• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Taky už v roce 2010 nechcete být sami???

(Zamčená)
30. září 2010 
Dobré ránko,
zuzi ty jsi tey ranní ptáče :grinning:
4. srp 2009 v 06:45  • Odpověz
autor
Dobré ránko.... Tak koukám, že tu máme první těhule, gratuluji :wink:
4. srp 2009 v 07:41  • Odpověz
Hezké ráno!
Zuzi okoukla jsem ti album - Lada je roztomilá! :sweat_smile: Já chci taky takovou princeznu!
Jinak dnes dobírám Utroš, po něm by tak za 2 dny měla dorazit MS a pak 3-5den budu zas brát Clostil. 18.8 půjdu na folikulometrii, ale snažím se to neřešit a počítat s variantou, že to zas nedopadne.. Naštěstí mám 14-21 dovču, tak na to nebudu asi tak myslet.
4. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Baluu děkuji... :dizzy_face:

Jaspi, to jsem zvědavá jak ti to dopadne, ale jak říkáš snaž se na to nemyslet a pokud to dopadne o něco mále lépe než minule tak to bude úspěch, ne?

Chersi, já asi týden jsem každý ráno v pět vyspaná... :confounded: ale chodím spát tak v osm, v půl deváté...
Dnes jsem ve třičtvrtě na šest panu manželovi dělala svačinu, málem omdlel, když mě viděl... prý mi to těhotenství svědčí a kdyby věděl, že mu budu dělat svačiny, tak se do toho mucína pustil tak před sedmi lety... :grinning:
4. srp 2009 v 08:02  • Odpověz
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: manžel to vystihl teda.
Jinak kdyby to bylo o něco lepší, tak nevím jestli to je úspěch nebo ne.. V podstatě s každým měsícem, kdy folíky nedorostou se mi snižuje šance, protože si snižuje počet měsíců, kdy by to vyjít mohlo. Clostil se správně má brát jen 3 měsíce v kuse a pak 3 měsíce pauza..Kvůli nebezpečí cyst. Pak ti ho ještě 1x můžou dát zas na 3 měsíce a víc ne. No a já už teď jedu druhý měsíc.. :confounded: Ale zase klasická dávka (ta první) je 5 tablet a druhá 10 a já měla první 3 a druhou 6 - tak třeba se tím prodlouží i možná doba užívání.. ale to nevím, to mě jen napadlo..
4. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
No vidíš, třeba ti dává menší dávky, aby ti je mohla dát na čtyři měsíce...nebo se jí na to zeptej...
a nefunguje to tak, že se ty vaječníky nastartujou a pak se třeba za tři měsíce uvidí jestli se ti budou dělat? Nebo když ty prášky přestaneš brát tak se ti vajíčka vůbec nebudou dělat???
4. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
oni ti pomůžou jaspi neboj
4. srp 2009 v 08:27  • Odpověz
Vaječníky by měly reagovat hned a pak to funguje maximálně další měsíc po vysazení. Jak mám málo hormonu progesteronu, tak když ho nebudu mít dodávaný, tak nefunguju.. ale třeba už si dají říct :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:30  • Odpověz
Jaspi, musíš jím domluvit... Řekni jim, tak holky a konečně začnete pořádně pracovat, protože my už toho imíse fakt chceme!!! :grinning:

chersi, proč ses včera rozčílila?
4. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobrej den :grinning:

Ještě stále nic, nedostanu se ani nikam pro test, ale dnes odjel přítel až do pátku do práce tak mám pocit,že mrcha příjde.
4. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
A zkoušela sis měřit teplotu? Já to podle toho poznala, bylo to divný když jsem měla 36,9C
4. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Já teplotu zatím neměřila,čekám na MS a pak začnu měřit,takže by to bylo asi zbytečný....že já pipinka neměřila dřív :sweat_smile:
4. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
ahoj holky,
Zuzi - ty jsi ranní ptáče, to já se klasicky nemůžu vyhrabat z postele, v tom u mě v těhu nenastala zatím žádná změna
včera jsem koupila lízátka proti nevolnosti, ale dnes ráno OK, tak jsem je zatím nevyzkoušela
4. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
To poznáš i teď, já si ji měřila čtyři dny před očekávanou MS, a měla ji 36,7, 36,7 a 36,8 a pak 36,9, teď mám 37,1... a když teplota klesne, tak o dvě desetiny, tak hned ráno budeš vědět že teta přijede. Teploměr máš?
4. srp 2009 v 09:05  • Odpověz
Teploměr mám heč a s medvídkem :grinning: Děkuju za radu,ráno budu měřit,teď už jsem 3 hodiny vzhůru tak to nemá cenu
4. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
copi, mě je pořád dobře... jen mám pořád hlad... ségra říkala, že příští týden mi to začne...

Kolik jsi ty těhu? máš to spočítaný, dám ti to do tabulky... a já usím konečně opravit tu v albu... :sweat_smile:
4. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
protože mě měla zaskakovat kolegině v pátek kdy jsem měla dovolenou a ona se na to vybodla a odeskla ve 2 a kdyz jsem jí řekla že to takhle delat nejde, tak jsme se chytli po sms a cele to hodila na me, a pritom ty mé volné patky jsem si nahlasila jako první a byly jsme domluvené tak ze já ji budu zastupovat od po-čt a ona mě v pátek.
nakonec to vyustilo v to, že mi řekla že ona má díte a já ne, proto na ní mám brát ohledy i s dovolenou.vyznělo to jako já bych na dovolenöu nemela nárok.

A ona uz má 3 týden ted o prázdninách , já si vybírala první den.

Jsem se tak rozčílila, že doma padlo víno
4. srp 2009 v 09:10  • Odpověz
Chersi s kolegyněma je kříž.. Ženský kolektiv je nejhorší.. Proto 2 moje kolegyně postupně opusitly pracoviště a teď si tady šéfuju sama sobě a je to úplně nejlepší. Nikdo nečučí, že se flákám na PC, s nikým se nehádám..pohoda!
4. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
ale nemyslete si že všechno řeším alkoholem, ale udelali jsme si s manzou pekný večer. pokeckali jsme o vsem možném. om je na mě ted takový jiný, na tom vylete to byla pusa sem pusa tam, urcite po me bude neco chtít :grinning:
4. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
chersi, já mám ještě 20 dnů dovolené!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to mluví za vše, kolegyně mají totiž děti!!!!!!!
4. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
jsem na tom podobně s tou dovolenou
4. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
No, já jsem jim řekla, že si to vyberu až se budeme stěhovat. a to bude v práci nejvíc práce... tak ať si to pak užijou.... :grinning:

a nevíte jak je to s mateřskou? když bych šla v únoru na MD¨, tak bych měla nárok na celých 20 dní nebo se to dělá nějak poměrově?
4. srp 2009 v 09:51  • Odpověz
Já nemám kolegyně, tak mám dovči už málo :grinning: Ale fakt už bych ani žádnou radši nechtěla - ta poslední vydala za 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla šílená a nezažila jsem hezčí pocit, jak když ji vyrazili - fakt byla úplně blbá..
4. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
Zuzi - podle mě je nárok na celých 20 dní :dizzy_face: bavila jsem se o tom s jendou známou někdy letos na jaře, šla na mateřskou někdy v dubnu a měla prý nárok na celou dovolenou :wink:
podle netu jsem dnes 5tt + 4d
4. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
tak to by nás čekalo jen tak pět měsíců v práci................ no to by bylo luxusní............. :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
4. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Doplněná tabulka:

copa - // 25.7. - 5tt + 4d
chersi 11 DC
jaspina 26 DC
anoli 28 DC (6 DPO)
dlouhovlasa.evzenie - // 29.7. - 5tt+2d
eliska_v 19 DC
smudlinka10 31DC

Copi, mě to vychází, i podle kalendáře, ale tím, že jsem mělu ovulaci později, tak mimís bude asi ještě menší než by měl být....

Jo, a Bořek pana manžela pořád nepřešel... :angry:
4. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
máte na to ještě 8 měsiců zuzi :grinning: To ho určitě přejde
4. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Zuzi - já měla ovulky taky později, až 18DC
mě ještě dost letošní dovolené zbývá, nevím přesně ale snad kolem 15dní

kolegyně, která má termín v listopadu, se považuje za natolik nepostradatelnou, že si tu letošní dovolenou nevybere a prý to jde nějak obejít, převedou jí to na další rok a pak snad proplatí - netuším přesně, ale to já na firmu takové ohledy brát nebudu, ani si nemyslím, že to tu na mě stojí, však se beze budou muset obejít několik let, tak už měsíc sem, měsíc tam :sunglasses:
4. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
máš recht... :grinning:
panu manželovi taky vyplácí dovolenou, on má tak 40 dnů... :sunglasses:

Já když si chci vzít dovolenou, tak se vždycky šéfová zatváří, jakože "co my tady budeme bez tebe dělat?" a řeší jestli si ji můžui vzít nebo ne... a když si chou vzít hokly, tak "jasně, však my to tady zvládneme..." takže teď už se jí neptám jestli si můžu vzít dovolenou, jen jí to prostě oznámím a hotovo...
4. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
tak jsme si to tedka s koleginí probrali po mailu a myslím si že naše kamarádství skončilo - obrátila vše proti mě
4. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.