• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, já taky, ale v pátek jsem se s ním prostě potkala, tak snad mi přinese štěstí!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:
Já jsem vám to úplně zapomněla napsat, protože jsem měla v pátek opět menší depku... ze které jsem se ale doma dostala. :wink: No a na čápa jsem tudíž hned zapomněla...
28. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
zuzi, chersi - tak vy třeba uvidíte vrány :wink:

chersi - služební vůz,jo? jako na stálo? se máš :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
ale já bych chtěla hlapečka :cry:

jen do pondělka, naše auto je KO - tak než mi ho opraví
28. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Taky jsem jezdila chvíli služební Fabií, když jsem se neměla jak dostávat dom. Teď jezdím někdy s kolegou a někdy tou mojí malou hrkačkou. Manžel jezdí taky naší Octavií Combi. :wink: Já jen někdy, ale přesedlat z mýho malýho Altíka do Octavie byl velkej skok. :grinning: Horší je to pak zase sednout zpátky do Suzuki. :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Holky já s kouřením sekla ze dne na den a šlo to.. ale je fakt, že jsem nemohla chodit do hospody nebo na nějaké akce.. Dnes už můžu a třeba si maximálně od někoho potáhnu, ale abych si sama zapálila cigáro už fakt ne..
chersi, neboj, ono to dopadne i bez čápa! :wink: :grinning:
gratuluji jaspi - chce to opravdu pevbnou vůli :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
já chci holku, kluci jsou takoví zpomalení a myslím, že ženská by měla mít dceru. Manželovi je to jedno... hlavně něco... :grinning:
Jak jsem vám říkala, že můj bývalý přítel budou mít v listopadu dítě, tak on chtěl strašně chlapečka, o ničem jiném nemluvil... klasika, budu ho učit na motorce, v autě a budem kupovat malý bagříky a ejhle, budou mít holku... já měla takovou škodolibou radost... :wink: ale řekla jsem mu, že si za to může sám, měl se víc snažit nebo si měl nastudoavt teorii plození chlapečků... :grinning:
28. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
švara si tayk věřil, to byl kluk ještě týden před porodem a jmenuje se eliška :grinning:
28. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
tak manžel včera prohlásil, že to bude určitě kluk, a holky až jako 2.
a předtím pořád tvrdil, že jestli bude 1. holka, že už druhý nebude riskovat, prý co kdyby to byla zase holka :sweat_smile:
28. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky, asi se začíná blýskat na lepší časy... teda aspoň doufám. Manža mě volal, že dnes podepsal pracovní poměr na dobu neurčitou. Měl smlouvu na dobu určitou a to do konce září. Je zatím asi jedinej, komu to takhle udělali, ostatní vyházeli. Vím, že i teď ho samozřejmě můžou kdykoli vyhodit, ale když, tak by měl aspoň odstupný. :wink: Tak aspoň trošku ňáká jistota v týhle divný době. :wink:

Já první dítě neřeším. Ať je to kluk nebo holka, to je jedno, hlavně ať je to zdravý! :dizzy_face:
28. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla napsat, že mě začíná bolet břicho a na záchodě hlen je taky trošku a táhlej, tak dnes budu určitě testit ovu. Kéž by tam byla čárka, abych věděla, že ji vůbec mám!!!
28. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Myslím ovulku. :grinning:
28. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
anoli :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
určitě si pod tím nikdo nepředstavil nic jiného :grinning:
28. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
Holky, mějte se, já mizím dom. Pa zítra :wink:
28. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
papa pěkný zbytek dne všem

a zuzi zítra se těším na výsledky
28. črc 2009 v 16:04  • Odpověz
Tak jsem dnes testila ovulku a ačkoliv mě pobolívá podbřišek a já si myslela, že je to tu, tak nic... na testu nejsou 2 čárky. :frowning2: Možná budou zítra... uvidíme, musím to zkoušet... :rolling_eyes:

Zuzi, držím ti palečky na zítřek. :wink:

Dobrou :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky holčiny.... Tak jsem si dneska dělala ovu testík, protože jsem měla pocit, že je tu ovulka a čárka tam druhá sice je, ale ještě slabá a to mám už i výtok...Tak to moc nechápu!! :confounded:
:confounded: Ještě k tomu jsem dneska padla, takže úplně úžasný!! Bolí mě v krku a ten kašel, no prostě super! manžel se z toho dostala já tu ležím v roláku a teplákách, protože mi je zima!!! :sweat_smile: :unamused:
29. črc 2009 v 06:51  • Odpověz
Dobré ráno děvčata :wink:

Eli tak se z toho brzy dostaň! :wink:

Určitě jste všechy zvědavé jak jsem dopadla na pscyhiatrii včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže až budu těhule musím mu to říct, snížíme to na týden na půlku a pak uplně vysadíme. Prej by se nemuselo nic stát ani s tím , ale doporučuje se nechta léky jen ve vyjimečných případech a mimi je utlumené, ospalé a pomalu se vyvýjí :frowning2:
Takže já mám 2 radosti v jednom. Za prvé nebudu ubližovat mimi a všechno bude OK a za druhé nejsem vyjímečnej čili beznadějnej případ, kterej nevydrží bez léků. :slight_smile:
A víte co je nejvtipnější, že můj psychiatr je bývalej gynekolog, porodník :grinning: :grinning:

No a co se týká kouření tak já jsem přestala už dávno, vstáhla jsem tak krabku za den někdy i víc, teď si občas ještě zapálím ale jen když chlastám s nějakým kuřákem:grinning: moje svědkyně kouřila i v těhotenstvíé sice malinko a ultra lehké ale kouřila, prý je to pro ten plod lepší než abstinenční příznaky zvlášť u těžkých kuřáků. Ale já bych to teda neriskovala :wink: no a znám i další co cleé těhotenství prochlastaly a prokouřily a mají zdravé potomky a nadruhou starnu holka ketrá komplet změnila životosprávu a jídelníček kvuli mimi pak měla rizikovej průběh až po porod.TAk si pak vyberte :grinning: Každopádně já nebudu ani kouřit ani pít až těsně před porodem tu "vyvolávací" skleničku vína si dám :grinning:
29. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Eli, jsme na tom podobně, viď? Mě bolí podbřišek, já myslela, že je to tu a zatím nic, tak asi musím ještě počkat, i když jsem už 22 DC... Ach jo... :unamused: Tak se hlavně brzo uzdrav, ať můžete snažilkovat. Ale já jsem někde četla, že když je člověk nastydlej, tak je větší možnost otěhotnění, protože to tělo se tak nebrání, tak nevím, co je na tom pravdy. :wink:

bajoch, tak buď ráda, že doktor rozumí i gyndě a aspoň ti může poradit, co a jak. :wink: Co se týče toho pití a kouření v těhotenství, tak se k tomu radši nebudu vyjadřovat, protože na to mám jiný názor... :sunglasses:

Zuzi, ráno jsem na tebe myslela, doufám, že nás nebudeš dlouho napínat!!!! :wink:
29. črc 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:
Já jsem měla stejně jako vy - myslela jsem, že je OVU - bolesti břicha a výtok, který přesně vypadal jak ten, co se při ní popisuje... no a na testu pak vždy buď nic a nebo úplně slaboučká čárka, která ale nezesílila.. :frowning2: Tento měsíc tomu moc nevěřím - zdá se mi to dávkování jak mi ho upravila furt málo - ale tak poslechnu ji a když to nebude fungovat, tak příští měsíc budu protestovat, že to chci brát 5 dnů a ne 3..
29. črc 2009 v 07:52  • Odpověz
ZUZI, MOC MOC GRATULUJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
Krásné ránko holčiny,
tak jste napnuté, já už ráno vstávala v pět.... :wink:

A výsledek?

Asi to vypadá, že je ze mě těhule!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Čárka je sice slabá, ale je tam... nafotila jsem test tak se na něj můžete kouknout v albu... jen doufám, že ta čárka bude sílit. :slight_smile:
29. črc 2009 v 07:55  • Odpověz
anoli, moc děkuji!!!!!!!!!!!!!!! ty jsi rychlejší než já.... :grinning:
29. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
No já jsem si zapnula MK a vidím vaše album, tak mi to bylo hned jasný! :grinning: Moc gratuluju a držím pěsti, ať čárečka sílí!!!!! Co jsem říkala? No, že budeš druhá těhule!!!!!!!!!!!!!!! To je super a mohlo by to pokračovat dál!!! :wink: :dizzy_face: :grinning:
29. črc 2009 v 07:58  • Odpověz
jaspi, vydrž a když uvidíš, že ti to fakt nepomáhá tak se ozvi. :wink:
29. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Takže dnešní tabulka je tu:

copa - // 25.7.
chersi 5DC
jaspina 20DC
anoli 22DC
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. :slight_smile:
eliska_v 13DC
smudlinka10 ????
29. črc 2009 v 08:00  • Odpověz
jaspi, ten plodný hlen je tak dva dny před ovulací, protože dokáže v sobě udražet spermie déle. Normálně umírají po 48 hodinách, s plodným hlenem vydrží i 72 hodin... a až objevíte dvě čárky na ovu testu, tak k ovulaci dojde za 12 - 24 hodin... my sexovali každý den... :wink:
29. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Zuzi velká gratulace!!!!!!!!!!!! Užívej si to štěstí a ať je vše v pohodě!
Co manžel už to ví?

Jen tak dál holky!!!!! :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.