• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Zuzi, krásně jsi to vymyslela! Muselo to být fakt úžasný. Já když jsem si to teď četla, tak jsem měla málem v očích slzy, jak mi to přišlo dojemný... :dizzy_face:
Testík dneska určitě vyzkouším. Právě, že mám taky velkou radost, když je vidím, protože je to pro mě poprvé. Vím, že to jsou jen ovu testy, nic víc, ale fakt mám velkou radost. :grinning:
31. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Zuzi - mému manželovi by to bylo hned jasné i s tím překvápkem, když žádné výročí, narozky ani svátek v dohlednu není :sunglasses: a navíc já dárky normálně nedávám předem, takže to by mu tuplem přišlo divný a podezřelý
ale on i tak reagoval super :dizzy_face:
31. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
Zuzi - to je romantika :wink:
31. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
a to já vůbec romantická nejsem.... nechápu, kde se to ve mě vzalo!!! :dizzy_face:

Dnes jsem to takhle udělala i se ségrou, a ta se fakt rozbrečela... říkala jsem si, že mi alespoň poradí kdy mám jít k doktorovi a poradí mi se vším, vždyť já nevím vůbec nic!
31. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
Zuzi, a ségra už je v pohodě? :frowning2:
31. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Zuzi - to máš dobré, že si ségra předá nějaké zkušenosti :wink: a její reakce fakt OK ? potom, co si nedávno prožila... :cry:
já mám sestřenku, která má o pár měsíců těhotenství náskok, kamarádku s 2 měsíčním mimčem, ale moc se nevídáme, ale nějak se toho nebojím, co nevím, to se snad dozvím a co neumím, to se přinejhorším naučím metodou pokus-omyl :grinning:
31. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Já už chci taky řešit takovéhle věci! :wink: Ale i ovulka by mi ke štěstí stačila!! Sem se doma ptala přítuli, kdyby byla ovu, tak jaký maraton by vydržel - tak mi řekl, že nanosíme do postele jídlo na týden a není co řešit. Si věří.. :grinning:
31. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
anoli, copi, ségra už je v pohodě, spíš má strach aby otěhotněla hned, ale dnes měla fakt radost, klavírovala do mě tak rok ať už jsem těhotná... :sweat_smile:

Jaspi, ti chlapi si fakt věří... pan manžel si dal taky za čevencový úkol zplodit dítě a kupodivu se mu to povedlo... :astonished: :dizzy_face: a neboj budeš to určitě za chvíli řešit taky...
31. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Zuzi, tak to je dobře, že je už O.K. To já bych asi nebyla... mně chvíli trvá, než se s něčím poperu. :pensive: Já jsem tomu moc nevěřila, že se mu to povede takhle hned, ale vyřiď mu, že je BOREC!!! :grinning: :wink: Zuzi? A jak dlouho trvá ovulka? Já jen abych to psychicky i fyzicky vydržela... :grinning: :sweat_smile:
31. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
anoli: Ty čárky ti závidím...Takhle silné je nemám!! :frowning2:
31. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
no, mě se ukazovaly tento měsíc dva dny luxusní tlustice a pak už slábla, a to už nic, takže tak max. 3 dny podle testů, ale jinak prý ovulace trvá jen chvíli..... Takže být tebou, tak sexuju ještě dnes a potom jak se ti bude chtít, nebo ob den... :dizzy_face: my už pak sexovali jen jednou...
31. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
anoli - neboj, ovulka moc dlouho netrvá, já bych taky řekla, že vajíčko je schopné oplodnění tak max. 3dny :wink:
31. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
Holky nemáte typ na levné ovutesty? Holky co prodávaly tady už nemají.. :unamused:
31. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
jaspi - tak to buhužel vůbec netuším, já je nepoužívala, já jen měřila teplotu
31. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
jaspi, já si kupovala 3 za 114,-- a většinou v lékárně.
31. črc 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky já to nechápu, v albíčku mám fotečky ovu testíku a ta čárka neche sílit!! :cry: :confounded:
31. črc 2009 v 09:46  • Odpověz
Eli, vydrž, já měla ovulaci tento měsíc až 20 DC! a normálně bych ji měla mít 14 DC.... a stresovala bych jako ty. Anoli se taky dočkala :dizzy_face:
31. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Tak já si další ovu testík udělám zase za 2 dny, akorát že pokud to bude až 20 DC, tak to z toho nic nebude, protože manžel jde na ten spermiogram a to musí mít 5 dnů abstinence.. :cry: Ach jo....
31. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
eli tak to vyjde příští měsíc, ty už budeš vědět, že máš doma "samce" a i psychicky to bude o něco málo lepší, uvidíš... :wink:
31. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
To sice jo, ale už to bude půl roku snažení a už je to fakt dlouho!! :unamused: :frowning2:
31. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
eli- vydrž, nám se zadařilo 7.měsíc snažení :wink:
31. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
copa: tak snad se zadaří, ale fakt je to už dlouhý!! :confounded:
31. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
Já vím eli, mě se to mluví, když se zadařilo hned... :unamused: ale myslím, že Copa tě chápe z nás nejvíc...
31. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
evzenie: To jsem nemyslela ňák špatně, ale jenom je to prostě už doopravdy dlouhý a mám strach jestli jsem v pořádku! Ještě k tomu příští týden to spermio...
31. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Eli, vydrž! Všichni ti držíme palečky, aby to vyšlo co nejdříve! :wink:

No tak dneska budeme snažilkovat určitě, jsem zvědavá, jestli bude čárka silnější než včera nebo bude už slabší... no, říkali, jsme si, že bysme to vydrželi snažit se tak do neděle, pak přijde oddych. :grinning:

No jó vlastně, chersík má dneska dovču! :grinning:
31. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
Já vím, že ne Eli,.... :dizzy_face: já tě chápu, já bych byla taky na dně...

Anoli, to musí vyjít! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Taky si myslím, že copa chápe eli nejvíc. :wink: Ale je dobře, že vůbec MK existuje, protože tady najde člověk strašně moc rad a zkušeností... mě třeba pomohlo a trochu uklidnilo i to, že vím, že někdy to trvá třeba i půl roku, než člověk otěhotní. - a je to normální! Kdybych to nevěděla, bála bych se, že třeba po 3 měsících snažení není něco v pořádku... :wink:
31. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Zuzi, kéž by!!! :dizzy_face: :grinning:
31. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
holky no uvidíme, jak to dopadne jsem sama na tenhle měsíc zvědavá!! :confused: :sweat_smile: protože bych fakt už chtěla , aby se zadařilo!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
eli - já to ze začátku moc neřešila, že se nedaří, taky jsem sexu moc nedali, tak se nemlžeme divit, že... :grinning:
dr na prohlídce říkala ,že jsem zdravá a rok snažení je normální, ale pak začali všichni kolem těhotnět hned napoprvé nebo úplně neplánovaně a to mě trochu nalomilo :frowning2: ale jak vidíš, i nám se zadařilo :dizzy_face: :dizzy_face:
a to už jsem přemýšlela, jak manžela přemluvit na spermio...
31. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.