• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
ale my Vás s Copou budeme psychicky podporovat, viď Copi?? :dizzy_face:

mě dělali návrh kuchyně u Sýkory, fakt se jim povedla, ale za kuchyň 400.000,--Kč, fakt nedáme... to je mazec, co? Sice to byl masiv, ale stejně...
29. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Zuzi - to je teda pálka za tu kuchyň :fearful:
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Zuzi, tak 400 tis. bych za kuchyň teda taky nedala, i kdyby byla ze zlata!!! :grinning: No a podpora bude určitě ještě potřeba. :wink:

jaspi, co ty víš? Třeba nás ještě všechny předběhneš! :wink:
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
no jo jaspi, třeba nás předběhneš

za kuchyň 400 000 se zbláznili ne :confused: :confused:

já jsem dnes bez oběda, jsem si já husa sebou nic nevzala
29. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Tak to je dobrá pálka! To k tomu bylo auto jako bonus ne? :grinning: To já bych nerada nějak moc překračovala 100tis.
29. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
Kde jste všechny? Na obědě?
29. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Já už jsem po obědě. Náš šéf přivezl nový kávovar, tak nám ho tu předváděl. Jako je dobrej, až na to, že nevím, komu budu to kafe vařit, když k nám už skoro nikdo nechodí... :sweat_smile: No, to je asi jedno, na tom nezáleží... jako fakt tohle moje hlava nebere! :rolling_eyes:
29. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Anoli - tak ho budeš vařit sobě - to je lepší ne?
29. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Taky už jsem zpět z obídku, musela jsem si koupit colu, páč jsem nějaká unavená, tak třeba mě to probere...
My tu kuchyň máme nakonec od stolaře, co nám dělá všechen nábytek, a jen kuchyň bude stát 90.000,-- a spotřebiče dalších... :fearful: ale v podstatě nejdražší bude vestavěný kávovar, který jsem si vyremcala a který normálně statojí 60.000,-- ale my ho máme za polovinu, ale máme super ceny na spotřebiče, máme je tak o polovinu levnější než kdybychom to kupovali přes net... :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
tak už jsem tu také
29. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Zuzi taky jsem dostala nabídku na spotřebiče Whirlpool se slevou 40%, tak jsem fakt ráda! Já nepotřebuju kávovar, ale stojím si za granitovým dřezem a baterií! :slight_smile:
29. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
my je máme od siemense a kávovar jssem chtěla, protože nám z toho uvařili kafe známí, a bylo to super! Já jsem měla vybraný normální dřez, ale před týdnem jsem si to rozmyslela a vybírán granitový... :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Zuzi ten granit je paráda! Nesnáším jak nerezový vyleštím a hned je zas samá kapka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já chci ten modrý..
29. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
holky, kam chodíte na ty super ceny spotřebičů :fearful: kávovar my taky nepotřebujeme, na kafe moc nejsme, ale já zase sním o parní troubě :sunglasses:
29. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky tak jsem koukala po netu na to moje bolení - a představte sí že jsem o tom nic moc nenašla.

jinak Ms asi odchází, začínám špinit, ale zato pořádně :confounded:
29. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Copa - musíš mít dobré známé.. :wink:
29. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
chersi, my jsme teda hypochondři, viď? Tebe bolí prsa, mě zase podbřišek... :grinning:
29. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Podbřišek i mě..asi po utroši a pak zas bude po Clostilu - bych už se spíš divila kdyby nebolel.. :wink:
29. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
jaspi, já kafe nepiju, takže sobě taky ne, tak asi jenom jemu. :grinning: Granitový dřez jsem taky chtěla, ale bohužel náš rohový by vyšel asi na 10 tis. takže mi ho manžel zavrhnul. :rolling_eyes: Tak třeba časem ho vyměním. :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
no tohle už za chypochondrovství nepovazuju, kdyby to bylo obcasně tak jo, ale mě se stáčí pohnout, protáhnou se a můžu se počůrat.

Jinak k tomu kafi - já si ho doma normálně nedám, ale v práci než začnu něco dělat - musím mít před sebou rozpustnou kávu s mlékem - jinak nefunguju
29. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
jaspi - nj, to my žádné takové známé přes elektroniku nemáme, tak to alepsoň koupíme za internetové ceny
29. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
já si musím dát kafe ráno, ale teď už asi nebudu moct, asi viďte? :unamused:

No a k těm cenám, my si necháváme dělat nábytek, schody, dvěře, kuchyň a jídelní stůl za docela mazecký peníze, takže stolař řekl, že spotřebiče nám dá za míň jak za polovic... takže trouba, která normálně stojí 25.000,-- tak mi ji máme za dvanáct a tak... ale kdybysme neměli takové ceny, tak bych si koupila v elektru nějaký set za 20.000 a nazdar... já chtěl jen ten kávovat, děla normální kávu, epresso, latté, latté machiato, čaj a picolo... no boží.. :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
chersi, já jsem to myslela samozřejmě ze srandy :sweat_smile:

Já kafe prostě nemůžu. Voní mě to, ale to je všechno... :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Zuzi, boží asi ten kávovar je, ale já bych za něj teda 30 tis. nedala. Přijde mi to jako velkej luxus. Ale každý musí samozřejmě podle svých možností. :wink: My na to prostě nemáme a i kdybysme těch 30 tis. měli, tak to nedám za kávovar, ale za dovolenou. :grinning:
29. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Já piju kafe až poslední dobou. Dřív jsem měla tak 1x do roka a teď jsem si zvykla, že si ho dám ráno jak přijdu do práce..
zuzi- když to nebudeš přehánět, tak si myslím že v pohodě.
Copa - tohle jsou fakt dobří kamarádi - proto mi to nabídli a tak jsem jim vděčná - ne jen za to. Pomáhají jak můžou.. jsou to takové moje zlatíčka!
Anoli - ony jsou všecky tak drahé - já chci dřez s tou okapovou vaničkou a odkl. plochou - takže cena je taky hnusná. A navíc ta baterie se sprškou - ale nerezovou k tomu nechci. A zas jinak si myslím, že zbytečnosti tam dávat nechci, ale tohle je fakt můj sen, tak s tím přítel taky souhlasí. Teda ještě vlastně pidibarpult - doufám, že se mu podaří ho nějak do toho návrhu nacpat! :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
já jsem zase takový pragmatik, radši dám peníze do něčeho, co mě uspokojí na deset let, než za dovolenou na týden... ale my to taky zvažovali, jestli jo nebo, tak jsme šli k těm známým a bylo rozhodnuto.

jo, a jinak se začínám pozorovat a zjišťuju, že mě bolí břicho, ale ne bolest, spíš takový divný tlak a ty prsa, no to je mazec, chersi mě chápe... :wink:

Copi, dívala jsem se na diskuzi dubňátka 2010 a jedna už byla ultrazvuku a řekl jí, že plod má 2mm a za 14 na kontrolu a to by mělo být vidět srdíčko... no to je nějakej fofr, se mě zdá.... :astonished: :astonished: :astonished:
29. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Zuzi - já jak hledala tu těhukalkulačku, tak jsem našla ještě jednu a tam když zadáš datum ovulace, tak ti to napíše, kdy něco dr uvidí na UTZ a kdy začne srdíčko, u nás by mělo bít už 1.srpna :dizzy_face: :dizzy_face:
http://merenibt.xf.cz/form.html#a

mě nebolí nic, jen občas pravé tříslo :unamused:
29. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
anoli, já jsem to vzala ve srandě - neboj nejsem urážlivá :dizzy_face:

mě se to prostě jen nezdá - už to trvá moc dlouho.

jo jinak asi právě překonávám spánkovou krizi, jen abych pak neusnula na dánici za volantem, až pojedu pro manžela
29. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Mě to tu dnes abnormálně nebaví (tím myslím v práci) a už chci domůůůů
29. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
mě to tu nebaví už měsíc jaspi, to je dobrý :grinning: taky se nudim
29. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.