• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jaspi, já to mám takhle každý den a už 4 měsíce... :frowning2: Proto chci tak moc otěhotnět, víš? Je to na hlavu tady... :cry:

Zuzi, jasný, já to beru, vždyť každej máme jiný priority. My rádi cestujeme, tak jsme ochotni se uskromnit v lecčems, jen abysme mohli tu na výlet, tu na dovolenou, tu na poznávačku atd. Milujeme cestování - to je /zatím/ náš smysl života... milujeme, když pak můžeme vzpomínat na to, co jsme kde viděli, zažili... příroda je nádherná... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Cher - to je horší než když je moc práce že? Já to mám tak, že týden mrtvo a druhý se tady z toho můžu zbláznit jak se to nakupí - prostě nárazovky vždy v půlce měsíce a na konci. Ještě že za 14 dní mám dovču! Teda doufám - že ji dostane i přítel..
29. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Anoli když si takový cestovatel - co doporučíš na Slovensku? Ale někde blíž sem.. Protože daleko se s tím naším střepem už radši vydávat nebudem. Dívala jsem se tak někde kolem Trenčína, Piešťan.. Poradíš?
29. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz
Omlouvám se všem těhulím, ale dneska jsem měla fákt skvělej oběd. Chodíme na oběd parta, jenže dneska jsem šla jenom já a naše těhule. Ona se tam vždycky sejde s manželem a jdem takhle všichni na obídek. Je to fajn, akorát dnes mlela celej oběd jen o dětech, těhotenství, porodu atd. až jsem z toho měla úplně zkaženou chuť k jídlu!!! Prostě s váma je to jiný, můžu si o tom psát, to mi nevadí, protože vy víte o mých problémech, ale jí nemůžu říct, že se snažíme a že zatím nic a že mě to prostě bolí, když o tom furt mele! :rolling_eyes: Nevím, ale příště s nima radši nebudu, abych se pak zase celej den nemusela dostávat z depky... anebo to přejde, já se proti tomu obrním a bude pohoda. Jo a ještě jsem nenapsala ten konec. Já abych to už nemusela poslouchat, tak jsem šla z oběda radši dřív a řekla jsem, že musím ještě zavolat cestou manžovi. Takovej já jsem srab! :pensive:
29. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
jaspi - já doporučuju Bojncii, ještě jsem tam nebyla, ale je to krásný zámek, ZOO, lázně :wink:

anoli - já tě s tou kolegyní chápu, já mám tu naší těhulku-stěžovatelku momentálně na dovolené, takže OK
29. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Anoli - nejsi srab. Je to normální.. Prostě po něčem touží a když se nedaří, tak si z toho smutná a když vedle tebe o tom neustále někdo nadšeně kváká, tak každé to slovo připomíná tvůj smutek.. Je to normální.
29. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Copa - jak je ten název? A kde to zhruba je?
29. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Jé jaspi, tak to máme stejně dovolenou! :wink: No, já jsem byla na Slovensku jen 2x a vždycky to bylo v termálech u města Šal'a... bylo to ještě s našima, ale bylo to tam moc fajn. Někdy bych se chtěla podívat třeba do Tater. Naši kamarádi tam byli a měli nádherný fotky a moc se jim tam líbilo! :dizzy_face: Taky jsme se byli tenkrát podívat na zřícenině Čachtický hrad. Teď tam chodí asi hodně turistů kvůli filmu, ale když jsme tam před 10-15 lety byli my, tak tam nebyl nikdo... :wink: Já jsem četla totiž knížku od Nižnánského a tak jsem naši otravovala, abysme se tam na zpáteční cestě stavili. :grinning: Jinak v Piešťanech jsou lázně, tam byl zas manžel s rodiči. Prý je to tam taky hezký. :wink:
29. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
Anoli - o těch lázních vím.. a pak ještě ty Trenčianské teplice. Slyšela jsem, že jsou hezké Jánošíkovi diery, ale nevím kde to je..
29. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
jaspi - ten název je správně Bojnice :grinning: je to kousek od Prievidzi a natáčeli tam Šíleně smutnou :wink:
29. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
jaspi, díky, já myslela, že nejsem normální, když mě to takhle deptá. :frowning2:
29. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz
copa, Šíleně smutnou? Tu natáčeli v Blatné - teda aspoň nám to říkali, když jsme tam byli cca před měsícem. Anebo natáčeli tam i tam, to je taky možný. :wink:
jaspi, třeba mají něco na netu, tak se mrkni. :wink:
29. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
anoli - jj, na Blatné i na Bojnici :wink: bráchá má knížku o místech, kde se filmovalo, a o Šíleně smutné psali, že třeba z toho stromu Neckář padal na Bojnici, ale do vody dopadl v Blatné :wink:
29. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Anoli - mě to taky tak vadí. Vždycky když mi nějaká další kamarádka řekne, jak se jim podařilo hned a ani to ještě neplánovali - tak je to napřed jak facka, pak si uvědomím, že se mám usmívat a radovat - tak to teda předvedu no..
Ale neřeším to,je to jasné.. I kdybych chtěla hrozně moc nějakou věc a nemohla ji mít a pak přišel někdo a jen tak ledabile by mi ji ukázal, že ji třeba dostal, tak se taky nebudu zrovna 2x radovat, ale budu závidět.. I závist si myslím, že je přirozený pocit - pokud člověk nezávidí všechno a všem.. Takže si z toho nic nedělej. My aspoň nebudem takové ty těhule, co ostatním holkám, kterým se nedaří tnou do živého...Že? :wink:
29. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
copi, to je boží...., to bych řekla, že to tomu fakt odpovídá.... našemu mimísovi bude tlouct srdce na můj svátek!!! :dizzy_face: teda pevně doufám a věřím! a předpokládaný porod je 9.4.2010... :dizzy_face:

anoli, mě to taky vytáčelo, ale nikdo nevěděl, že se snažíme, vlastně ani neví teď, takže to normálně všichni přede mnou řešili a bylo mi to taky nepříjemný.

A jinak mužům nakupte vitamín C, zine a selen a vitamín E... píšou to i holky, co mají chlapi problémy se spermijkama. Těm našim kočenkám to dle mého taky trochu pomohlo! :dizzy_face:
29. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Zuzi tak to já už jsem mu sice koupila, ale u nás bohužel nefunguju já... Ale snad se to napraví!
Už půjdu domů, mějte se a už se na vás zítra těším! :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
jj, můj manžel jedl Cem M Zdraví muže :wink: třeba to taky pomohlo

jaspi - docela dobré stránky na Slovensko jsou
http://www.travelguide.sk/cze/turisticke-zajimavosti/
pod "výlety do přírody" jsou i ty Jánošíkovi diery :wink:
29. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
jaspi, měj se, já to taky za půl hoďky balím. :wink: Už se nemůžu dočkat... asi si půjdu lehnout, fakt docela dost mě bolí ten podbřišek - stejně jako minulej měsíc, proto jsem si myslela, že mám ovu. Dneska i když se budeme milovat, stejně zkusím ovu test.

Holky, ale jsem ráda, že jsme se začali snažit už teď, protože na začátku roku jsme plánovali snažení až na podzim. Teď když vidím, že to není jen tak otěhotnět, jsem ráda, že jsme začali dřív. Možná, že na podzim už budu těhu. :wink:
29. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
To víš, že budeš anoli a pak písni jestli byla ovu... :dizzy_face: pááá , já tu budu tvrdnout až do šesti... :confounded:
29. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
tak zítra papa holubičky
29. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
Zuzi, kéž by byla! Měj se hezky a zítra pa pa mamino :wink: Myslíš, že vydržíš tajit mimi před manželem až do oslavy jeho narozenin? Kdyby se ti to podařilo, tak by měl nádherný překvapení!!!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
no narozeniny má v únoru, to asi néééé :grinning: :grinning: :grinning:
ale k tomu výročí bych mohla..... :wink: :dizzy_face: :wink: ale asi to nevydržím, ty bys to vydržela?
29. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
Zuzi - do těch narozenin by to možná poznal sám :wink: :sweat_smile:
já bych to nevydržela, ale nás v blízké době stejně žádné výročí nečekalo, takže u nás to bylo jasné :wink:
29. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
copi, no to doufám..... :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 16:21  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Dnešní tabulka je takováto:

copa - // 25.7.
chersi 6DC
jaspina 21DC
anoli 23DC
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7.
eliska_v 14DC
smudlinka10 ????

K tomu včerejšku - sorry Zuzi, já nevím proč, ale něco se mi asi připletlo do hlavy, možná taťkovy narozeniny, tkerý má v neděli a v tom fofru jsem napsala, že budete slavit manželovi narozeniny. Nic si z toho nedělej, já někdy takovýhle výpadky mívám. :grinning:

No a jinak u mě je nový to, že jsem včera na ovu testu našla 2 čárky. Sice ta testovací byla slabší, ale byla tam, tak jsem si trošku oddychla, že tělo funguje. Sice trošku zpomaleně, ale funguje. Dneska zkusím testík zase. :wink:

A jak se máte vy?
30. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
Ahoj holky, mě sem dnes jede šéf, tak tu asi moc nebudu..navíc mi přiveze práci. Normálně mám přede dveřma v práci kotě a nemůžu otvírat, prtotože mi sem vždycky vběhne a nedá se nijak odehnat. Už fakt nevím jak mu vysvětlit, že tady nebydlí..
30. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
jaspi, je to sice škoda, že tu moc nebudeš, ale zase buď ráda, že máš práci. Co já bych za ni dala! :wink: Jééé, koťátko... :dizzy_face: - tak aspoň tě pobaví, ne? :grinning: Ty maličký jsou strašně roztomiloučký.
30. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
Čauky holky,
tak já včera měla nutkání to říct panu manželovi, ale přijel z golfu až v deset (by mě zajímalo co tam dělal :sweat_smile: ), a to už se mi fakt nechtělo a hlavně jsem chtěla počkat, jestli ta čárka bude sílit... a zatím sílí. :dizzy_face: Jo a mám teplotu 37C, to jsem nikdy neměla...

No, ale k mému výročnímu (narozeninovému :grinning: ) překvápku... asi mu to budu muset říct dnes, protože už naplánoval na sobotu brigádu na domku a bylo by mu divné, že netahám palety, jak jsem zvyklá... a navíc, máme jet v sobotu za tou sestřenicí z Phy a to je vždycky velká chlastací párty, tak by taky bylo blbý kdybych nepila... tak jsem usoudila, že mu to povím dnes... :dizzy_face:

Anoli, to je super, doufám, že bylo snažení? Protože, čárka bude tlustší asi dnes, tak ovu asi bude až zítra... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
dobré ránko snažilky a mamulky :wink:

U mě už jen špinění, tak jako už by mohl být zase na chvilku klid ne. u nás máme tedka nějaké divné období, není den kdyby jsme se s manželem nechctly- není 3 rok kritický?

Jinak moje švagrová mě opravdu utvrdila v tom, že je opravku korunovaná dilina - tchanoic přivezli malý elišce samý Adidas objecky a dolce a gabana tricko, nejakou tu hracku, švagrové náramek a švarovy hodinky.

Obječení je velky bude ho mít tak za rok na léto, Hračka sebou moc mrská, Náramek je velký, hodinky nemají datumovku.

Místo aby držela pysk, řekne to všechno na rovinu - nezávidím tchýni a ona vydrží mlčet, kvůli té malé
30. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Cher - to musí být fakt dobrá..... :angry:
Anoli - koťátko bylo roztomilé první den, teď když ho co chvílka lovím všude možně, tak už ho mám docela dost.. Pořád lozí dozadu, kde jsou krabice a já nechci, aby se tam někde vykadilo..
30. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.