• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Ahojky kočky moje. Přeji Vám krásné ranko..
Jinak my jsme si včera večer pořídili s manželem v metropoli nové kolečkové brusle a rozhodli jsme se, že spolu budeme jezdit na kolečkovejch :dizzy_face: :dizzy_face: a že se ještě vrátím k tenisu jako dřív.. A že manžel bude hrát se mnou!! Já se tak těím... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
Dobré ráno všem!
Copa co říkal manžel? Já si tuhle chvíli pořád představuju co bude až mu to řeknu..... :wink:
Elisko kolečkáče schvaluju, taky jezdíme :grinning: tchýně sice říká že je to pro puberťáky ale prdlajs tomu rozumí jezděj tady (v Brně)lidičkové všeho věku, je tady úžasná stezka :wink: já bruslím už 7 let

jinak jdu dneska na kontrolu k psychiatrovi takl jsem zvědavá co mi řekně na plánované mimi to bude asi nejhorší zbavit se antidepresiv, tak mi držte pěsti prosím:frowning2:
no a příští měsíc mě čeká gynda a pak hurá na snažení :grinning:
28. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
Krásné ráno holky - dnes mám volat na gyndu co dál, ale nikdo to tam zatím nebere - snad si nenatáhli dovču.
Bajoch - s tím vysazováním držím palce. Já vysazovala jen antiepileptika (měla jsem je na velké bolesti hlavy - migrény) a můžu ti říct, že jsem se pěkně dlouho nemohla odhodlat s tím začít. Vysazovalo se to postupně snižováním dávky a jakmile jsem do toho rýpla, tak to bylo hnusné - bolesti atd. Ale řekla bych, že pro mě bylo nejhorší to období vysazování - to jsem si kolikrát myslela, že to vzdám.. ale po úplném vysazení se to nějak ustálilo a dá se to. Tak držím palce, ať ti to jde dobře :wink:
28. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Zuzi, koukám, že zatím teta nepřijela, co? Vypadá to nadějně... že by další těhule? :grinning:

My jsme včera snažilkovali... dnes zas bude pauza a budu testit ovu... dneska zkusím 2 hodiny před nepít, ale je to pro mě docela těžký. :unamused:
28. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko všem,

tak holky a jsem bez auta :angry: Je KO

No a kdo je tedka na řadě s testením co ty an to Zuzi?
28. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
díky jaspi :wink:
ještě k těm motorkám jsem ráda že mého skoro muže to nechytlo za to bratr s tím otarvuje :angry:
manžel toužil po závdních autech to bych taky šílela strachy ale nakonec má závodní auto - model a závodí si takto nebezpečně takže splněný sen na půl a já se nemusím bát :grinning:ale je to drahý koníček no a to mouje tancování vlastně taky takže jsme na tom stejně :grinning:
28. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Jinak včera jsem se dozvěděla, že má drahá švagrová nás opět řeší po celé vesnici. Můj manžel prý chce miminko, ale já prý za žádnou cennu, že ví, že jsem pořád jen v práci a chamtám po penězích.KR...VA
28. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
chersi, to je tedy síla! :rolling_eyes: Asi závidí... :wink:
28. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
No dy´t říkám že je Kůh.

nevim kde na to přišla, protože fanda se mi zapřísah, že se o tom s bráchou nebavil, že je o prcka snažíme, tak nevim kam na to chodí, ale až se naštvu , tak to bude lítat a ať kočenka nepořítá s tím, že jí někdy prcka půjčim, ona nám taky neteř nechtěla půjčovat
28. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
bajoch: Tak držím pěstičky... :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky tady je dneska počasí na dvě věci..pořád jenom prší!! :unamused:
28. črc 2009 v 08:18  • Odpověz
Čauky holčiny,

tak za prvé, už jsem předělala tabulku, ke shlédnuté v albu. :slight_smile:

za druhé, MS stále nedorazila, ani náznak špinění a teplota dnes stoupla z 36,8 na 36,9 což je fakt divný, takže zítra vyzkouším testík. :wink:
Včera se pan manžel ptal jak to vypadá, tak jsem zatím mlžila... když by to nááááááááááhodou vyšlo, tak máme 16.8. první výročí svatby, tak bych to chtěla vydržet a říct mu to až na výročí... ale stajně tomu nevěřím...
28. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
zuzi no to by byl vážně krásný dárek k výročí, držím palečky
28. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
evzenie: Tak držím palečky, aby byly zítra // :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo, tabulka je supéééér... :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
no kéž by se zadařilo, ale v prvním měsíci, kdy se opravdu sexovalo, to by byl fakt mazec....

A k té tabulce, ty dvě poslední kočenky jsem vymazala, protože sem nechodliy a nahradila jsem je holkama... :wink:
28. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Tak jsem se konečně dovolala doktorce a další měsíc mám brát zase jen 3-5DC ale místo 1 tablety 2. Stejně mi to přijde málo.,.všichni berou 3-7DC... vzala bych si to tak, ale mám jen 7 tablet, tak si říkám, že si vezmu aspoň tu 1 6tý den.. Co myslíte?
28. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
já bych je brala jak ti říká Dr., neměnila bych to dle svého
28. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
já si myslím, že by se nic hrozného nestalo, ale v tvém případě, si myslím, že doktorka tě zase nechce tolik zatěžovat léky, když možná ví jaké jsi měla problémy s léky... nevím...
28. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky, mohla bych k vam??
28. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Vítej... jasně :wink:
28. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
jaspi, já bych taky radši poslechla Dr. :wink:
Zuzi, taky ti budu zítra držet pěsti, aby to vyšlo... no byl by to teda mazec (jako že na poprvé)!!!! :grinning: :wink:
28. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
vítej u nás.

Zuzi moc bych vám to přála :zipper_mouth:
28. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Když já mám právě strach, že to zas bude málo a nic se neudělá.. a to se může brát jen 3 měsíce a pak 3 měsíce pauza - aby se netvořily cysty..Tak mám strach že 3 měsíce uběhnou aniž by to pomohlo, protože budu mít pořád malou dávku.. :frowning2:
28. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
anoli, no to by teda byl..... to by byl fičák.... :grinning: ale beru to s nadhledem...
28. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
já už jsem ale taky byla natěšená zuzu, nic si z toho nedělej
28. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
řeknu Vám příběh, trochu na depku, ale s dobrým koncem. Známá se vdávala v 98 roce, od té doby se snažila otěhotnět a nic, ze začátku se snažili jen sami, pak o tom řekla doktorovi, tak se snažil najít příčinu a nic, pak bylï na 4 IVF a taky nic... když měla jít na další umělé oplodnění, tak přišla s tím, že je asi těhotná... chlapeček se narodil loni v květnu. Za další tři měsíce se jí udělalo špatně a ona zjistila, že je těhotná po druhé a druhý chlapeček se narodil letos v květnu... má brutální dvojkočár a vypadala dost strhaně, ale taky spokojeně, po deseti letech takovýho štěstí...
28. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
no tak to je opravdu šteští v neštěstí
28. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
ahoj holky,
Zuzi - koukám, že u tebe je to hooodně nadějné, já bych nevydržela netestit :slight_smile:

manžel se usmíval jak sluníčko, hned začal plánovat, mluvit na bříško... :dizzy_face: :dizzy_face:
ráno jsem volala v dr., ale do 14.8. má dovolenou, tak to asi budu muset vydržet do té mé objednané prohlídky na 21.7. v 08:30 :sunglasses:
28. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
to už bylo copi, néééé??? :wink:

neboj nevydržím, zítra budu testit, jaký jsi tam měla ty čárky, co vím, tak tam měly holky jen takový ty co nešly moc vidět a nebo jen lehce zbarvené a až po týdnu, byly opravdu luxusní.... :unamused:
28. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Přesně, já už se taky nesnažím tlačit na pilu a nechávám to osudu, snažím se zabavit jinak... teď jsem se třeba zase začala učit to příšerný makro, protože třetí pokus mě čeká 2.9. Říkám si, že nemá cenu se nějak vzrušovat, že stejně až se to bude mět stát, tak se to stane a já to nijak neovlivním... už to taky beru s nadhledem. :slight_smile:

Zuzi, tak to je teda příběh s velkým p! To je teda síla, jak se někdo natrápí kvůli mimi... asi hodně moc dělá psychika, že?
28. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Zuzi nj, já jsem samozřejmě objednaná na 21.8. :grinning:
v sobotu (13DPO) byla ta čárka slabá, ale byla normálně vidět, žádný stíneček... včera už byla o dost silnější :wink:
28. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.