• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Mě už od včerejška bolí podbřišek, tak jsem zvědavá, co to bude... snad ovu. Byla bych klidnější, kdybych věděla, že ovu mám...
Zuzi, každej den, jo? :astonished: Tak to bych padla za vlast!!! :grinning: My sexujeme ob den a bohatě mi to stačí!!! :grinning: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
my sexovali první týden po MS ob den, tak když jsem věděla, že v tom dalším týdnu bude ovulace, takže kromě jednoho dne jsme sexovali každý den a pak jen jednou... anoli, taky jsem myslela, že to nezvládnu, ale pak už na tom byl hůř pan manžel, ale já mu vysvětlila, že ať se pak nediví, když to neklapne... tak sexoval jak ďábel... :grinning: :sunglasses:

Chersi, díky..... :wink: Pan manžel to ještě neví, asi mu to řeknu až na to výročí... sice se mě pořád ptá, ale asi budu muset dělat divadýlko, že teta dorazila... :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Zuzi gratuluju moc,moc moc! To je nádhera... budeš maminka :dizzy_face: Už aby jste koupili pomalu pidi golfové hole :grinning:
S tou ovulkou to je jak píšeš - jenže u mě pak prostě nenastane - nikdy se // na ovu testu neukáží - leda úplně sotva vidítelná - a to je negativní.. Nevím.
29. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Omlouvám se bajoch... já viděla stejně barevnou jako má charsi fotku a už myslela, že jsi chersi... asi dnes budu nepoužitelná.... :unamused: :dizzy_face:
ahoj holky :slight_smile:

Zuzi - obrovská gratulace, to je suuuuupeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: co reakce manžela?
taky jsem se divila jak to, že anoli je rychlejší než ty :sweat_smile:

holky teď to tu pojede, jak po másle :wink:
jinak my sexovali ob den a taky se zadařilo :wink: dneska jsem ještě dělala kontrolní testík a čárka stejně silná jako kontrolní :dizzy_face:
Jaspi, já ovulku měla po půl roce.... :confounded: s tebou alespoň doktorka něco dělá, já to nechala přírodě, ať se popere...
29. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
zuzi - a kdy budete mít výročí ?
29. črc 2009 v 08:16  • Odpověz
16.8. tak nevím.... asi to nevydržím.... ale mohla bych.... :wink:
29. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
evzenie: Ty jo...Mooooooooooooooooooooooc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
díky moc... :dizzy_face:

my se pak s Copou domluvíme a budeme plivat dvojnásobně.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
evzenie: To teda budete plivat!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už by jste mohly... :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já chci taky být těhulinka... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
V pohodě zuzi chápu. Jak psala Copa těhu dmence dorazila nějak brzo :grinning:
TAK ŠUP ŠUP PLIVEJTE!!!
Ale mě to bude paltné až za měsíc :wink: tak si něco schovejte i pro mě :wink:
29. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Zuzi - tak jestli to vydržíš, tak super :wink: já bych to určitě nezvládla
manžel včera konečně zprovoznit digitální TV, takže se mohl dívat na nějaký fotbal na ČT4 a celej blaženej to pak přišel říct mojemu bříšku, prej se kluci konečně můžou koukat na fotbal :grinning: :dizzy_face:

bajoch - neboj, za měsíc už budu po prohlídce u dr, takže určitě budu plivat :sunglasses:
29. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Eli, to jsme dvě! :grinning: :wink:
29. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Kdepak je chersi??? :confused:
29. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Zuzi mě ta původní doktorka taky chtěla nechat půl roku, ale já šla k jiné a ta se snaží to řešit. Chtěla jsem kvůli tomu, že mě nikdy MS nechodila bez nějakých léků, takže by se to samo nesrovnalo. Jinak bych si taky počkala..ale já bych takto byla 6 měsíců bez MS a přišlo mi to jen jako ztráta času..
29. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
asi se vyváží prcku v tom služebním fáru...... :grinning: :grinning: :grinning:

Copi, kdy jdeš k té doktorce? Já nevím kdy se objednává a ségry se ptát nechci... chci, aby byli všichni v nevědomosti a já jim pak ukážu fotku z ultrazvuku.
29. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
anoli: Tak uvidíme, kdy ta ovulka bude..Já mám pocit, ž eu mě už je, ale nevím jestli to neni jenom pocit...Dneska prostě bude snaženíčko, včera nebylo :angry: ale dneska bude :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Tak to jo, Jaspi, to chápu, já měla MS po 28 dnech a poslední dva měsíce po 30 a vždy přesně ve stejný čas... a hlavně, co si myslím já, tak jsem nechtěla být těhotná a ani na to nemyslela... možná kdybych to chtěla řešit, tak naklušu k doktorovi hned...tak jako ty... :wink:
29. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Zuzi, tak to budou překvapení! :dizzy_face:
No, třeba chersi zapomněla jet do práce... jízdou se tak unesla, že jela na výlet! :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
Zuzi - já jdu až 21.8., protože to jsem byla původně objednaná kvůli tomu špinění :sunglasses: včera jsem dr zkoušela volat, ale má až do 14.8. dovolenou, má teda nějaké zastupující dr, ale já to asi nechám na tu mojí, teď musím jen doufat, že miminko je tam, kde má být...
Zuzi - zavolej svému dr a uvidíš, co ti řekne :wink:
29. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Eli, u nás dneska taky bude snaženíčko. :wink: Chtěla jsem se tě zeptat, ty testíš ovulku ráno? Já testím večer a 2 hodiny před tím nepiju - takhle mi to doporučovala Zuzka...
Já se v tom taky nevyznám... od včerejška mě bolí podbřišek a já myslela, že je ovu a ono nic... :unamused: Tak nevím, co se zas v těle děje... :rolling_eyes:
29. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
Zuzi, když půjdeš moc brzo, tak nemusí nic vidět a kdybys to vydržela až tak do 7tt, tak by už mohlo být i srdíčko.. Ale já bych to nevydržela - znám se :grinning:
29. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
To já bych radši ještě počkala, jestli čárečka zesílí... zdá se mi ještě moc slabá. :wink: Ještě bych zkrátka počkala...
29. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
anoli: Právě jsem trupka, dneska jsem to udělala ráno...Takže znovu udělám podvečer, tak okolo té 18 hod... :dizzy_face:
29. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Eli :grinning: a já už jsem si myslela, že to dělám blbě! :grinning:
29. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
no já jsem objednaná na 9.9., tak nevím... to bych asi nevydržela jim to neříct... příští týden má doktor dovolenou, ale taky si říkám, že tam nebude nic vidět, když bych šla za 14 dní...

anoli, na mě to funguje tak, že opravdu nesmím dvě až tři hodiny pít, moč musí být fakt žlutá, jako ráno, jinak to nebude ukazovat pozitivní výsledek. A já to zkoušela i jeden měsíc ráno a asi týden, a nic tam nebylo a to ovu určitě byla!!!!
29. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
anoli: nene, to já jsem to udělal špatně...no, prostě blbec jsem.. :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
anoli, to já počkám, ale i tak za 14 dní se mi to zdá stejně brzo.... :unamused:
29. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
Zuzi, myslíš? To už by tam mohl něco vidět, ne? :wink:
29. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.