• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Nechci filosofovat, ale stejně, když se nad tím zamyslíte, tak je to zázrak, že?
30. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
no nic, řeknu mu, že mám pro něj dárek k výročí předčasně... já normálně dávám dárky i na Vánoce, před Vánoci, protože to nevydržím... takže mu to nebude divný.... :sunglasses:

Anoli, no právě, že je to takový zvláštní pocit.... vlasně nic necítíš, nic i není, ale víš že je všechno jinak.... :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
zuzi ještě bys to měla poznamenat do tabulky, aby byla kompletní
30. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
no, dneska je to tu na posr... takže to nějak nestíhám, doufám, že zítra se k tomu dostanu... :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holčiny,
pro dnešek končím... konečně jdu domů.... jedu vyzvdnout prádlo z mandlu a jdu spát. A zítra ráno poreferuju, jak ty naše Vánoce dopadly.... :dizzy_face:
Páááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Zuzi, už se těšíme na zítřek, až se dozvíme, jaká byla reakce manžela! :wink: Užij si to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink: :slight_smile: Pa pa

Kdepak je dneska Eliška? Snad ji to nastydnutí nepoložilo a není nemocná!?! :confused:
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Holčiny já taky končím, zítra mám volno takže si vás v pondělí dočtu.přeji pěkný slunečný pátek a hlavně víkend :grinning:
30. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Taky už končím, tak ahoj..
30. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
No teda, dneska končíte všichni takhle brzo? Vždyť není pátek!!! :grinning: Jste si to spletli, ne? Tak se mějte hezky... já tu budu tedy sama... :cry:
30. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
anoli - já dneska končím už v 16h :wink: takže tu ještě chvilku budu
30. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Já končím taky až ve 4 :wink:
30. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
pro mě je 16h brzo, normálně bych tu měla být až do 17h :sunglasses:
30. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Ale docela to uteklo, viď? Já za chvilku odjíždím, tak se měj hezky a zítra pa :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
my tu měli dneska docela blázinec, takže to taky uteklo, ahoj zítra :slight_smile:
30. črc 2009 v 15:54  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Já vůbec nejsem doma, takže ani neni čas chodit na net...
Takže copak je u Vás nového?? Koukala jsem do albíčka k evzenii a ta druhá čárka, je doopravdy hezká!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou gratuluju, snad se jednou taky dočkám!!
Tak holky přesně za týden jdeme na spermio, tak držte všechny pěstičky pro štěstí!! :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem z toho tak nervózní!! :confounded:
Tak holky zatím paa
31. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
Dobré ránko - dnes mi zas šéf přiveze papíry na zpracování - konec měsíce :unamused: tak nevím, jak na tom budu s časem, ale nejspíš blbě..
Zuzi, jak to probíhalo - jsem zvědaváááá! :wink:
31. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
dobré ránko :wink:
Ahoj Eli, já jsem si už říkala, co s tebou je, že jsi se tu včera ani neukázala. Bála jsem se, že tě zkolila to nastydnutí. :wink: Dívala ses ke mně do alba?
31. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Já taky!!!
31. črc 2009 v 07:38  • Odpověz
Dnešní tabulka:

copa - // 25.7.
chersi 7DC
jaspina 22DC
anoli 24DC
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7.
eliska_v 15DC
smudlinka10 ????
31. črc 2009 v 07:39  • Odpověz
Zuzi, čárečka sílí, takže je to super!!! :dizzy_face:

Jinak u mě probíhá ovulka!!! :grinning: Dokonce jsem si to nafotila, jakou jsem z ní měla radost. Snažilkujeme teď tedy každý den. Je to pro mě sice náročné, ale co bych pro mimi nevydržela, že? :sweat_smile:
31. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Anoli - já chci taky takovou čárku :wink: A pak tu, co má Zuzka :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Krásné ránko holčiny...
prosím Vás, přestaly mi jít stěrače, tak valím do servisu a pak pro čokoládu páč naše šéfová má dnes narozeniny...
Pak Vám poreferuju... bylo to úžasný, jen pro zajímavost, mám zakázaný řídit :grinning:

tak za půl hoďky jsem zpět..
31. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Tak Zuzka nás bude napínat :wink: :grinning: Snad si to tady pak stihnu přečíst než mi přijede velitelství..
Teď mě napadá, že už tu dost dlouho nebyla Laděnka..
Änoli, nevíš o ní něco? :confused:
31. črc 2009 v 08:07  • Odpověz
Jééé Zuzi, ty nás teda napínáš!!! :grinning: Já jedu taky do města, tak zatím páček.

jaspi, však se taky dočkáš, uvidíš! :wink: Držím ti palečky! :slight_smile: No a tu čárku co má Zuzka bych si taky moc přála... :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
anoli - vidíš, tělo funguje, jak má a teď jen počkat na // na těhutestu :wink:
Zuzi - nenapínej a povídej :slight_smile: mmch - já mám naopak slíbené auto :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
copa, taky jsem za to moc ráda a i když mě teď pobolívá podbřišek, tak se tady přiblble usmívám... :grinning: Jo jo, kéž by tam brzo byly //, ale to se uvidí, my pro to děláme maximum. :wink:

kdepak máme dneska chersi?
31. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Takže dámy,
vycpala jsem plechovou krabičku od bonbónů vatou a na to položila těhotenský test, zavřela a zabalila do balícího papíru. V sedm přišel pan manžel a já na něj, že už jsem mu koupila dárek k výročí, ale že to klasicky nevydržím, tak že mu ho dám dnes.. neprotestoval, už mě zná :grinning:
Tak to rozbalil a říká, co to jako je??? No není to, co si myslím??? Já na to, že z něj bude táta! Málem se robrečel (já teda taky, dlouho jsem ho takhle neviděla), byl chudák úplně vyřízenej, pořád koukal na ten test a pak nevěřil, že se mu to povedlo hned napoprvé, že teda, on je asi "samec" :grinning:
Pořád mě objímal a pusinkoval, pak hned začal, komu to zavoláme, že on to teda jako nevydrží to nikomu neříct, nakonec jsem mu řekla, že až to budu mít potvrzený od doktora, tak to řekneme. Pak teda nastala chvíle, kdy mu to docvaklo a hned spustil, no to se teď musíš šetřit, na stavbu v sobotu nepůjdeš a nesmíš řídit, co kdyby se ti něco stalo a takový blbosti... Myslím, že jako s otcem si s ním fakt užiju, už je strarej.... :grinning:
Bylo to krásný! Holky už se těším, jak to budete vykládat vy..... :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Anoli, ještě si zkus ten test dnes, myslím, že by čárka měla být ještě silnější... :dizzy_face: ale je to super, já z těch čárek taky měla radost, když jsem je viděla poprvé. :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
Zuzi - hezky si to na manžela připravila :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:46  • Odpověz
Copi, musela jsem něco vymyslet, jinak bych dopadla jako ty, řekla bych jedno slovo a bylo by to jasné... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.