• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Cher - mám synovce Ondráška a Vojtíška :slight_smile:
Mě se odjakživa líbilo jméno Tereza, ale teď je Terka každá druhá. Taky se mi líbí jména jako Natálka, Sandra, Sára, Viktorka.. ale to se zas nelíbí příteli. Chlapeček by byl Jareček po tatínkovi, aby se mohl pyšně nosit když by vezl kočárek, že má juniora :grinning:
15. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
Anoli:pro holku Liliana,kluk Matthias nebo Nathan,ale to si nejsme uplne jisti:slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:22  • Odpověz
Anoli, Ewul: Tak holky to máte super, můj se taky na mimi moc těší, ale donedávna měl pocit, že ještě máme čas a hlavně chce mít jistotu, že budeme na mimi dokonale připraveni (tj. peníze, předělaný byt, zodpovědnost), což podle mě člověk na sto procent nebude mít nikdy. Ale myslím, že teď už to na něj taky dolehlo (hlavně náš věk).
Jména tedy ještě nemáme a bude to boj :slight_smile:
15. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
já určitě vím, že se děti nebudou jmenovat po nás, po rodičích, mě se to nelíbí, vidím to v manželově rodině, kde 33letý Vašík je pořád "malej Vašík"... :unamused: mají Karla IV. a Josefa VII. ... :unamused:
15. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Eirin já chtěla mimi už nějakou dobu - nebo jsem to spíš zvažovala a přítel se na to dřív zrovna nadšeně netvářil.. Spíš jsem měla pocit, že je mu to nějak jedno.. A letos jsem začala uvažovat o vysazení HA a on že ať už to ani nedobírám, ať na to kašlu hned.. Do toho jsme dělali tu střechu a plánovali co všechno je potřeba ještě spravit a on najednou úplně otočil a na mimi se těší. Dokonce mě 1x po sexu začal tahat nahoru za nohy, že tak se to podaří :grinning: Byla jsem úplně mrtvá smíchy - 1x jsem to dělala sama a on si to nějak zapamatoval. No a teď už sám říká, že chce miminko a tak.. Musel k tomu dojít sám - jak se na chlapa začne naléhat a tlačit - tak couvne. Aspoň ten můj tak funguje. Strašila mě ta rekonstrukce při dítěti, ale na druhou stranu - buď se člověk hrozně zadluží a bude to mít udělané hned, ale ty dluhy by mě strašily ještě víc. A nebo to dělá pomalinku z peněz co našetří - a s tím nemůžu čekat a až pak mimi - to bych taky mohla být dřív v přechodu :grinning: Takže si říkám, bydlení je sice staré, ale střechu nad hlavou máme - tak radši mimi do starého domu, než mít nový vyšperkovaný barák bez dětí..
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Copa:takže rodina šlechticů:slight_smile:...mě se to taky nelíbí,když jsou jména po rodičích.
15. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz
Copa, já bych moje jméno taky nedala a u nás se tradoval Josef, tak to vůbec! Ale u přítele je taky jaroslav už x-tá gererace, ale přítel je na to spíš hrdý, tak mi to nevadí. Navíc to jméno se mi i líbí.. Pokud ho někdo neprzní na Jardu, to je hnus!
15. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Uff, jsem zpátky, musela jsem dojet pro šéfa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chersi, můj manžel je Ondřej. :dizzy_face: A mamka si nás dobírá vždycky - "kdy už bude malej Ondrášek?" Mně by se to jméno i líbilo, ale nechci, aby se jmenovalo dítko po manželovi z toho důvodu, že se to pak plete...

Nám se líbí Karolína, Nela, Nikola a pro kluka Tadeáš, Nikolas, a mně i Damián. :wink:
15. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Jaspi:můj šéf je Jarda...jo je to hnus :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Můj manžel je František. ale já nechci jméno stejné jako je v rodine z jineho důvodu. kdyz jsem bydlela s nasima, taj jiří se jmenoval můj tata, bracha, deda, soused a pak i pritel. a kdyz se zavolalo" jirko obed" tak se kazdy ptal kdo co, a hůavne postu otevrel prvni jirka ktery se nachomitl. manzel to respektuje, protoze oni jsou frantisci v rodine 3 a je to to sami :grinning:
15. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem taky konečně tady.....Dneska mám práce nad hlavu a ještě k tomu za zadkem šéfa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koukám, že debatujete o jménech :slight_smile:
Tak to my máme jasno.....kluk bude Sebastián a holčička Sofie..........
Ale já nás oba znám.....až to budu nosit pod srdíčkem tak to dopadne stejně úplně jinak :grinning:
Jinak my máme v rodině po sobě asi 20*Lubomíra :rolling_eyes: A brácha tu tradici porušil....má Kryštůfka.....
No a moje máma přišla s nápadem,že až se vdám tak si nechám svoje přijmení a když to bude kluk,bude se jmenovat Lubomír,aby se prý dodržela tradice :angry: :angry: :angry:
Takže asi víte jakej na to mám názor :grinning:
15. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Holky,já už se tak strašně těším :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz
Deny:taky se těšííím:slight_smile:,u nás se naštěstí žádná tradice nenosí jelikož jsme 3 ségry:slight_smile:...jak říká můj otec:vymřeme po meči :grinning:
15. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
holky co myslíte že jde nejlépe k sobě:
Ondřej Fišer
Štěpán Fišer
Vojtěch Fišer

???????
15. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
Vojtěch:slight_smile:,ale jména jsou všechny hezká:slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz
Taky jsem pro Vojtěcha :wink:
15. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz
Já vždycky moc chtěla kluka Martina, ale to si bohužel asi neprosadím :frowning2:
Chersi: Všechna se hodí k příjmení.
15. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
chersi, taky se mi zdá Vojtěch nejlepší, protože Ondřej se mi k jménu Fišer nějak nepasuje - je to takový tvrdý. :wink: No a Štěpán Fišer ... tam je moc š :grinning: Ale myslím, že ať dáš jakýkoli z těch tří jmen, bude to dobrý. :wink:

ewul, moje kamarádka si právě kvůli tomu, aby nevymřeli po meči, protože je jedináček, si nechala svý příjmení a manžel se jmenuje po ní. :grinning: No a teď mají ale holčičku, tak nevím nevím ... :grinning:
15. kvě 2009 v 10:19  • Odpověz
jaspi - tobě se nelíbí Jarda, mě to přijde normální :wink: a jak teda říkáš manželovi, Jarouš? :wink:
chersi - u Štěpána se mi nelíbí ty 2 š, je to dohromady takový moc šišlavý, nejvíc se mi líbí taky Vojtěch :wink:
denysek - já mám na tyhle tradice stejný názor :grinning:
u manžela ve vesnici se Vendule a Milanovi narodila dcera Anna a první otázka manželovy babičky byla - a po kom to jméno má? :grinning: a manželova teta měla s prvním manželem syna Petra (po tatínkovi), druhý manžel byl "naštěstí" Pavel, takže druhý syn byl Pavel, nedejBože, že by si toho druhé našla taky Petra, by měli Petra II. :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz
Díky za názory :wink:
15. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz
copa :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, já někdy koukám na jména na www.krestnijmena.cz - je dobrý, že se to tam dá různě filtrovat, podle jmen kluků, holek, nejvíc používaný, nejmíň - to se mi líbí :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Anoli:stránka super:slight_smile:
15. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Copa - normálně Jarek a když volám, tak Jari. Já prostě nemám ráda, jak se z Jaroslava dělá Jarda, z Anny Anča apod. Možná i tím, jak se říká - ty si jak malý Jarda - nebo Ty si taky Jarin! Když někdo něco podělá..
15. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz
Jaspi, to chápu. Taky mám jednoho kamaráda, který nemá rád, když se mu říká Jirko, ale jenom Jiří.
15. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky, já jdu za chvíli na oběd, tak všem přeju dobrou chuť! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, uz sleduju tyto stranky pekne dlouho, ale ted konecne se k vam muzu pridat!! Minuly tyden jsem dobrala HA a od tohoto se zaciname snazit. Koupila jsem si kontryhel, babyplan, manzilek ma vitaminy, merim BT a mam koupene ovulacni testy. Takze jsem pripravena snad maximalne jak muzu... :grinning:
15. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz
vitej u nas lucicek83
15. kvě 2009 v 11:37  • Odpověz
vítám lucek 83 :wink: ty jsi teda dokonale připravená :slight_smile:
já asi jen tak lehko manžela k nějakým vitamínům nedonutím :unamused: třeba práškama na bolest by se cpal pořád, ale vitamíny to ne :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
jejda, tak to mam asi stesti. Muj manzel mi to navrhl sam. Moc by miminko chtel a videl v nejakym casopise vitaminy pro chlapy na spermie a sam mi rekl, jestli mu to nechci koupit. Ze aspon treba nebudeme tak dlouho cekat... No, kazdopadne mu to neublizi. Bohuzel u nej v rodine jsou v tomto smeru zdravotni problemy, takze si myslim, ze je to trosku i strach z jeho strany. :frowning2: A ja na tom taky nejsu uplne nejlip, takze je to ve hvezdach. Ted jsem zvedava, jestli mi nabehne ovulace. Brala jsem HA jen 7 mesicu, tak snad jo. Predtim jsem to mela vsechno jak hodinky...
15. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
lucek - a co manžel jí za vitamíny, nějaké speciální multivitamíny?
my máme doma nevyužitý zinek, koupila jsme v zimě megabalení, tak to s ním zkusím, jestli to bude zobat :wink:
on má bohužel na vitamíny blbé názory... ale třeba bylinky mu nevadí, dokonce jsme spolu nějaké sbírali, pije šípkový čaj... přitom on už mimčo chtěl dávno, tak snad pro to teď něco udělá :wink: jen na něho musím nějak zlehka, přeci jen ješitný chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.