• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi já mívám běžně 90/50 a rekord je 80/40, tedka mi říkal doktor že těhotenství a nízkej tlak bude masakr hlavně 1 trimestr :frowning2: že mám otěhotnět co nejdrřív a ne na podzim abych nechytla virozu a nešel tlak ještě víc dolů :frowning2: ale že většinou má zkušenosti že těhotenství a následný porod tlak uplně napraví :wink: ale je to samozřejmě individualní. Určitě mě prej bude chtít vidět častějc než teď a hlavně listovky bud brat 4 tablety teď beru 2 :slight_smile: a další miliony vitamínu:slight_smile:
jinak co se týká tančení já tančím orient a flirt. už jsme o tom něco zjišťovala, některé prvky se nesmí dělat ale celkově je sport doporučen při těh. teda nepadcí sport třeba do Alp bych asi nejlela lyžovat :grinning:

tady bylo krásně lae zatahuje se :angry: náš pejsek má narozenin ytak chceme jít na velkou prochajdu a piknik ach joooooourčitě bude pršet :frowning2:
28. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Bajoch a to chodíš k nějakému doktorovi přes tlak? Já ne. Krom toho, že jsem někdy malátná a nebo se mi točí hlava mi to nijak moc nevadí..
28. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
bajoch, tady už pršíííííí a já jsem ospalá snad ještě víc! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
u nás zatím ne, a doufám že nebude pršet tak kolem 7 vecer- to pojede manža na motorce domu a v noci jeden v 1 ráno pro rodice na letiste
28. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Copak jste měli dobrého? Já měla rajskou a byla výborná!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
chersi, tak už budete mít zase rodiče doma, ju? Se určitě moc těšíš, viď? :grinning:
28. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
já měla smažák... výborný.... :slight_smile:

mě stále pobolívá hlava. ale to je z toho divnýho počasí...
28. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
No, doufejme, že bude zítra zase líp. :wink:
28. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
no doufám, že líp jak dnes... :unamused:

do kdy dnes pracujete??? já tu budu do čtyř, ovšem zítra až do šesti... :angry:
28. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
no to se tedy netěšim - dneškem mi končí 12 denní dovolená :grinning:

já měla vietnamské závitky s kaší - vlastnoručně dělané
28. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
jaspi jojo chodím ocitla jsem se tam po jednom kolapsu v práci a už tam takhle chodím furt, odběry, kontrola, odběry, měření, odběry, kontrola, měření atd.... :frowning2:
28. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi, já tu jsem do 4 taky :wink:
chersi, ty jsi gurmán! :grinning: :wink:
28. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
chersi, já tě fakt obdivuju, při představě, že mám přijít domů a vařit, se mi děloá špatně, já to nechápu, jak to zvládáš. U mě je vrchol všeho tak zeleninový salát....
A co to tvoje kouření? Kdy máš v plánu přestat? My přestali před týdnem.... je to mazec, a to jsme nebyli silní kuřáci, já vykouřila tak dvě cigára za den.... ale kdysž přijdu z práce vyřízená domů, tak mi to fakt chybí, se uklidnit....
28. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
chersi - já doma dělala občas jarní závitky, nevím, jeslti je to to samé, ale je to šílená piplačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tě taky obdivuju, ale dát si to s kaší, to by mě nikdy nenapadlo, tak to bude asi něco jiného :sunglasses:

holky a plánujete po porodu zase s kouřením začít?
těhotná sestřenka (na začátku 4měsíce) se nemůže dočkat až porodí a konečně si zapálí :rolling_eyes:

a v práci jsem dneska do 5 :unamused: doufám, že pak nebude slejvák, těším se na delší procházku se psíkem :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
já nejsem gurmám, u nás většinou vaří tchýně, ale tohle mě naučil manzel mojí mamky kamaradky(jezis snad to pisu dobre)

a moc nám to chutná. Ráda zkousím nové veci a vzdycky si rikám, mezis já to vyhodim, a prave proto si vychutnávám tuhle jejich letní dovolenou, kdyz nejsou doma.

A s koučením. no v práci už nekouřím, akorát, když mám nervičky, a doma to omezuji, když není doma Fanda, tak to jde, ale jak ho vidim a ma u sebe cigaretu, tak to nejak nejde.

Ale prestat kourit je v plánu - mám radost uz jen z toho ze nekourím 8 hodin v práci
28. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
To je dobře, že přestáváte kouřit. Však na tom není nic pěkného. :wink: :grinning: :sweat_smile: A kór, když chcete mimi. Musí to být těžké, tak držím pěsti, ať to dokážete. :wink: Můj manžel přestával dlouho, ale nakonec se mu to podařilo. :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
mě to nevadí, když jsem doma a nebo v práci, ale když si jdemem někam sednot tak to je mazec, ale já to zvládnu... musím! A neplánuju začít... doufám, že to vydržím...
28. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
já to zkoučím po částech, no když se přiznám dřív pro mě nebyl problém krybička a více za den.

A to se zase musím pochválit, stáhla jsem to za nějakých cca 4-5 denně.
28. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
chersi, tak to jsi dobrá :wink:
28. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
no ale moje kolegině, nepřestala ale koupila si ty nejnejlehčí a dělala to tak celé těhotenství, a ted kojí a stejne jí nejde aby se toho vzdala
28. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
No to je ale příšerný!!! :angry: :rolling_eyes: Chudák to dítě... :unamused:
28. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
je to debilní zvyk, já kouřila nejvíc po střední... ale lhala bych, kdybych si teď nechtěla zapálit... stačila by jedna a pak zase na týden pokoj... to je to pokušení, tak jak říkala Jaspi s těmi léky, je to to samé...
28. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Holky, ani jsem vám nepsala, že jsem jela minulý týden z práce autem domů a viděla jsem na poli čápa? Stál blízko silnice a v jednu chvíli jsme se na sebe dívali... :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
já se kouření snažila jedné kamarádce rozmluvit - kouření při těhu i po těhu, a řekla mi, že u nich v rodině nikdo nikdy nekouřil a přitom ona kouří i její sourozenci kouří a u jejího manžela v rodině kouří rodiče i široké daleké přibuzenstvo a přitom její manžel ani sourozenci nekouří - tzn. podle její teorie dítě kuřačky nekouří, takže vlastně pro to dítě dělá to nejlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Já si zase myslím, že to není dobrý a že by si každej človíček měl později sám určit, zda bude kouřit nebo ne. To je fakt humus, když máma v těhotenství hulí dál... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
to jsem moc nepochopila.

jinak holky do pondelka si budu vozit pozadí v octavii komb.slubní vůz
28. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
anoli - to je dobré znamení ten čáp :wink:
manžel říkal, že tuhle nad náma taky lítali a poslední dobou jsme je často vídávali u nás na poli :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
to jám jsem žádného nevidela :rolling_eyes:
28. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
copa, snad máš pravdu :wink: :grinning: Myslím, že to bylo v pátek... jo asi jo...
28. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
já čápa neviděla tak deset let.... :unamused:
28. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.