• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, tak to je u mě problém - po všech těch zánětech močáku loni občas trpím na bolesti a pálení v moč. trubici nebo kde..no a jakmile málo piju a jdu na WC až za dýl, tak mě to pálí.. takže jsem jak průtokový ohřívač :grinning:
29. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
jaspi, nic si z toho nedělej i pro mě je to umění vydržet takovou dobu nepít! Navíc, když jsem se teď zase začala učit a všechno si říkám nahlas. Za chvíli mám v puse vyschlo... no tak jsem to včera vyřešila tak, že jsem si chodila aspoň vyplachovat pusu studenou vodou. :wink: :grinning:
29. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
já bych toho 21.8. měla být přesně 8tt :slight_smile:
koupila jsem si Calibrum Babyplan, ale zatím ještě mám pár tabletek kyseliny listové, tak až je dojím, začnu s Babyplanem
29. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
pro mě to taky bylo těžké nepít, ale pak už jsem tak hodinu v práci nepila a než jsem se dostala domů, z nákupu a ze stavby, byly hned dvě hodiny pryč... ale většinou jsem vydržela ještě hodinu... bylo to ale drsný...

Anoli, no vidět byl asi něco bylo.... ale asi by nebylo vidět srdíčko... vyřeším to příští týden...

ale víš jak jsem to poznala, že je něco jinak? Jeli jsme v neděli na golf a já měla kalhoty, který jsou normálně volné a já jsem myslela, že v nich umřu... normálně schizofreně mi byly těsné přes břicho, jak kdyby se mi najednou jaksi nafouklo, takže jsem pak celou cestu v autě tam i zpět seděla s rozepnutýma kalhotama... protože bych tu cestu asi nedala...
29. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Kdepak se nám ta chersi jenom toulá? :confused:
29. črc 2009 v 09:22  • Odpověz
copi a počítá se to od prvního dne MS, nebo od kdy? Jsem machr přes ovulaci, ale těhu jsem fakt zatím neřešila, tak nás pouč, holky to taky budou brzo potřebovat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
ahojky , zuzíku mooooc obrovská gratulace :grinning:

jinak děvčata nevyvážím se ve služebním vozítku,
vstávala jsem o půlnoci a lela pro tchánoic na letiste a meli spozdný let o 2 hodiny, takze jsem domu dorazila v 5 ráno, měli samozrejme kecavou dali mi darecky a ja si sla lehnout na půj hodky, pak s autem do servisu, pesky domu a pak teprva do práce.

anoli, tak ted uz to musíme rozštípnout my.

jinak nestalo se vám nekomu že vám bolel aprsa opravdu v kuse před i behem MS? jestli na to nejsou nejaké bylynky?
29. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Zuzi - já se v tom počítání nevyznám, hodila jsem to na netu do kalkulačky a napsalo mi to, že bych dneska měla být 4tt + 5d a od toho jsem si spočítala, kolik budu 21.8.
http://www.tehotenskakalkulacka.cz/
zadává se tam datum poslední menstruace, myslím, že doktoři to počítají stejně
29. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
chersi, díky :dizzy_face: to zvládnete holky.... :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
chersi, tak to jsi měla teda krušnou noc, co? Vlastně i ráno... :wink: Já nevím, ale když to vidím, tak mě to bude trvat ještě půl roku než otěhotním! Vždyť ani nevím, jestli mám ovulaci!!! Ach jo... :confounded: Já myslím, že ty budeš třetí, chersi. :wink: A na bolest prsou ti nic neporadím, nemám zkušenost. :unamused:
29. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
no my už by jsme s tímk měli něco dělat.

Jinak když benudu dlouho psát tak spím, a dospávám................ne dělám si legraci do pelíšku hupsnu až večer, to vydržíme, manžílek je na tom obdobně.Ale kafe to jistí
29. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
chersi - náročná noc, co? na bolest v prsou taky žádný lék neznám, nikdy mě to naštěstí netrápilo

holky, nevěšte hlavu, vždyť nám to taky trvalo 7 měsíců než se zadařilo :wink:
29. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
díky, už mám v oblíbených... :dizzy_face:

tak já jsem 4tt + 3dny, ale podle mých výpočtů, jsem ovulaci měla až 17. července a ne 11. července, takže bych měla být spíš 3tt + 5 d
29. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
chersi, mě začali prsa bolet až teď týden před plánovanou MS, a taky to neznám... proto mi to bylo divný... :fearful:
29. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
podle mě byla ovulka taky tak 3-4 dny později, než píšou oni, ale doktory prý datum ovulace moc nezajímá a orientují se hlavně podle MS :confused: na to, co mi spočítá dr, si budu muset ještě 3 týdny počkat
29. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Mám za to, že se to počítá od 1DC - aby tam byl zahrnut i ten vývoj vajíčka před oplodněním - protože to už je taky ta první fáze. Takže v podstaně, když nedostaneš MS,tak už jsi nějaký 4tt+něco..
29. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
copa, já jsem v pohodě :wink:, i když bych si to samozřejmě přála, nechci se k tomu už upínat a radši se věnuju teď už zase pomalu učení. :slight_smile: Říkám si, že až se to stane, tak se to stane... já to stejně nijak neuspěchám, akorát se budu zbytečně nervovat. Ne ne, nechci to lámat přes koleno :grinning: Teď bych byla ale aspoň ráda za to, že tělíčko funguje tak, jak má a kdyby ovulka byla. To by mi pro začátek stačilo. :dizzy_face:
29. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
no tak těhulky snažilky, tak když už jsme tady, tak vy zase nepovídáte :frowning2:
29. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
chersi, jak se měli tchánovci na dovolené?
29. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
holky těhulky, jen doufám, že nám hned neutečete do jiné diskuze o uroven těhulkovitější?
29. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
chersi, neboj, já nikam neuteču :slight_smile: počkám na vás :wink:
29. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
anoli, já z těch dvou čárek měla v lednu radost taky.... hlavně, že jsem se konečně v pořádku! To bude v pohodě, uvidíš... chce to asi chvíli čas...

mě to pořád nedochází... :sweat_smile: a ještě dlouho asi nebude...

já se těším, až tu novinu oznámíte vy.... :dizzy_face:
29. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
já taky neuteču, to už bych fakt nezvládala dvě diskuse a hlavně, tady jsem mooooc spokojená!!!!!!!!!
29. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
uh to se mi ulevilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Mně taky, protože za chvíli bysme tady s chersi zbyli sami, viď? :wink: :grinning:

Já vím, Zuzi, po 3 měsících od vysazení člověk asi nemůže chtíti zázraky, no... na tu novinu si asi ještě nějakej čas počkáš... :grinning:
29. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
neuklízej pod postelí a ono to vyjde.... :grinning:

Ale teď mi došlo, že ta kartářka mi říkala, že budu v červnu těhotná, ale vzhledem k tomu, že jsme nesexovali, tak se jí to nesplnilo, ale tenhle měsíc joooo... a říkala, že budu mít holku a pak kluka.. :dizzy_face:

Teď volal pan manžel a ptal se jak "to" vidím, tak jsem mu řekla, že nijak.... ale dnes se to určitě nedozví, jede na golf a přijede tak v deset, to už bdu spát...
29. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
No právě zůstanem tu sami a co potom???????
29. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
budeme tu stále s vámi.... :wink:

jdete na obídek? Já mám zeleninový kabenátek...
29. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
já už mám hlad, zatím ho zaháním okurkou, k obědu je dnes lečo, ale ještě tu musím něco pofackovat v práci a pak teprve vyrazím
29. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Já jdu místo oběda nafotit na prodejnu jednu kuchyň, abych mohla poslat stolařovi jak to chci..
Anol a Cher - já tu budu pěkně dlouho stát frontu nebojte! :wink:
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.