• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
tak to je mazec... :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra už mi přijede můj drahý otec z dovolené, tak mi to opraví, můj muž stojí v těhle věcech za prd... :grinning:
30. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
anoli, nemusel čekat na součástku, ale pan manžel poříd říkal to je dobrý to je dobrý no tak se to dalo spravit až po půj roce, auto bylo spravený behem jednoho dne.
30. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahá, tak to jó!!! :grinning:
30. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
Holky, piju každej den čaj z maliníku a kontryhel. Někde tady na MK jsem četla, že se má pít jen do ovulace, pak si dát pauzu a pít zase od 1DC. Nevíte náhodou, jak to je? Nebo mám pít čaj pořád? Možná to tady psal někdo z vás, na jiných diskuzích MK to teď nemůžu najít... :unamused:
30. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
vůbec netuším.... myslíš, že to pomáhá? Taky jsem četla, že si to holky chválí...
30. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
anoli - já pila oba dva a pila jsem je během týdne v práci pořád, o víkendu doma jsme to nějak nezvládala
30. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
copa, takže nedělat pauzu? Můžu je pít pořád, ju?

Zuzi, já nevím, jestli to pomáhá, ale vyzkoušet se má všechno, ne? Třeba mám osvědčený jeden čajík na problematickou pleť. Když jsem ho pila, tak se mi výrazně zlepšila. Jenže teď se soustředím na jinou věc, tak na pleť kašlu. :wink:
30. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
Zuzi, po kontryhelu se prý rovná cyklus a narůstá ta sliznice či co, takže se pak může mimi pěkně uhnízdit. Snad to píšu správně, když tak mě copa, prosím tě, oprav. :wink: A maliník je na udržení plodu a na ženský potíže... myslím.
30. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
jj, anoli - kontryhel je na růst sliznice + upravuje cyklus a maliník prý zlepšuje hlen, což pomáhá potom spermíkům :wink:
já oba pila v práci celkem pravidelně, jen s přestávkou o víkendu
30. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
No tak já budu pít asi taky furt. Piju tak 1 až maximálně 2 za den, tak to snad nemůže uškodit. :wink:
30. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
maximálně budeš předávkovaná..... :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Zuzi, to snad né! :grinning:
30. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
anoli neboj, já pila taky 1-2 šálky denně :sunglasses:
30. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Já tu sedím, jak žok. :grinning: Měla jsem totiž k obědu moravskýho vrabce, červený zelí, knedlík. Bylo to dobrý, ale sytý. :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
teda 1-2 šálky bylinek za den celkem, 2 šálky kontryhelu a 2 maliníku bych asi nezvádla :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
já měla moc dobrý řízek s opečenýma bramborama a ještě s dušenou zeleninkou :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak šéf odjel - jsem tu! Ale zítra přijede zas...
Anoli - kontryhel se fakt pije od 1DC do OVU, pak by se prý neměl. Ono v každé bylince se mají dělat přestávky.. A drmek piju taky tak..
Jaký čaj je dobrý na pleť? Já ji mám po těch hormonech čím dál horší :angry:
30. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
já měla plněný bramborový knedlíky s uzeným a zelí... vynikající..... :sunglasses:

teď volal pan manžel, že jedeme příští víkend na oslavu narozenin kamarádovi, tak to dnes fakt musí jít ven...
celej den přemýšlím jak to říct... celej život jsem si představovala, jak to někdy budu říkat a teď nevím...
30. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Zuzi, tak kup botičky, napiš ňákej lístek a dej mu to jako dárek, ne? A nemusí říkat nic... :wink:

jaspi, já nevím, ale je to směs bylinek... kupuju to s názvem pleťový čaj normálně v obchodě s čaji... :wink: Myslíš jaspi, že si mám dát teď s kontryhelem tedy pauzu a začít zase až od 1DC?

copa, já piju 1x hrnek kontryhele a 1x hrnek maliníku. :wink:
30. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
zuzi, já bych to udělal stejně, budto dudlik nebo boticky darkove bych to zabalila a dala bych mu to jako dárek, on to pochopí a nemusís si pripravovat jak to reknes, ja to mám taky podobně jednou naplanované :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi já jsem taky pro dudlíka :wink:
Anoli - kontryhel je na růst sliznice a ta tuším roste do OVU a pak už je ta fáze, kdy se tělo připravuje na MS, takže tam už sliznice růst nemá..
30. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
jaspi, díky za vysvětlení, já jsem v tomhle prostě tele :wink:

No, dudlík je taky dobrej nápad! :wink: Já bych to manželovi jednou taky ráda oznámila takhle. Je to podle mě lepší, než si připravovat ňákou řeč...
30. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Já bych to taky tak chtěla udělat, ale vím že ve skutečnosti bych za ním nadšeně letěla ještě s mokrým testem v ruce :grinning:
Anoli - taky mi to musely holky vysvětlovat..dokud to člověka nezajímá a nepotřebuje to, tak je jasné že to nezná.
30. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
No je fakt, že takhle se to říká, ale když pak přijde na věc, tak se každej zachová podle situace a toho jak to cítí. Takže u mě by to možná nakonec taky dopadlo tak, že kdyby měl manžel odpolední a byl doma, tak bych z aním asi taky radostí letěla. :grinning:
30. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
díky moc holky, asi jeden uzmu Ladě, snad se do rána bez něj obejde... :grinning:

Fakt, že kdyby byl manžel doma ráno, tak to dnes taky hned vyžvaním... ale čekala jsem, jestli čárka bude silnější.. :dizzy_face:

Holky, já bych Vám to tak přála, normálně to nejde na to pořád nemyslet .. :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
ted už na to myslet můžeš :grinning:
30. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
teď mě napdalo, že manžu určitě první napadne, že už nebude muset každej den sexovat... :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Zuzi nebo kup nějaké hezké přáníčko a napiš mu tam, že za 9 měsíců z něj bude tatínek a dej mu ho třeba pod polštář a večer mu řekni, že mu tam něco nechal Ježíšek už dopředu.. :wink:
30. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Zuzi, to né, já myslím, že to dělal rád. :wink: Vždyť to dělal s láskou - pro mimi! :dizzy_face: Ale asi se mu uleví... i mně by se ulevilo, kdybych nemusela sexovat každej den... a to teď bohužel musíme. :frowning2: Já nejsem frigidní, to ne, ale prostě by mi to stačilo klidně 1x za týden... :sweat_smile:

A věřím ti, že to musí bejt krásnej pocit... víš, že tam uvnitř je plod vaší lásky, ale vlastně ho necítíš... musí to bejt zvláštní pocit, viď?
30. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
jaspi, to je taky super nápad! :wink: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.