• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
copa: No, my právě na spermio jdeme příští pátek!!Takže jsem zvědavá!!
Já doufám, že se taky zadaří, ale už to bolí to zklamání... :cry:
31. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
Eli, u nás se taky všichni divili, že nejsem těhotná.. já vysadila prášky loni v květnu a nic... ale jak říká Copa, toho sexu bylo jako šafránu... :unamused: takže se není čemu divit až tento měsíc pan manžel i já jsem teda fest zabojovali, ale jen o tom jednom to není...
31. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Víš já přemýšlím, že se na všechno vykašlu na ovu testy na měření BT, stejnak mě to už fakt nebaví!!!
31. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Eli, příští pátek budeme držet pěsti, aby to spermio vyšlo dobře! :wink: A i když je to hodně těžký, tak buď silná a říkej si, že zase bude líp. A ono to lepší období zase pak za tebou opravdu přijde. :wink:

Někdy, když mám depku, tak mi manžílek říká, že se nemůžeme mít pořád dobře, že je to tak, jak se zpívá v té písničce - "jednou jdi dole, jednou nahoře" a že když zrovna prožívám špatné období, tak je to jen a jen proto, abych pak mohla prožívat to dobré období... a viděla ten rozdíl a byla šťastná... protože kdyby člověk prožíval pořád jen dobré období, tak by vlastně nemohl být šťastný, bylo by to pořád stejné.
31. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
anoli: tak to máš pravdu :wink:
tak snad už se usměje to štěstíčko i na nás... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Děkuju, pěstičky držte...Snad to bude OK!!! :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Eli, určitě! Neboj :wink:
31. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Děkuju všem!!! :slight_smile:
Holky, tak já pádím... Papa :slight_smile: :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Teda já dneska píšu jako prase! :rolling_eyes: Takže se omlouvám za chyby...

Jinak, Eli, jak píšeš, že máš chuť se vykašlat na ovu-testy a měření, tak proč ne? Když to tak cítíš, tak to tak udělej! :wink: Nech to osudu a uvidíš... třeba tě ty testy a měření jen zbytečně znervózňuje. Já nevím, já jsem pro to, že člověk má vyzkoušet všechno a třeba by ti tohle pomohlo, ty by ses víc uklidnila a dobrý by bylo se zabavit třeba něčím jiným... jestli máš ňáký koníček nebo třeba jet na výlet, dovolenou... trochu na mimi a trápení s ním zapomenout... vyčistit si hlavu...
31. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Teď tu šéf nějakou chvilku nebude :wink:
Já taky neměřím teploty - prostě na to nejsem, tak se do toho nechci nutit - kdyby fakt nebylo zbytí, tak asi jo..ale zatím to neřeším. Stejně chodím na folikulometrii..
31. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
jaspi, ty z nás nejlíp víš jak na tom jsi.... já se mohla jenom domnívat... a holky zatím taky.
31. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
dámy za chvíli končím, paní šéfová nás všechny pozvala na oběd a pak už nemusíme do práce :dizzy_face: , já jdu pak na nehty a pak si jdu vyzvednout tu naši malou hvězdu Ladu, se kterou se půjdeme ke strejdovi vykoupat a pak doufám, že bude v děvět spát, páč já jsem jak po týdením flámu a mám pořád hlad... ale ráno jsem po páté vyspaná... no hrozný... a asi to bude ještě několika násobně horší... :confounded: :dizzy_face: ale chtěla jsem to, tak to mám... :dizzy_face:
31. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Zuzi - jj, co jsme chtěly, to máme :wink: :grinning: tak doboru chuť a hezký víkend :slight_smile:
já teda zatím nepozoruju, že bych měla hlad víc než dřív, jsem totiž natolik rozežraná, že už to snad ani víc nejde :grinning:
31. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
copi, já normálně jen snídala a obědvala, a večer, třeba jen banán, prostě jsem neměla takovou potřebu jíst, ale teď mám po dvou hodinách hlad, tak to zatím řeším jabkama! Jo a taky chodím pořád čůrat..., toť všechny mé příznaky... :dizzy_face:
31. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
Zuzi, tak se měj hezky! :wink: :dizzy_face:

Holky, já pádím s manžílkem na obídek. Tak všem přeju dobrou chuť! :slight_smile:
31. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
O hladu mi ani nemluvte - jsem se vzbudila dnes před 1 v noci a měla hrozný hlad - hlavně chuť na česnek, který ale nejím, protože je mi po něm zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sem myslela, že mi hrábne.. Asi jak zobu ty hormony.
31. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak pááááá já si Vás odpolko dočtu.... :dizzy_face:

Mějte krásný snažilkový víkend... :dizzy_face:
31. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak jsem zpět z oběda. Měla jsem boloňský špagety a byly docela dobrý, akorát mi to málo polili tou omáčkou... :rolling_eyes:

jaspi, ty máš teda chutě! :grinning: Jak v těhotenství... :wink:
31. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
jaspi, to mě teda docela štve, že už holky na MK nemají ovu testy. Já jsem si právě chtěla ještě nějaký objednat třeba na příští měsíc... :unamused:
31. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Anoli - taky jsem chtěla a za ty peníze 50,- za ks se mi to fakt kupovat nechce.. :angry:
31. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
no právě, to je dost drahý... :unamused:
31. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Doufám, že nevadí, že sem dávám upravenou tabulku :wink:
Jinak včera mi to nedalo a udělala jsem si ovu tets a nic tam nebylo, takže jsem asi už blázen, ale čárka nikde a tím pádem asi ani ovulka nebyla!! :frowning2: :unamused:

Dnešní tabulka:

copa - // 25.7.
chersi 8DC
jaspina 23DC
anoli 25DC
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7.
eliska_v 16DC
smudlinka10 ????
1. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
Čauky Eli,
tak mě napadlo, co kdyby jsi zašla k doktorovi, jestli u tebe vůbec dochází k ovulaci? Jaspi přece taky bere nějaké prášky a už to alespoň řeší... Já myslím, že pokud máš alespoň trochu dobrého doktora, tak ti určitě rád pomůže a ty se nebudeš trápit.... :slight_smile: A já bych opravdu neházela flintu do žita, ještě je vyzkoušej.... já ji taky měla až 20DC!

Já se válím doma, páč pan manžel je v práci... Mám strašnou chuť na fantu a takový pomerančový pitíčka... a už mi začíná být špatně, takže musím po dvou hodinách jíst... no luxusní... :dizzy_face: A dnes jsem měla k obědu pepper steak, já která jím jenom kuřecí maso... :astonished: mamka s taťkou na mě hleděli jak blázni, pan manžel se jen smál... :grinning:

Tak se měje krásně a užijte si víkend...
1. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
evzenie: Když jsem byla na vyšetření, tak mi říkal, že jsem zdravá..Ale radši se ho zeptám znovu!!
1. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
Eliško on to ze základního vyšetření nepozná - na to se kontroluje výška děložní sliznice, dělá se folikulometrie a hormonální profil - až podle toho.
1. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
jaspina: Aha, a když mu to řeknu, že mám pocit, že ovulka neproběhla, tak on mi to udělá sám nebo se někam chodí??
1. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojky holky.
Koukám, že si všechny užíváte víkend to je správně!! Dneska je opět nádherně a s manželem půjdeme na kolečkové brusle... :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnešní tabulka:

copa - // 25.7.
chersi 9 DC
jaspina 24 DC
anoli 26 DC
eliska_v 17 DC
smudlinka10 ????
2. srp 2009 v 07:35  • Odpověz
Ahojky zlatíčka!
gratuluji Evžo :dizzy_face:

Jinak já hlásíím 30 DC, mám občas nepravidelnou MS takže to může být jen spoždění ale... :grinning:
3. srp 2009 v 05:18  • Odpověz
Tabulka dnešního dne... :dizzy_face:

copa - // 25.7.
chers i10 DC
jaspina 25 DC
anoli 27 DC
eliska_v 18 DC
smudlinka10 30DC
3. srp 2009 v 06:43  • Odpověz
Ahoj holky,tak už mám po dovči,ale jelikož jsem chytla nějakou nemoc,tak jsem dnes jen na hodinku v práci a padím ulehnout do postele:frowning2:

Zuzi, moooc gratuluju k miminku :dizzy_face: ! Kdy jdeš k doktorovi?
3. srp 2009 v 07:08  • Odpověz
dobré ránko! :wink:

Zuzi, teda ty chutě a nevolnost začínají takhle brzy? :astonished: Já myslela, že až dýl...
smudli, jak máš většinou dlouhý cyklus? 30 DC to zní slibně, viď? :grinning:
ewul, ahojky po dovolené. :wink: Brzy se uzdrav, ať tu můžeš být zase s námi. :wink:
chersi, jak sis užila páteční dovolenou? :wink:
Eli, ty jsi teda šikulka, takhle nás krásně informuješ o tabulce i o víkendu. To je super! :slight_smile:

U mě nic nového. Pátek, sobota, neděle = snažení. :grinning: V sobotu jsme slavili taťkovi narozeniny a včera jsme se byli po dlouhé době podívat v ZOO. Bylo to super, akorát to vedro bylo chvílema nesnesitelný... v noci byla docela velká bouřka až mě to vzbudilo, jak jsem se lekla hromu! Fuj! Docela jsem se bála. :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.