• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
chersi, to je asi nějaká hvězda... :wink: té bych asi brzo něco řekla...
30. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
no já už to asi taky dlouho nevydrřím, ale fakt mi bylo včera tchýně líto. Jak nám švára půjčoval octavii - tak řvala že jí budu řídit já.

Jo a autí už máme spravené, ale zas ho tam dal onen švára, takže si půjčil naše, zatím mám to služební.

takže bych taky mohla řičet že si půjčují naše auto ne??? :grinning: ýe v něm malá nadrobí
30. črc 2009 v 08:47  • Odpověz
chersi, já jsem ráda, že tu svoji druhou stranu nevidím, tchýně, tchán a švára se švárovkou jsou všichni v Olomouci a já mám klid.... a když tam jedu na návštěvu, tak se vždycky vytočím, protože se pořád vyzdvihuje švára jak je šikovnej a že si pořídili králíka a že má internetový stránky a koupili si kávovar, no prostě nejjlepší... přitom martin dokázal asi o dvěstě procent víc jak oni všichni dohromady...má vejšku, což brácha nemá, a když si udělal autorizovanýho inženýra, tak mu ani otec nepogratuloval (jsou to pracovní rivalové, teda vlastní otec ho bere jako konkureci) a teď když si udělal jakýsi zkoušky, že může vydávat energetické šítky, tak to bylo obdobné, a to těch chlapů co to dělají je 100 v celé republice... no chápete to? Já ne, proto se tam vždycky nas... a jedu domů... a vidím je tak jednou za tři týdny... ale tchýně je moc hodná, proti té ani půl slova...
30. črc 2009 v 09:03  • Odpověz
já s tchýní vycházím, ale víš mě vadí to, že se neozve. že si od švagrové nechá sr..t na hlavu. aby nebyly rozbroje. A pak je jí to líto.

Švagrová zkazí všechnu radost - mě ji tenkrát zkazila když jsme si zařídli obyvák." No ta stěna je hnusná" řekla a odešla a já ne nevzmohla na slovo, sebeucta na nule
30. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
Zuzi, to víš, že snažení včera bylo a bude i dnes a asi i zítra. :wink: Musím to vydržet, vždyť to dělám pro mimi! :wink: :dizzy_face: A jsem móc ráda, že je ovulka!!!! :dizzy_face: :grinning:

chersi, to já bych už nevydržela a něco bych jí asi řekla. Já jsem (myslím si) hodně tolerantní člověk, ale když pohár přeteče, tak je to pak mazec! :grinning: A když si ničeho neváží, tak je vidět, že asi všechno na co si ukáže má, ne?

jaspi, no tak to jo, to ti věřím, že tě už kotě štve. A to přišlo od sousedů nebo kde se tam vzalo? Aspoň máš veselo - tady ani pes neštěkne! :rolling_eyes:
ahoj holky,
chersi - švagrovka je teda pěkná kr... :unamused:
zuzi - tak pak dej vědět, jak manžel reagoval :wink:
anoli - to je super, že ovulka dorazila, budu držet palce :wink:
30. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
chersi, fakt? To ti řekla? Tý brďo, to bych se asi nasrala a nemluvila s ní. Vždyť každej máme jinej vkus. Proč něco hanit, když se to druhýmu líbí? Ano, řeknu si o tom, tohle není můj šálek kávy, ale proč bych to říkala nahlas?
Zuzi, tak to je taky dobrý. :unamused: Ježiši, vlastní otec ho bere jako konkurenci? Spíš má bejt na syna pyšnej, že něco dokázal, že jde v jeho šlépějích, ne? No jo, lidi jsou různý no a rodinu si nevybíráme... mě se třeba strašně líbí, jak moje kolegyně podporuje svoje děti, když se jim něco povede, chválí je atd. Myslím, že je to ještě víc potom motivuje. To mě naši skoro vůbec za nic nechválili... :frowning2: :cry:
30. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
No já si myslím, že snad špinšní pčestane a tak v sobotu, neděli by mohlo být snaženíčko :grinning:
30. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
protože týden bez sexu mi už leze na mozek
anoli, my taky sexovali každý den, od toho co jsem našla ty dvě čárky... :dizzy_face: bylo to náročné,a le asi se to vyplatilo, pak se podlož a nehýbat, nesprchovat a zkusit vydržet se nekoupat až do druhýho dne do večera...

Copi, jsem fakt zvědavá.... on bude radostí bez sebe, to vím, jen nevím jak nahodit tu správnou situaci... :unamused: :dizzy_face:
copa, děkuju! :wink: No, je fakt, že číslo 22 a vůbec 2 je moje šťastný číslo... :wink: :grinning: A včera jsem byla 22 DC... :sweat_smile:

Zuzi, to je škoda, že to musíš manželovi říct, ale já mu to taky nebudu určitě dlouho tajit, protože on se pořád vyptává a já mu nerada lžu. :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
zuzi - mě se tu správnou situaci nahodit nepodařilo, já jen začala větu : Miláčku... ?! a on rovnou: Co? čekáme ?? :fearful: :grinning:
a to jsem se snažila netvářit přitrouble a on, že už mu to podle tónu, jakým jsem řekla to jedno slovo, bylo jasný :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
no včera byl naštěstí tak unavenej, že lehl a spal... ale kdyby se mě zeptal, tak mu to asi vyklopím...
chtěla jsem jít ještě zítra na véču, ale máme na noc Ladu, takže nic ... :wink:

Tak anoli, to tento měsíc klapne, uvidíš.... :dizzy_face:

Copi, tak jak ti je??? já furt čekám , kdy mi začne být špatně a zatím nic, jen jsem unavená.
30. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Zuzi - já se cítím OK, špatně mi není, jen se cítím taková slabší, třeba jsem seděla na bobku a pak když jsem vstala, tak se mi jako trošku motala hlava, ale jen malinko a trošku víc bušilo srdíčko :wink:
30. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
tak to jsem ráda, ty holky na dubňátkach psaly, jak je jim strašně špatně, tak jsem si říkala, když mi nic není jestli je to ok. Mám akorát jakýsi nafouklý břicho a nejde mi zatahovat... :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
a já budu poslední :frowning2: Ale to neva, hlavně že se to někdy (do roka) povede
30. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Zuzi - mě taky trochu vrtá červíček, jestli něco není v nepořádku, když mi není špatně... ale co, MS jsem měla taky v pohodě, nebolestivou a těhu nakonec jsem, tak snad i to těhu bude OK
já včera domů přišla s Trhacím kalendářem pro těhotné a ještě jednou knížkou o těhu a manžel prý abych to nezakřikla, když jsem říkala, že to ještě není 100% jisté - já mu totiž říkala, že těhu test pozitivní, ale na 100% to potvrdí až dr. ... :sunglasses:
30. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
copi, tak to já nic neřeším, budu asi něco řešit, až to potvrdí Dr. do té doby, se nebudu unáhlovat.... vím jak to dopaldlo se ségrou...

chesi a co štítná žláza, nebyla jsi někdy na vyšetření?
já s tím měla problémy, ale já jsem měla tu nemoc, že jsem hubla :dizzy_face: a teď když jsem šla k doktorce, tak mi řekla, že až budu těhotná ať okamžitě dojdu ještě před tím, než doktor něco uvidí, a bude mě pozorovat. Tak tam budu v pondělí volat a pak až na gyndu.
30. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
chersi, prosím tě, buď v klídku, vždyť já nejsem těhotná!!!! Jen mám ovulaci!!!!!!!!!!!!! :grinning: :wink:

Já myslím, že každýmu v těhotenství není špatně, tak buďte v pohodě. :wink: Anebo to taky ještě může přijít později. Uvidíte... ale hlavně se zbytečně nestresovat! :wink:
30. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Zuzi, tak to je dobře, že tě na to doktorka upozornila, aspoň tě bude mít pod dohledem, kdyby něco. :wink:

Holky, já zase řeším nebo spíš přemýšlím o tom, že až budu jednou těhotná, tak já to zase musím říct u Dr. na rovnátkách... jenže v tom je ten problém... pracuje tam manželova sestřenka... já bych chtěla, aby to do 3. měsíce nikdo nevěděl, jenže když tam ona pracuje, tak to tam řeknu a budou to vědět všichni... a zase nechci, aby se to třeba tchýně dozvěděla v prodejně od ní, když jsou z jedný vesnice a jedna rodina. :unamused: To budu mít docela prekérku, co? Ale zatím mám čas, tohle řešit ještě nemusím. A třeba mě rovnátka do té doby sundají, že? :sweat_smile:
30. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
a jak dlouho je budeš mít?

Já bych to taky chtěla vydržet do třetího měsíce, našim a ségře to ale řeknu, ale nikomu jinýmu...
30. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
No, Zuzi, to právě nevím... zatím Dr. nemluví o tom, že by mi je chtěla sundat a když mi je nasazovala, tak říkala, ať počítám 2-3 roky. Já je budu mít v říjnu 2 roky... :unamused:
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
anili, to sundání vůbec nic neí já měla rovnátka 3 roky, a kolene s nima prosla celé tehotesnství.To sundání vůbec nebolí, akorát budem pak mít moc prázdnou pusu :grinning:
30. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
tak to je mazec, já je měla tajky dva roky a víc ani ránu... ale staejně po pár letech mám zuby zase křivý... :angry:
30. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
tak to já ne, předtím jsme nadávala že je mám dneska jsme za to ráda, a hlavně kdyz mi bylo tech 13 tak to hradila pojistovna, ted by to bylo hezky za svý. :confounded:

Jinak jsme vám zapoměla říct, že u toho auta jsme měli špatné čidlo otáček - taková malá spoučástečka a manžel s tím čekal půl roku, než se to dalo opravit
30. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
mě zase dneska přestaly fungovat stěrače, tak doufám, že nebude pršet... :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
joo zuzi, nam odesly jednou cestou z chomutova, že nam zaleli az za gumu na celnim skle u ridice, tak fanda jel tim stylem, že mel ruku z okynka, venku chcalo a on ten sterac vzdy musel popostrcit aby se vratil a stiral,a takhle jsme leji 130 km :grinning:
30. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
chersi, já se nebojím sundání rovnátek, ale spíš toho, že to budu muset říct u Dr. a dozví se to manželova sestřenka a pochybuju velice, že by si tuhle novinu nechala jen pro sebe. Navíc vesnice, odkud je manžel i jeho rodina je strašná drbárna a jeho mamka pracuje v obchodě, tudíž by to věděla možná hned druhej den, co já bych to oznámila u Dr. ... no nic, teď nemá cenu to ještě řešit. :wink: Až to nastane, tak se s tím nějak poperu. :slight_smile:

Zuzi, to mi ani neříkej, že to nosím zbytečně!?! Doufám, že když se zuby zase zkřiví, tak aspoň ne o tolik, co jsem měla dřív. Já měla docela dost křivý zuby a nejvíc mě vytočí, když někdo řekne - vždyť tys neměla tak křivý zuby. - To bych vraždila!! :grinning:

chersi, tý jo, jak to že na tu součástku musel čekat tak dlouho? Jsi měla říct, manžel je automechanik, tak by třeba poradil. :wink:
30. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
chersi, tak to musela bejt dramatická cesta. :wink: :grinning:
30. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.