré ráno,přeji hezký začátek týdne :slight_smile:

V sobotu jsme měli řešit pár věcí ohledně svatby ať s tím pohnem a skončilo to u kočárků a plen :grinning: Normálně asi bude i nějaká oprava domu aby se tady bydlelo líp,fakt jsem koukala :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
já neumí normálně psát :sweat_smile: i slovo gratuluju nezvládnu :grinning: se omlouvám
27. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Anoli, máš pravdu, eva měla ovulaci v týdnu před MS, ale ona nebere prášky už 4 roky, akže ona už je odbordelená od HA. Mě to trvalo půl roku, taky jsem do té doby neviděla nic....

Jinak, já furt chodím na záchod a čekám a nic, je to divný já normálně tak tři dny před MS začínám špinit... :unamused: mám jen bílý výtok... fakt nevím... :unamused:

copi, laskabvě už začni plivat... :grinning: :dizzy_face: :grinning:
27. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
zuzi, tak to máš stejná jako já, taky jsme měla výtok a MS přišla ted v sbotu a v pýtek navečer špinění.

A taky si myslím že už bys měla prskat a nešetří nás :grinning:
27. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
Zuzi, tak nevím, budu zkoušet testíky a uvidím, jestli teda ovu vůbec je... :unamused: Ale já myslím, že jí poznám a že jsem jí ty 2 měsíce předtím měla... ale testy jsem nedělala, takže to třeba taky nebylo ono... uvidíme teď no...
27. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Holky existuje nějaký velký balení testů? :sweat_smile: Já vždy koupím tak 3-4 a brzo to mám pryč,jenže se tak často nedostanu do lékárny :unamused:
27. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Zuzi ale bílý výtok je i v těhu.. :wink:
27. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
jaspi, já ho měla taky, MS jsme měla dostat v pondělí a od uterka jsme měla vátok asi 3 dny a v sobotu teta dorazila
27. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
jaspi, moc v to nevěřím.... :unamused: to by byla sakra náhoda, hned první měsíc!

treisi něco jsem ti našla:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=4860104&tab=3
ale anoli si kupovala od paní na modrým koníkovi, nevím jestli byly stejné nebo jiné a nevím cenu...
27. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
treisy, já tedka premášlím, že si je nechám poslat pres internet, ale normálně mamatesty - sice zaplatís poštovné, ale zase nemusís nikam behat. a já se treba sni nikam nedostanu, vzhledem k mé pracovní dobe
27. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Tyhle jsou drahé - já měla z koníka za 15,.
27. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
děkuju holky za radu,já se do lékárny nedostanu,protože o prázdninách do města jezdí na otočku a nebo vůbec a tady v obchodě si ho fakt kupovat nebudu :sweat_smile: nechci být téma k drbům :angry:
27. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
treisi, to chápu, já bydlím ve městě, ale traky skoro vše kupuju přes net...
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
teda ale u školy máme lékárnu a tam je lékárník co mi vždy podrobně vysvětluje jak se co má dělat,minule furt mlel a mlel tak jsem mu řekla,že chci u toho testu názornou ukázku a jak rychle jsem měla nákup vyřízenej :grinning:
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
treisi, já jsem si ovu testy kupovala za 15 Kč jako jaspi. :wink:
27. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
holky mě se chce brečet :cry: nechci to tady rozebírat,zase tady někdo sonduje :angry:
27. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
Copa gratuluju mooooooooc!!!!!!! A moc ti to přeju! Jen tak dál holky!
27. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
treisi, to je mi líto, nějde to tu nějak zamknout?? to by asi mohl jen to co to tu založil, ne??? Mám pocit, že tu furt někdo slídí, aby pak mohl vykládat, že tu chodí, ta a ta... :angry:

chersi, tabulka je oravená, tak koukněte... já si tam taky změnila kraj... :unamused:
27. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
jsi sikulka zuzi.

Jak to myslis sonduje, k cemu by jim to bylo, já se obcas taky juknu do jinych diskuzi
27. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
no, je něco jiného, když si čteš, jak ostatní těhotní a přeješ jim to, popř. si z nich odčerpáš rozumy a druhá věc je, že některé to berou jako hobby, aby poznaly nějakou ze stejného města a pak to všem povykládaly... znám taky jednu takovou... :angry:
27. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
aha, no tak u mě to snad zatím nikdo nevypozoroval
27. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
u tresi vyzvýdají a si víc... :angry:
27. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.