• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
jo tak v borovicovém háji to bude určitě OK, a Plitvice jsou krásný, ale bohužel já je znám zatím jen z fotek :sunglasses:
3. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
copa, to já právě zatím taky... :wink: :grinning:
3. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Tak v Baško Polje jsem byla třikrát... :grinning: :grinning: :grinning: dvakrát pod stanem a jednou v chatkách.... tam je to fakt super, jsou tam takový pláže jako by ohraničený velými kameny, takže když půjdeš ráno si zabrat místo, tak na pláži můžete být sami.... možná taky letos ještě pojedeme, uvidíme jak dopadne kontrola...
3. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz
No teda, kdepak všichni jste? :confused:
U nás teď mají zavřenou jídelnu, tak si musím vařit doma. Dnes jsem měla šunkafleky. Byly dobrý. :slight_smile: Copak jste měli vy?
3. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
já tu piju ečka z hrnku - polivku z pytliku, jelikož jsem rano zaspala :astonished:
3. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Zuzi, tak to jsem ráda, že jsme zvolili dobrý místo! :wink: :grinning:
Jo, chersi já jsem nezaspala, ale byla jsem ráno tak pitomá, že jsem si zapomněla vzít k obědu okurky a nastrouhat sýr... bylo to dobrý, ale nebylo to ono no. :confounded:
Jinak včera v ZOO jsme viděli 3 čápy, tak snad přinesou štěstí. :dizzy_face:
chersi, tak dobrou chuť! :wink:
Koukám, že Zuzi se nám už pomalu stěhuje do dubna, ale to je logické, řeší stejné problémy, kdežto my se jen snažíme... to je tak napínavý - zajímalo by mě, kdy budeme my ostatní těhu... :dizzy_face: :grinning: :slight_smile:
3. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
teď jsem volala Dr. a má dovolenou v tom týdnu, jak jsem tam chtěla jít, tajkže tam půjdu příští pondělí hned ráno...srdíčko asi vidět nepůjde, ale alespoň vyloučí mimoděložní a řekne, že je velikost, tak jak má... trochu mě to zlidní...

Já měla kuřecí rizoto, pondělní klasika... to tam mívají každých 14 dní v pondělí :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
anoli nestěhuju, to ne, jen jsou tam holky, které ti pomůžou a podpoří, když jsem zmatená jak lesní včela a nic nevím, ty budeš určitě pak taky napůl v květnu 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zuzi, tý jo, už příští pondělí!!! :dizzy_face: To nevadí, tak uvidíš srdíčko příště. Důležitý je, že snad řekne, že je vše tak jak má být a opravdu tě to uklidní, protože takhle člověk fakt neví, co se tam děje, viď? Já jsem hrozná... snažím se na mimi nemyslet, ale jak se zas blíží konec cyklu, tak jsem trošku nervóznější... sleduju se... tu mě píchne, trošku mě pobolívá břicho, tak si říkám, že by už teta??? Ach jo, zlatě, když je člověk zabavenej něčím jiným a ne pořád jen sebou! :rolling_eyes:
3. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Zuzi, kéž bys měla pravdu! :wink: :grinning:
3. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz
Anoli, zajímavý je, že jsem si dělala test 30DC, co měla těta přijít, ale zkoušela jsem rapid clear a ten nukázal nic, přitom má citivost 10 a pak jsem zkoušela normání mamatest, ten má 20 a vyšly mi ty dvě čárečky... takže být tebou tak asi testuju až teta nepřijede a rozhodně nějakým spolehlivějším než je rapid clear...
3. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz
zuzi - já duben 2010 sleduju jen tak z povzdálí, já bych se v těch diskuzích pak ztratila, mě stačí ty 2, kam chodím teď
a v pondělí budu držet palce, ať je všechno OK :wink:

já už jsem po obědě a měla jsem zeleninový salát se super dresinkem a opečeným kuřecím masem :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
hele, sexovali jste jak o život, ovulkla byla, tak buď v klidu.... :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz
Zuzi, asi máš pravdu... prostě buď to vyšlo anebo to vyjde příště no... :wink: Já jsem měla ty první 2 cykly kolem 35 dní, tzn., že příští týden v úterý bych to měla dostat... ale testovat budu až tak ve středu. Tak uvidíme... :wink:
3. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Už jsi v klidu, že ovulka byla, tak už je to lepší ne??? takhle by si zase řešila jestli byla nebo ne... a víš, že tělo funguje tak jak má a kdy mimís přijde, to už záleží na přírodě....
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
kde jste kočenky, to si užíváte u léta????? No to je konec! :grinning:
3. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
já pořád pracuji.jeden den dovolené a můžu se tu zbláznit. kolegině která mě měla zastupovat se na mě vybodla, a rozhodla jsem se že si budu stezovat u jejiho nadrizeneho. Já ji zastupuji vzdy a ona me pedy pekne vypekla
3. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak to jo, my máme šéfovou 14 dní na dovolené... :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
já mám šefa permanentně pryč, je totiz až v polsku :grinning:
3. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz
No já jsem si teď jen tak brouzdala po netu a taky jsem psala dlouhý e-mail... proto jsem tu dlouho nebyla.
Zuzi, já vím, že máš pravdu a už jsem v klídku. :wink:
3. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
co plánujete na víkend, prý má být slunečný
3. srp 2009 v 15:02  • Odpověz
chersi, vždyť je teprve pondělí! :grinning: :grinning: :grinning: No tak my jdeme v sobotu manželový sestřence na svatbu, tak se těšíme a v neděli bude buď výlet nebo odpočinek. :wink:
3. srp 2009 v 15:03  • Odpověz
my zase jedeme na jakosi chlastací pátry do Jeseníků, asi budu dělat, že je mi špatně, vůbec se mi tam nechce, navíc když se nemůžu ani opít... abych to přežila, :angry: naznačovala jsem , že bychom mohli jet domů, že budu řídit, to mi neprošlo a tak budu doufat, že do soboty už budu zvarcet a mimís mě zachrání... :dizzy_face:

my byli včera v Zubří a byl tam tak neskutečnej klid, no super, pak jsme chtěli jet do Čeladné na ten turnaj PGA, ale lístek stál 1.000,--Kč, což jsem za to odmítla dát :angry: tak jsme jeli domů, já šla spát a pan manžel do práce... :sweat_smile:
3. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
my jedeme k vode, konecne zaslouzená odpocinek :grinning:
3. srp 2009 v 15:19  • Odpověz
Snažím se na to nemyslet, ale pořád mám takový napnutý břicho, jak kdyby měla přijít ms... to jsem teda zvědavá, co se z toho vyvrbí... :unamused:
3. srp 2009 v 15:44  • Odpověz
anoli, to já mám i teď pořád břicho napnutý jako kdyby měla přijít, ale já doufám, že přijde za hooooooodně dlouho..... :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:48  • Odpověz
Tak pááááááá holky letím domů... resp. za tou naší malou hvězdou, asi ji dnes vyfásnu na hlídání... :slight_smile:
3. srp 2009 v 15:56  • Odpověz
No jo, Zuzi, ale u tebe je to jiný... u mě může fakt přijít a tak jsem napnutá, jak to dopadne, i když si říkám ne a ne a ne, mysli na něco jinýho!! :wink: :grinning: Tak si užij hlídání - aspoň to budeš mít natrénovaný na svoje... :grinning:

Holky, mějte se, já taky pádím domů. Konečně. :dizzy_face:
3. srp 2009 v 15:58  • Odpověz
papa holky já jdu vydýchávat rozčílení
3. srp 2009 v 16:01  • Odpověz
Dnešní tabulka:

copa - // 25.7.
chersi 11 DC
jaspina 26 DC
anoli 28 DC (6 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 5tt+2d
eliska_v 19 DC
smudlinka10 31DC

tak teď čekáme na smudlinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2009 v 06:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.