• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Já už taky, dobré ráno :slight_smile:
15. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahoj Anoli,asi jsme tu samy :slight_smile:
15. kvě 2009 v 07:34  • Odpověz
Asi jo... ale však on se brzo určitě někdo přidá. :wink: Já jsem dnes jen do jedný, páč jedu do školy. Jsem ráda - aspoň zas ňáká změna. :grinning:
15. kvě 2009 v 07:38  • Odpověz
A co děláš za školu?
15. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz
VŠ v Pardubicích, obor Ekonomika a provoz podniku... ale jsem teprve v prváku, teď mě čeká 2. zkouškové období. :sunglasses: Jsem na sebe zvědavá, protože v zimě, když je venku hnusně, se člověk ještě jakžtakž k učení dokope, ale teď, když je už hezky a můžu být venku??? No, uvidíme, jak to dopadne. :grinning:

V kolik dnes končíš ty?
15. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
ty jo,máš můj obdiv,já už bych se nedonutila jít studovat,asi nejsem ten správný studijní typ:slight_smile:...dneska končím zase ve dvě,ale bohužel v pondělí budu v práci od 6-20 :confounded: ,pak padnu za vlast.
včera jsme se s manžou dívali na netu na kočárky a máme vybráno:slight_smile:
15. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
No víš, jak bych ti to řekla, já jsem si vždycky přála studovat, ale 2x mi to nevyšlo, protože jsem si vybrala špatně. Až když jsem pochopila, že s Obchodní akademií se musím přihlásit spíš na ekonomiku a tam kde je matika (kterou v lásce moc nemám už od základky) tak jsem se dostala. Vůbec jsem to nečekala a bylo to velký překvapení. Dostala jsem se vlastně na tu školu tehdy, když jsem pochopila, že jsou důležitější věci a když jsem se smířila s tím, že nikdy už studovat nebudu... je to trochu paradox, co? :grinning: A tak to zkouším, snažím se, když jsem dostala tu šanci, ale nijak to nehrotím - buď to vyjde, nebo ne. Snažím se to brát sportovně. :wink:

Nó, tak to budeš mít v pondělí dlouhou směnu. :grinning: Tak se na to psychicky i fyzicky přes víkend připrav. :wink:

Jééé, vy jste už vybírali kočárky? :dizzy_face: To je hezký!!!! My teda ještě tak daleko nejsme, ale určitě to taky přijde. :wink: A copak jste vybrali? - ať se můžu inspirovat. :wink:
15. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz
Já jsem hned po střední začala studovat filozofickou fakultu...vydržela jsem 1 semestr,všechny zkoušky udělané,zápočty taky...a pak za děkankou,že končím-důvod-nebavilo mě to...možná někdy něco dálkově zkusím.
Když koukneš na roanshop,kočárek implast,barva 222,tak ten by se mi moc líbil:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
Ale ten kočárek to je taky celkem daleká budoucnost:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno,
tak představu o kočárku ještě ani nemám, to budu řešit až s pupkem. Včera jsem byla u dr. a napsala mi žádanku na krev, tak musím počkat na MS, aby mi mohli udělat vyšetření na steroidní hormony. Doufám, že zase nebudu čekat dva a půl měsíce :unamused:
Anoli, já se vždycky chodila učit ven, když bylo krásně. A děláš to dálkově nebo jsi na denním?
15. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Eirin ahoooj:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že už zase jedete :wink:
my budeme kočárek vybárat taky, až to bude aktuální; kdybych teď přišla za manžou s tím, aby jsme spolu vybírali kočárek ,tak by si asi klepal na čelo :sunglasses: ale je dobré mít představu, taky tu občas prohlížím albíčka a koukám po věcičkách pro mimčo a inspiruju se :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Ahoj ewul :slight_smile: A budeš mít po tom dlouhém pondělku v úterý volno?
15. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
Eirin:kéž by,v úterý normálně v 6 zase u počítače a pracuju:frowning2:
Copa:já jsem nechtěla vybírat,ale byli jsme u ségry a švagra a přišla na to řeč a manža akčně začal hledat...:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak už se mi Vám dopodařilo přečíst. Jinak kočarek jsem si vybirala ja ale chtela jsem ho videt v realu coz se mi taky poradilo a je vybrano, manzelem schvaleno. Dnes cekam v praci prusvih tak drzte palce.
15. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj chersi,jaký průšvih?
15. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz
Ewul, tak to je bléé (jako ta práce, ne kočárek :slight_smile:).
Chersi, průšvih? Snad to nebude tak hrozné.. ono kolikrát to samotné čekání je mnohem horší než pak ten samotný problém. Každopádně držím palce.
15. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Vcera jsem musela jit o hodinu drive (dojet pro manzu do prace) a zrovna po me neco potrebovala hlavni ucetni . a prej jakto ze tu nejsem. Ale ja ji to kdyztak vysvetlim. To zase mela jeden z horsich dnu.
15. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
chersi - taky držím pěsti :wink: určitě to dobře dopadne, musím myslet pozitivně
ewulin - to tak to byla dokonce manželova iniciativa ten kočárek :slight_smile: já už to vidím u nás, my máme hodně odlišný vkus, takže to bude asi boj :wink:
15. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz
včera jsem koukala na netu na postylky, protoze budeme muset koupit 2, tak k nám nějakou lepsí, a k mojí mamině stačí bazarová. i ty ceny jsou, bavili jsme se s manžou, že tu z toho bazaru bude stacit prelakovat a bude.
15. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz
eirin, já dělám dálkový, na denní bych nešla - přece jenom penízky jsou potřeba :wink: Nejhorší je, že já se učím nahlas a to se mi venku, kde mě může kdokoli slyšet moc nechce... :unamused:

chersi, tak to taky držím pěsti, ať vše proběhne hladce a nemáš moc velký průšvih :wink:
15. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
anoli - já se taky vždycky musela učit nahlas :slight_smile: a mělo to velkou nevýhodu, naši vždycky poznali, resp. slyšeli, jestli se fakt učím nebo ne, já se vždycky rodičům vymlouvala, když mě chtěli nějak zaúkolovat, že se musím učit, ale když pak nic neslyšeli, bylo jim to jasný :sunglasses:
15. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Hodně věcí na bazaru se dá pořídit levně a v dobré kvalitě...kámoška tak koupila cestovní postýlku,odsávačku,lehátko a je nad míru spokojená:slight_smile:
chersi-drzim pesti:slight_smile:
copa-manža je snad víc natěšený než já,já to beru tak žensky,že se nemusí podařit hned...on si nějaký zádrhel absolutně nepřipouští:slight_smile:
15. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
ewulin, tak koukam že ti chlapi jsou všude stejny, ten muj rika ze vi co dela a ze na to hupne a bude :grinning:
15. kvě 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Dnes mi tu pravděpodobně zase bude prudit šéf, tak můžu jen chvilkama.
Eirin ta krev na rozbor mě taky čeká - jsem hrozně zvědavá! Akorát že já teprv za měsíc půjdu na vyvolávačku a až pak mi ty testy může udělat. Ale už se fakt i těším - jak nemám gyndaře v lásce, že se něco bude dít..
15. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Tak já si to zase při učení všechno musela psát :slight_smile:
Jaspi, tohle jsem ani neřešila s gyndařkou, ale na endokrinologii. Gynda mě čeká příští týden.
15. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
ewul, tak to je přesný! :grinning: Můj manžel se snad těší na mimi víc než já! :grinning:

jaspi, tak to jsme na tom s tím šéfem stejně. :wink: Taky musím dávat pozor.

Holky, a už máte vybraná jména? :slight_smile: To bylo asi první, co jsme měli - no teda jsou to spíš všechno jen takový návrhy, nic jistýho, ale je to hezký je vybírat... :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 09:03  • Odpověz
Já zatím jen pro kluka, pro holku vymyslel manžel ale mě se to jméno moc nelíbí. uvidíme. pro kluka mám, %Stěpán, Ondřej a Vojtěch, ale vojta vitězí.Manžel vybral pro holku Lucie
15. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz
Eirin já jsem právě volala ke gyndařce od kámošky, protože mi ji doporučila, že je super a s tou mojí jsem byla nespokojená a hlavně se to ve mě nějak naskládalo - ten její přístup a už ani nemusela dělat nic špatně, ale necítila jsem se v její přítomnosti dobře.. No a tak jsem se ptala té nové, jestli by mě taky léčila až po 6ti měsících a ona, že ne, že to chce hned udělat ten HP a pak podle výsledků léčba.
Jinak přítel si taky asi myslel, že na poprvé se to hned musí podařit :slight_smile: Ještě se chtěl se mnou vsadit o šampáňo, že to mimi prostě udělá hned a hotovo :grinning:
15. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
ewulin - tak takový představy měl manžel taky, myslel si "hup na krávu, už je tele" :grinning: teď se potýká s tvrdou realitou
anoli - my už máme jména taky dávno vybraná :sunglasses:
15. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.