• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Přesně, Zuzi, vždyť i já mám podobnou zkušenost se svou skoro spolužačkou ze střední, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Nechápu tyhle lidi!!!
27. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ahojky,
jsem tady nová. Miminko plánujeme na příští rok :wink:
27. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
vítej.... :slight_smile:

anoli, budeš teď testit každý den, nebo jen ob den... jsem zvědavá jak ti to vyjde..
27. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahoj smudlinko, vítáme tě mezi námi! :wink:

Zuzi, já nevím, asi budu zkoušet ob den, protože jeden den snažilkujem, druhej den testím... akorát teď jsem 2 dny za sebou testila, protože jsme odpočívali - už toho bylo moc! :grinning:
27. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holky já tomu nerozumím, dnes už zase jen špiním a prsa mě bolí možná víc než předtím - katastrofa.

jinak u nás vítám smudlinku a doufám, že se ti u nás bude líbit :wink:
27. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
chersi, tvoje tělo se asi vyrovnává s tím vším bez HA... nebo teda jinak nevím...
27. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
ty jo tak at se stím vyrovnává pořádně jako minulý měsíc, sakra :grinning:
27. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Děkuji za přivítání :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
copak jste měli dnes dobrého kočky
27. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
já bohužel taky znám tyhle špehy, co mají natolik nudný život nebo jsou tak zamindrákovaní, že se potřebujou takhle na někom léčit :angry: :angry:

smudlinka - vítám tě tu mezi námi a držím pěsti :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já dnes měla kuře na sladko a rýži...zítra budu dělat kuřecí salátek s těstovinou :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
kuře na sladko, to zní zajímavě :slight_smile:
já měla gulášek s kolínkama :wink:
27. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
no ono je to myslím kuře na červeno ale tomu domu říkával táta aby to dětska dlabkali a už to tak zůstalo :sweat_smile: :grinning: a je to fakt dobroučký
27. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Já jsem měla karbanátek s bramborem a okurkovej salát. Docela to ušlo. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Vítej smudlinka!!!
Já jsem baštila těstoviny v curry omáčce.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám za sebou báječnej víkend, taneční soutěž a pak rodinná oslava (pro zasvěcené: o tchýniné nevěře se už ví takže nemusím zatloukat UFUF)
ale teď vůbec nestíhám, kolegyně má dovču celej týden takže to bude krušné :frowning2:
27. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
bajoch - u nás je to taky krušné, místo obvyklých 6 jsme tu tento týden jen 4 a navíc má dovoelnou i naše asistentka, což je pro nás nejkušnější :rolling_eyes:
27. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
jinak ještě k těhuprsku - zatím to není potvrzené od dr na 100% a co když třeba něco není v pořádku... :pensive: tak abych vás hned takhle v začátku nanakazila nějakým vadným bacilem :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
copa nebooj však ono to bude o.k. :wink:
27. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
anoli, taky jsem toho jednu dobu měla plný zuby... :grinning: úplněš tě chápu...

copi, myslet pozitivně!!!!!! :grinning:
27. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Holky já jsem teď tak naštvaná!! Ale ono to snad brzy přejde!!
Jinak dneska se těším na snažílkování!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Eli, proč jsi naštvaná? Taky budeme dneska snažilkovat. :wink: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
anoli: To sem radši psát nebudu ... Ale je to na dvě věci!!
Tak se hezky snažílkujte!! :dizzy_face: :dizzy_face: My budeme taky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
to jsou nejaké erupce na slunci, ja dneska sprdla obchodaka a dnes na to asi ve trech telefonatech manzela.

predstavte si ze on jezdi na motorce a nema na to papiry a to zjistil az tedka po 3 mesicich, a taky mi vcera oznamil, že se dneska hlasi do autoskoly a bude si delat papiry na silnejsi motorku.

tak jsm rekla ze mu na to nedam penize, ze cpu porad jen jemu a tak yjsme mu rekla ze si na to nasetri jedine tim, ze nebude chodtit do hospody. Tak pry jo.

po tom co jsme se uklidnnila - tak jsme to ¨vymyslela následovně - dám mu to z našetřených penez co mám vokem pro strýcka příhodu a on mi to az našetří z fekálu (obcas jezdí s jeho bráchou a priividela si) tak mi to dá zpátky - alespon si té motorky a tech papíru bude vážit.

Omlouvám se za chyby
27. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
chersi: Ty se taky nenudíš... :angry:
Dneska je fakt divnej den!! :rolling_eyes:
27. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
chersi, díky bohu, že to neznám... můj pan manžel má náladu na pěst, tak jednou do roka a to se klidím abych ho neviděla.... a peníze bych mu na motorku nedala, natožtak ze svého... :grinning: které stejně nemám... na vánoční dárek začínám ulívat až od září... :grinning:
27. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
no obcas se opravdu nenusím , a to jsem se zarekla ze v práci nebudu chodit na cigo a jakpak by se mi tk pred 2 hodinami sikly :astonished:
27. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak holky já přidávám kapku do toho hnusnýho dne :frowning2: Mamča musí na operaci s rukama a doktor zjitil,že má už minimálně 20let prasklou ploténku a obratel :pensive: Když si stěžovala na bolesti tak byla jen ta co se jí nechce makat. Podle všeho to má od toho když jí ex.šlápl na záda(týral ji)
27. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
my máme taky společné peníze, ale on neumí ušetřit, já šetším, na mimíse a kdyby se auto rozbylo a na dovču - ulívím sama sobe, pan manžel chce morotku má jí, chce helmu má jí, chtěl neco do kamionu koupilo se mu to. Už toho mám dost a já si nekoupím ani hloupé boty.

už toho mám dost, jestě mi není dobře, bolí mě prsa a zastupuji 14 dní kolegini - normalně na prášky
27. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Zuzi, mám stejnej názor - peníze na motorku bych mu nedala! :grinning:
smudli, tak to je hrozný! :frowning2: Chudák mamča... :pensive:
chersi, máš pravdu asi dneska budou ňáký erupce...
27. črc 2009 v 15:07  • Odpověz
holky, já vám sem musím vnést trošku té pozitivní nálady :wink:

chersi - na tu motorku mám stejný názor jako Zuzka, kdybych já měla nějaké peníze bokem, určitě bych je nedala manželovi na motorku, ale já jsem asi zaujatíá, protože nemám ráda motořkáře - všem zdejším motorkářkám se omlouvám, ale je to bohužel z vlastní špatné zkušenosti, která blízkého člověka stála život :cry:
27. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.